Menu
Your Cart

Dėlionės mokomosios - lavinančios

Mažylių dėlionės

Dodo dėlionė vaikams Vienaragių nuotykiai (30 det.)Dodo dėlionė vaikams Vienaragių nuotykiai (30 det.). Tai smagios dėlionės vaikams nuo 3 metų, kurias dėliojant mažylis atpažins gerai jam pažįstamus objektus. Be to, dėlionės karpytais kraštais ir gali būti sujungiamos su kitomis tos pačios serijos ..
4.20€
Be PVM:3.47€
Dodo dėlionė vaikams Katinas Svajoklis (30 det.)Dodo dėlionė vaikams Katinas Svajoklis (30 det.).Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką,..
4.20€
Be PVM:3.47€
Dodo dėlionė vaikams Ką gyvūnai valgo? (24 det.)Rinkinyje rasite 12 dviejų dalių dėliones.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką..
7.40€
Be PVM:6.12€
 Stalo žaidimas-dėlionė "MOKOMĖS ABĖCĖLĖS"Smagus žaidimas, skirtas abėcėlės mokymuisi žaidimo metu. Visos detalės pagamintos iš medžio. Komplektą sudaro 35 elementai.Raideles galima spalvinti.Rekomenduojama nuo 3 metų...
5.40€
Be PVM:4.46€
MEDINĖ DĖLIONĖ VAISIAI IR UOGOS, 12 DET. Medinė dėlionė – tai tvirtas ir ilgaamžis žaislas. Medinė dėlionė ne tik leis greitai ir linksmai išmokti visą vaisių ir daržovių pavadinimus, bet ir lavins smulkiąją motoriką ir atmintį.Žaidžiant mokytis lengviau.  ..
7.30€
Be PVM:6.03€
Kendi Matematinis rinkinys mokytis sudėties ir atimties 7+Kodas90898Medinių kortelių rinkinys mokytis sudėties ir atminties veiksmus. Vienose kortelėsi vaizduojami veiksmai,o kitose kortelėse skaičiai, kurie gali būti atsakymais. Visos kortelės sudėtos į patogią dėžutę.Iš viso..
14.00€
Be PVM:11.57€
Dėlionė - aprenk mane "Teddy Bear"Kodas900106 meškučių dėlionė - aprenk mane. Meškučio formos dėlionės padės vaikučiams mokytis naujų įgūdžių! Meškutės yra spalvotos, mielos bei švelnios.Rinkinyje rasite 18 skirtingų detalių, kurios leis su..
9.00€
Be PVM:7.44€
EDUKACINIS MEDINIS ŽAIDIMAS STEBUKLINGA SKRYNELĖ „Stebuklinga skrynelė“ padeda skatinti smulkiosios motorikos lavinimą, erdvinį mąstymą, formų ir spalvų pažinimą. Kad galėtų vaikas žaisti, jis turi išmokti tiksliai paimti pirštais, o šis gebėjimas na..
22.00€
Be PVM:18.18€
Edukacinė dėlionė TraukinukasDėlionėse naudojamas Europoje pagamintas presuotas kartonas, kuris nesilamdo. Visi gaminiai gaminami šiuolaikine įranga. Produkcijos kokybę patvirtina tarptautiniai sertifikatai, ji tinka vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. Visa produkcija supakuota į ryški..
15.50€
Be PVM:12.81€
Edukacinė dėlionė Suskaičiuok draugusDėlionėse naudojamas Europoje pagamintas presuotas kartonas, kuris nesilamdo. Visi gaminiai gaminami šiuolaikine įranga. Produkcijos kokybę patvirtina tarptautiniai sertifikatai, ji tinka vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. Visa produkcija supakuota į ry&s..
12.00€
Be PVM:9.92€
Eco Toys  Medinė piramidė lankstus bokštas 11 vnt
-30 %
Medinė piramidė Lankstus EKO bokštas 11 vntMediniai edukaciniai žaislai yra pagaminti iš klevo ir buko medžių, augusių neužterštose Karpatų vietovėse, masyvo. Mes naudojame tik vandens pagrindo netoksiškus dažus, kurie yra saugūs bet kurio amžiaus vaikams. Visi CUBIKA..
13.30€ 19.00€
Be PVM:10.99€
AKUKU KŪDIKIŲ MEDINĖ, EDUKACINĖ DĖLIONĖ OWLŠis paprastas galvosūkis jūsų mažyliui suteiks daug naudos. Lavina motorinius įgūdžius, koordinaciją, loginį mąstymą ir susikaupimą. Ryškiasplavės dėlionės detalės pritrauks vaiko dėmesį. Pagaminta iš medžio, ekologiška, sa..
6.00€
Be PVM:4.96€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (2 puslapių)