Menu
Your Cart

L.O.L.

 Sveikas atvykęs į pasaulį, kuriame visas darbas – tai žaisti, ir kuriame nėra nieko neįprasto ar keisto – tik išskirtinės L.O.L. Surprise lėlytės! Išpakuok daugybę siurprizų ir atskleisk netikėtų paslapčių su naujais, originalų išpakavimo būdą siūlančiais r..
21.40€
Be PVM:17.69€
LOL Kamuoliukas-siurprizas su blizgančia lėlyte LOL Kamuoliukas-siurprizas su blizgančia lėlyte
Šiuo metu prekės neturime
LOL Kamuoliukas-siurprizas su blizgančia lėlyte. 7 sluoksniai siurprizų! Kiekviename sluoksnyje - skirtingas aksesuaras! Maitink ar maudyk savo lėlytę ir atskleisk papildomas funkcijas. 1. Lipdukai su slaptomis žinutėmis 2. Kolekciniai lipdukai 3. Vandens buteliukas 4. Bateliai 5. Drabužėliai..
22.99€
Be PVM:19.00€
LOL kapsulė-siurprizas su lėlyte LOL kapsulė-siurprizas su lėlyte
Šiuo metu prekės neturime
LOL kapsulė-siurprizas su lėlyteLOL kapsulė-siurprizas su lėlyte - 15 sluoksnių siurprizų ir naujas būdas išpakuoti savo lėlytę! Kiekviename sluoksnyje - skirtingas aksesuaras! 1. Didinamasis stiklas 2. Lipdukai su slaptomis žinutėmis 3. Slapti kodai 4. Vandens buteliukas 5-11. Se..
24.99€
Be PVM:20.65€
L.O.L. PRESENT SURPRISE LėlytėLėlytė L.O.L. – puiki dovana bet kokia proga! Kiekviena lėlytė atitinka kurį nors zodiako ženklą.Ar pavyks rasti savo zodiako ženklo gražuolę? Šis rinkinys atrodo kaip dovanėlė – jis supakuotas dovanų dėžutėjesu kaspinėliu ir slepia stilin..
21.60€
Be PVM:17.85€
L.O.L. PRESENT SURPRISE Rinkinys „Zodiako Ženklai“kiekvienas rinkinys parduodamas atskirai. Dėžutė - siurprizas, pasirinkti konkrečios lėlytės negalima.Ar mėgsti stebėti žvaigždes ir zodiako ženklus?Šios L.O.L. lėlytės – tai tikri siurprizai! Kiekv..
21.60€
Be PVM:17.85€
L.O.L. SURPRISE OMG Lėlių namas L.O.L. SURPRISE OMG Lėlių namas
-25 %
 L.O.L. siurprizų namas – puiki vieta L.O.L. lėlyčių susitikimams ir pasilinksminimams, tad metas įsikurti!4 aukštų name rasi 10 kambarių, veikiantį liftą, kuriame telpa 2-3 lėlytės, baseiną su spiraline čiuožykla, kino teatrą (su mobiliojo telefono laikikliu),trans..
300.00€ 400.00€
Be PVM:247.93€
L.O.L. SURPRISE TWEENS Lėlytė AYA CHERRY, 18 cmUžsuk į „L.O.L. Surprise“ pasaulį, kuriame vienintelis darbas – tai smagūs žaidimai ir jokios nuobodžios veiklos!Čia viskas leidžiama ir niekas nėra kvaila, nes visa tai – tik pokštai ir daug netikėtų siurprizų! I&..
49.00€
Be PVM:40.50€
L.O.L. SURPRISE TWEENS lėlytė GOLDIE TWIST, 18 cmUžsuk į „L.O.L. Surprise“ pasaulį, kuriame vienintelis darbas – tai smagūs žaidimai ir jokios nuobodžios veiklos!Čia viskas leidžiama ir niekas nėra kvaila, nes visa tai – tik pokštai ir daug netikėtų siurprizų! ..
49.00€
Be PVM:40.50€
L.O.L. SURPRISE TWEENS lėlytė GRACIE SKATES, 18 cmUžsuk į „L.O.L. Surprise“ pasaulį, kuriame vienintelis darbas – tai smagūs žaidimai ir jokios nuobodžios veiklos!Čia viskas leidžiama ir niekas nėra kvaila, nes visa tai – tik pokštai ir daug netikėtų siurprizų!..
49.00€
Be PVM:40.50€
L.O.L. SURPRISE TWEENS Lėlytė LEXI GURL, 18 cmUžsuk į „L.O.L. Surprise“ pasaulį, kuriame vienintelis darbas – tai smagūs žaidimai ir jokios nuobodžios veiklos!Čia viskas leidžiama ir niekas nėra kvaila, nes visa tai – tik pokštai ir daug netikėtų siurprizų! I&s..
49.00€
Be PVM:40.50€
MGA L.O.L. SURPRISE OMG Gimtadienio lėlytė 23 cm MGA L.O.L. SURPRISE OMG Gimtadienio lėlytė 23 cm
Šiuo metu prekės neturime
MGA L.O.L. SURPRISE OMG Gimtadienio lėlytė 23 cmIšpakuok L.O.L. siurprizą ir atrask OMG gimtadienio lėlytę ir spalvingą konfeti!Rinkinyje yra ir 20 šaunių siurprizų nesibaigiančioms linksmybėms! Rekomenduojamas amžius: 7+DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių d..
49.00€
Be PVM:40.50€
MGA L.O.L. SURPRISE Tweens Lėlytė 16,5 cm MGA L.O.L. SURPRISE Tweens Lėlytė 16,5 cm
Šiuo metu prekės neturime
MGA L.O.L. SURPRISE Tweens Lėlytė 16,5 cmSusipažink su naujomis L.O.L. lėlytėmis iš kolekcijos BTW! Rinkinyje yra 15 siurprizų, o pakuotė – tai lėlyčių miegamasis!Asortimente – 4 lėlytės. Surink visą kolekciją!*pasirinkti konkrečios lėlės negalima.Kiekviena lėlytė ..
31.00€
Be PVM:25.62€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)