Menu
Your Cart

HAS Interaktyvūs žaislai

PRESENT PETS Blizgantis šuniukas Nenuorama šuniukas taip nekantrauja su tavimi susipažinti, kad veržte veržiasi iš dovanų dėžutės! Šis mažylis išties įspūdingas – jis iš tikrųjų pats išsipakuoja! Be to, šuniukas elgiasi v..
88.00€
Be PVM:72.73€
Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija! 7,5 cm princesė Petals – tai mielas rožinis ponis su muzikos natos žymele ant šono. Ponis gali judinti kūno dalis, turi violetinius karčius, uodegą ir sparnus. Rinkinyje yra 23 priedai ir aksesuarai, su kuriais įrengsi tobulą..
34.00€
Be PVM:28.10€
HAS Interaktyvus gyvūnėlis su pavadėliuRinkinyje yra gyvūnėlis ir pavadėlis.Paspausk pavadėlį ir gyvūnėlis pradės eiti!Gyvūnėlio dydis - 11 x 11 cmRekomenduojama vaikams nuo 4 metų.  Dėmesio! Gyvūnėlis bus parinktas atsitiktine tvarka...
14.00€
Be PVM:11.57€
HAS FRZ 2 „Ledo šalies“ princesė su šviečiančiais drabužiais, asort.Princesės gali pasigirti įspūdinga apranga - jų suknelės turi mirgančias švieseles! Elzos suknelė yra su mirgančiomis snaigėmis, o Anos - su mirgančiais krintančiais lapais.* Norimą herojų tu..
29.00€
Be PVM:23.97€
FROZEN 2 Dainuojanti „Ledo šalies“ princesėDainuok kartu su „Ledo šalies“ princese! Ana ir Elza dainuoja daineles iš Disnėjaus filmo „Ledo šalis 2“. Viskas, ką turi padaryti, norėdamas išgirsti gražų princesės balsą – t..
39.00€
Be PVM:32.23€
FURREAL Interaktyvus vienaragis FLYALOTS
-20 %
FURREAL Interaktyvus vienaragis FLYALOTSAtrask smagų mielų interaktyvių „FurReal“ gyvūnėlių pasaulį! Susipažink su naujupasakišku „FurReal“ vienaragiu FLYALOTS! Tai mielas interaktyvus augintinis, kuriuogalėsi rūpintis ir vestis drauge pasivaikščioti..
49.60€ 62.00€
Be PVM:40.99€
FURFLUFF Interaktyvus kačiukas Purr´n Fluff FURFLUFF Interaktyvus kačiukas Purr´n Fluff
-30 %
FURFLUFF Interaktyvus kačiukas Purr´n FluffKas gi tai? Atrodo, tarsi nukritęs tiesiai iš dangaus! Paukštis? Lėktuvas? Debesėlis? Kamuoliukas? Ne – tai mielas ir minkštas gyvūnėlis, kuris pasiruošęs su tavimi bendrauti ir susidraugauti! Skirk šia..
51.80€ 74.00€
Be PVM:42.81€
SMART BOT – tai šaunus ir išmanus robotas, kuris gali kalbėti, šokti ir kurį galima kontroliuoti rankų judesiais! Judink rankas, ir robotas judės įvairiomis kryptimis bei kalbės savo unikaliu robotišku balsu. Interaktyvus robotas priklauso „XtremBots“ ro..
56.00€
Be PVM:46.28€
BLUER ROCKET Robotas ROBBIERadijo bangomis valdomas programuojamas robotas su šviesų ir garsų efektais.Robotas gali atlikti 50 veiksmų, keisti nuotaiką, šokti, jį galima valdyti net rankų gestais! Robis turi net 26 LED indikatorius, kurie padeda jam išreikšti emoc..
59.00€
Be PVM:48.76€
SPM PEEK-A-ROO Interaktyvus gyvūnėlis, 24 cm SPM PEEK-A-ROO Interaktyvus gyvūnėlis, 24 cm
Šiuo metu prekės neturime
PEEK-A-ROO Interaktyvus gyvūnėlis, 24 cm Mama-kengūra turi mielą mažylį ir jai reikia tavo pagalbos juo pasirūpinti! Mažylis yra kuklus ir jam reikia tavo padrąsinimo, kad išdrįstų pasirodyti. Žaisk su mama ją glostydamas ir baksnodamas į žaidimo paviršių. ŽAISK: mažyl..
87.00€
Be PVM:71.90€
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (violetinė) SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (violetinė)
Šiuo metu prekės neturime
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (violetinė) Išlaisvink lėlytę „Pixie“ iš krištolinio kiaušinio ir leisk jai skristi! Išmokyk ją šokti danguje ir rankų judesiaismagiškai keisk jos skridimo kryptį! 1. Nuimkite lėlytę nu..
49.00€
Be PVM:40.50€
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė) SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė)
Šiuo metu prekės neturime
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė) Išlaisvink lėlytę „Pixie“ iš krištolinio kiaušinio ir leisk jai skristi! Išmokyk ją šokti danguje ir rankų judesiaismagiškai keisk jos skridimo kryptį! 1. Nuimkite lėlytę nuo p..
49.00€
Be PVM:40.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)