Menu
Your Cart

Lavinamieji žaislai

BamBam bokštas minkšti kubeliai Vaikams nuo 6 mėn.Ryškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą.Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių ir rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko žaidimo metu  be suaugusiojo priežiūros..
8.40€
Be PVM:6.94€
BamBam bokštas "GYVŪNAI" Vaikams nuo 6 mėn.Ryškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą.Iš skirtingų spalvų detalių, kiri kiekviena vaižduoja gyvūną , vaikutis gali pastatyti spalvingą bokštelį.Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių ir rankyči..
14.00€
Be PVM:11.57€
ŽAIDIMAS VAIKAMS"MEMORY GAME"Norėdami pradėti žaidimą, turite paspausti centrinį mygtuką, po kurio užsidega vienas iš 4 mygtukų (mėlynas, žalias, raudonas arba geltonas) ir pasigirs signalas.Žaidėjas turi atsiminti, kuris mygtukas užsidega ir jį paspausti. Jei viskas teising..
10.50€
Be PVM:8.68€
TREFL Žaidimas „Tikrai?“ (Lietuvių kalba)
-20 %
TREFL Žaidimas „Tikrai?“ (Lietuvių kalba)Tikrai? Tai staigmenų ir netikėtų pasirinkimų kupinas vakarėlių žaidimas! Tavo užduotis – atspėti, kaip kitas žaidėjas įvertino 5 skirtingas temas pagal savo pomėgius. Iš pirmo žvilgsnio lengva užduotis gali tapti staigmena, ypač ..
20.00€ 25.00€
Be PVM:16.53€
TREFL PAW PATROL Žaidimas Memo "Šuniukai-patruliai“Žaidimas Memo "Šuniukas-patrulis“ Žaidimo tikslas yra surinkti kuo daugiau porų kartoninių detalių. Amžius: nuo 3 metų. Žaidėjų skaičius: 1–4. Žaidimo laikas: 10–25 min. Rinkinyje yra: 36 unikalios..
9.70€
Be PVM:8.02€
Atveskite visas figūrėles į namelį. Saugokitės varžovų, kuriuos tikrai sutiksite savo kelyje. Kam geriau seksis mėtyti kauliuką? Gyvatės ir kopėčios: tapkite netikėtų veiksmo posūkių kupinų lenktyvių dalyviu. Jūsų kelyje pasitaikys langelių, tiek atitolinančių nuo tikslo, tiek leidžiančių greičiau p..
14.99€
Be PVM:12.39€
TOPBRIGHT Rinkinys „Picerija“OP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų.Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį.Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra v..
21.00€
Be PVM:17.36€
TOPBRIGHT Rinkinys „Keksiukai“TOP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų. Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį. Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra vaiko..
21.00€
Be PVM:17.36€
TOPBRIGHT Rinkinys „Grilis“TOP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų.Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį.Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra va..
21.00€
Be PVM:17.36€
TOPBRIGHT Medinė dėlionė automobilyje, 24 det.* rinkinys : 1 mašinėlė + 24 det. dėlionė  TOP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų.Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsu..
12.00€
Be PVM:9.92€
Tiamo megzta lavinamoji knygelė ZUIKUTISKnygelė pagaminta iš minkštos švelnios ir malonios prisilietimui medžiagos. Skirtingos spalvos su skirtingais paveikslėliais.Knygelė padeda gerinti vaikučio akyčių ir rankyčio koordinaciją.Lengvai tvirtinasi prie ..
11.90€
Be PVM:9.83€
Taf Toys Pakabinamas žaislas „Mini Moon“Linksmybės ir pramogos kūdikiui keliaujant! Puikiai suprojektuotas ir universalus pakabinamas žaislas yra patrauklus aksesuaras jūsų vežimėliui, suteikiantis daugybę sodrių faktūrų, gražių spalvų ir patrauklių garsų. Juostuotame centriniame cil..
23.00€
Be PVM:19.01€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 312 (26 puslapių)