Menu
Your Cart

HAS Interaktyvūs žaislai

Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija! 7,5 cm princesė Petals – tai mielas rožinis ponis su muzikos natos žymele ant šono. Ponis gali judinti kūno dalis, turi violetinius karčius, uodegą ir sparnus. Rinkinyje yra 23 priedai ir aksesuarai, su kuriais įrengsi tobulą..
34.00€
Be PVM:28.10€
HAS Interaktyvus gyvūnėlis su pavadėliuRinkinyje yra gyvūnėlis ir pavadėlis.Paspausk pavadėlį ir gyvūnėlis pradės eiti!Gyvūnėlio dydis - 11 x 11 cmRekomenduojama vaikams nuo 4 metų.  Dėmesio! Gyvūnėlis bus parinktas atsitiktine tvarka...
14.00€
Be PVM:11.57€
HAS FRZ 2 „Ledo šalies“ princesė su šviečiančiais drabužiais, asort.Princesės gali pasigirti įspūdinga apranga - jų suknelės turi mirgančias švieseles! Elzos suknelė yra su mirgančiomis snaigėmis, o Anos - su mirgančiais krintančiais lapais.* Norimą herojų tu..
29.00€
Be PVM:23.97€
FurReal interaktyvus leopardas
-20 %
FurReal interaktyvus leopardasInteraktyvus leopardas augintinis vaikams kuris atlieka daugiau nei 40 skirtingų veiksmų ir garsų! Mažąjį augintinį galėsite glostyti, maitinti, o jis į kiekvieną jūsų veiksmą reaguos vis skirtingai!Leopardas skleidžia įvairius garsus (net riaumoja!)Judina burną ir iški..
44.00€ 55.00€
Be PVM:36.36€
LITTLE LIVE PETS Interaktyvus vėžliukas LITTLE LIVE PETS Interaktyvus vėžliukas
-20 %
Interaktyvus vėžliukas „Lil‘ Turtle”, Little Live PetsInteraktyvus vėžliukas, kuris atrodo ir juda lyg tikras! Vėžliukas gali vaikščioti ant žemės, o įdėtas į vandenį pradeda plaukti.Itin tikroviškai juda tiek ant žemės, tiek plaukia vandenyjeSpalvingas vėžliuko šarvas – atskleidžia vėžliuko savybes..
21.60€ 27.00€
Be PVM:17.85€
LITTLE LIVE PETS Interaktyvus paukščiukas LITTLE LIVE PETS Interaktyvus paukščiukas
-20 %
LITTLE LIVE PETS Interaktyvus paukščiukas*kiekvienas paukščiukas parduodamas atskrai„Little Live Pets“ paukščiukai „Lil´ Birds“ – patys mieliausi, kokius tik teko matyti! Šie gražučiai apvalūs paukšteliai turi dideles gražias akis, magiškus šviečiančius sparnelius ir atgyja tavo rankose, k..
16.80€ 21.00€
Be PVM:13.88€
LITTLE LIVE PETS Interaktyvus žiurkėnas LITTLE LIVE PETS Interaktyvus žiurkėnas
-20 %
LITTLE LIVE PETS Interaktyvus žiurkėnas  Šis judrus žiurkėnas mėgsta bėgti, bet mėgsta būti laikomas rankose!Vaikams nuo 5 metų amžiausReikalingos baterijos (parduodamas su demonstracinėmis baterijomis) *kiekvienas žiurkėnas parduodamas atskrai..
13.60€ 17.00€
Be PVM:11.24€
HATCHIMALS RAINBOW kemperis su aksesuarais HATCHIMALS RAINBOW kemperis su aksesuarais
-20 %
Rinkinį sudaro transformuojamas kemperis su žaidimų zona, 4 Hatchimals Sparkling Poodle Family figūrėlės ir priedų bei lipdukų rinkinys.Tai puikus žaviųjų Hachimals kolekcijos papildymas, kurie nuo šiol galės žaisti ir keliauti kartu.Rinkinį sudaro:stovyklautojas,Hatchimals figūrėlė,3 kiaušiniai su ..
41.60€ 52.00€
Be PVM:34.38€
FurReal interaktyvus tigriukas su pavadėliu FurReal interaktyvus tigriukas su pavadėliu
-20 %
Fur Real tai interaktyvus tigriukas su pavadėliu, kuris skleidžia tikroviškus garsus. Stumk pavadėlį ir gyvūnėlis pradės eiti!Su pavadėliu, stumiant tigriuką galima vedžiotiŽaidžiant gyvūnėlis skleidžia tikroviškus garso efektusLengvai juda įvairiais paviršiaisTigriuko ilgis 25 cmReikalingos 3 x AG1..
28.80€ 36.00€
Be PVM:23.80€
FURREAL Interaktyvus šokantis šuniukas GOGO FURREAL Interaktyvus šokantis šuniukas GOGO
MAŽAS LIKUTIS -20 %
FURREAL Interaktyvus šokantis šuniukas GOGOAtrask smagų mielų interaktyvių „FurReal“ gyvūnėlių pasaulį! Jei tau patinka šokiai ir naminiai augintiniai, patiks ir interaktyvus šokantis šuniukas „GoGo My Dancin‘ Pup“! Šuniukas..
70.40€ 88.00€
Be PVM:58.18€
SPM PEEK-A-ROO Interaktyvus gyvūnėlis, 24 cm SPM PEEK-A-ROO Interaktyvus gyvūnėlis, 24 cm
Šiuo metu prekės neturime
PEEK-A-ROO Interaktyvus gyvūnėlis, 24 cm Mama-kengūra turi mielą mažylį ir jai reikia tavo pagalbos juo pasirūpinti! Mažylis yra kuklus ir jam reikia tavo padrąsinimo, kad išdrįstų pasirodyti. Žaisk su mama ją glostydamas ir baksnodamas į žaidimo paviršių. ŽAISK: mažyl..
87.00€
Be PVM:71.90€
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė) SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė)
Šiuo metu prekės neturime
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė) Išlaisvink lėlytę „Pixie“ iš krištolinio kiaušinio ir leisk jai skristi! Išmokyk ją šokti danguje ir rankų judesiaismagiškai keisk jos skridimo kryptį! 1. Nuimkite lėlytę nuo p..
49.00€
Be PVM:40.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 20 (2 puslapių)