Menu
Your Cart

HAS Interaktyvūs žaislai

FURFLUFF Interaktyvus kačiukas Purr´n Fluff FURFLUFF Interaktyvus kačiukas Purr´n Fluff
-30 %
FURFLUFF Interaktyvus kačiukas Purr´n FluffKas gi tai? Atrodo, tarsi nukritęs tiesiai iš dangaus! Paukštis? Lėktuvas? Debesėlis? Kamuoliukas? Ne – tai mielas ir minkštas gyvūnėlis, kuris pasiruošęs su tavimi bendrauti ir susidraugauti! Skirk šia..
51.80€ 74.00€
Be PVM:42.81€
FURREAL Interaktyvus šokantis šuniukas GOGO FURREAL Interaktyvus šokantis šuniukas GOGO
Šiuo metu prekės neturime
FURREAL Interaktyvus šokantis šuniukas GOGOAtrask smagų mielų interaktyvių „FurReal“ gyvūnėlių pasaulį! Jei tau patinka šokiai ir naminiai augintiniai, patiks ir interaktyvus šokantis šuniukas „GoGo My Dancin‘ Pup“! Šuniukas..
84.00€
Be PVM:69.42€
FURREAL Interaktyvus vienaragis FLYALOTS
-20 %
FURREAL Interaktyvus vienaragis FLYALOTSAtrask smagų mielų interaktyvių „FurReal“ gyvūnėlių pasaulį! Susipažink su naujupasakišku „FurReal“ vienaragiu FLYALOTS! Tai mielas interaktyvus augintinis, kuriuogalėsi rūpintis ir vestis drauge pasivaikščioti..
49.60€ 62.00€
Be PVM:40.99€
HAS FRZ 2 „Ledo šalies“ princesė su šviečiančiais drabužiais, asort.Princesės gali pasigirti įspūdinga apranga - jų suknelės turi mirgančias švieseles! Elzos suknelė yra su mirgančiomis snaigėmis, o Anos - su mirgančiais krintančiais lapais.* Norimą herojų tu..
29.00€
Be PVM:23.97€
HAS MLP Dainuojantis ponis PIPP 15 cm HAS MLP Dainuojantis ponis PIPP 15 cm
Šiuo metu prekės neturime
HAS MLP Dainuojantis ponis PIPP 15 cmAtrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija! rinkinyje esančiais aksesuarais ..
41.00€
Be PVM:33.88€
Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija! 7,5 cm princesė Petals – tai mielas rožinis ponis su muzikos natos žymele ant šono. Ponis gali judinti kūno dalis, turi violetinius karčius, uodegą ir sparnus. Rinkinyje yra 23 priedai ir aksesuarai, su kuriais įrengsi tobulą..
34.00€
Be PVM:28.10€
BLUER ROCKET Robotas ROBBIERadijo bangomis valdomas programuojamas robotas su šviesų ir garsų efektais.Robotas gali atlikti 50 veiksmų, keisti nuotaiką, šokti, jį galima valdyti net rankų gestais! Robis turi net 26 LED indikatorius, kurie padeda jam išreikšti emoc..
59.00€
Be PVM:48.76€
SMART BOT – tai šaunus ir išmanus robotas, kuris gali kalbėti, šokti ir kurį galima kontroliuoti rankų judesiais! Judink rankas, ir robotas judės įvairiomis kryptimis bei kalbės savo unikaliu robotišku balsu. Interaktyvus robotas priklauso „XtremBots“ ro..
56.00€
Be PVM:46.28€
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė) SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė)
Šiuo metu prekės neturime
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (rožinė) Išlaisvink lėlytę „Pixie“ iš krištolinio kiaušinio ir leisk jai skristi! Išmokyk ją šokti danguje ir rankų judesiaismagiškai keisk jos skridimo kryptį! 1. Nuimkite lėlytę nuo p..
49.00€
Be PVM:40.50€
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (violetinė) SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (violetinė)
Šiuo metu prekės neturime
SPM HATCHIMALS Skraidanti lėlytė (violetinė) Išlaisvink lėlytę „Pixie“ iš krištolinio kiaušinio ir leisk jai skristi! Išmokyk ją šokti danguje ir rankų judesiaismagiškai keisk jos skridimo kryptį! 1. Nuimkite lėlytę nu..
49.00€
Be PVM:40.50€
PRESENT PETS Blizgantis šuniukas Nenuorama šuniukas taip nekantrauja su tavimi susipažinti, kad veržte veržiasi iš dovanų dėžutės! Šis mažylis išties įspūdingas – jis iš tikrųjų pats išsipakuoja! Be to, šuniukas elgiasi v..
88.00€
Be PVM:72.73€
PRESENT PETS Puošnus šuniukas PRESENT PETS Puošnus šuniukas
Šiuo metu prekės neturime
PRESENT PETS Puošnus šuniukas Nenuorama šuniukas taip nekantrauja su tavimi susipažinti, kad veržte veržiasi iš dovanų dėžutės! Šis mažylis išties įspūdingas – jis iš tikrųjų pats išsipakuoja! Be to, šuniukas elgia..
88.00€
Be PVM:72.73€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)