Menu
Your Cart

BabyBorn

MY GARDEN BABY MAŽYLIS - MĖLYNPLAUKIS BERNIUKAS MY GARDEN BABY MAŽYLIS - MĖLYNPLAUKIS BERNIUKAS
-20 %
MY GARDEN BABY MAŽYLIS - MĖLYNPLAUKIS BERNIUKASMieli „My Garden Baby“ kūdikėliai sukurti glamonėti ir smagiai žaisti. · Susipažinkite su drugelio kūdikėliu.· Kokia miela išvaizda! · Minkštas kūnelis, prie kurio vaikams bus malonu liestis. &mi..
22.40€ 28.00€
Be PVM:18.51€
My Garden Baby Mažylis - katinėlis , rožinis My Garden Baby Mažylis - katinėlis , rožinis
-20 %
My Garden Baby Mažylis - katinėlis , rožinisMieli „My Garden Baby“ kūdikėliai sukurti glamonėms, smagiems žaidimams ir yra kupini saldžių staigmenų. · Susipažinkite su katinėlio kūdikėliu. · Kokia miela išvaizda! Lėlė saldžiai kvepia uogomis ir turi nuimamas au..
40.00€ 50.00€
Be PVM:33.06€
My Garden Baby Mažylis - katinėlis , rožinis My Garden Baby Mažylis - katinėlis , rožinis
-20 %
My Garden Baby Mažylis - katinėlis , rožinisMieli „My Garden Baby“ kūdikėliai sukurti glamonėms, smagiems žaidimams ir yra kupini saldžių staigmenų. · Susipažinkite su katinėlio kūdikėliu. · Kokia miela išvaizda! Lėlė saldžiai kvepia uogomis ir turi nuimamas au..
66.40€ 83.00€
Be PVM:54.88€
My Garden Baby Mažylis - katinėlis My Garden Baby Mažylis - katinėlis
-20 %
My Garden Baby Mažylis - katinėlisMieli „My Garden Baby“ kūdikėliai sukurti glamonėms, smagiems žaidimams ir yra kupini saldžių staigmenų. · Susipažinkite su katinėlio kūdikėliu. · Kokia miela išvaizda! Lėlė saldžiai kvepia uogomis ir turi nuimamas ausytes. · Minkštas kūnelis, prie kurio vaik..
32.00€ 40.00€
Be PVM:26.45€
BABY BORN Rudaakė sesutė, 43 cmSveikas atvykęs į Baby Born pasaulį. Tai kūrybiškų, smagių ir spalvingų žaidimų šalis, kurioje žaisti niekad nepabosta!Vieną dieną lėlytė Baby Born yra kūdikis, kuriam reikia tavo priežiūros, kitą dieną – draugė ir tikroviškų nuotykių..
59.00€
Be PVM:48.76€
BABY BORN Magiška lėlė-mergaitė, 43 cm
-30 %
BABY BORN Magiška lėlė-mergaitė, 43 cm Sveikas atvykęs į BABY BORN pasaulį! Tai kūrybiškų, smagių ir spalvingų nuotykių šalis, kurioje žaisti niekad nepabosta! Vieną dieną lėlytė BABY BORN yra kūdikis, kuriam reikia tavo priežiūros ir meilės, kitą dieną – geriausia draugė ir puiki į..
67.20€ 96.00€
Be PVM:55.54€
bo. Interaktyvi lėlytė-naujagimis Anna, 42 cm bo. Interaktyvi lėlytė-naujagimis Anna, 42 cm
-20 %
bo. Interaktyvi lėlytė-naujagimis Anna, 42 cm.Tavo mielas kūdikis Ana.Mažylė Ana – visai kaip tikras kūdikis!Ji turi minkštą kūnelį ir pačius gražiausius drabužėlius.Anai patinka, kai ją laikai ant rankų ir ja rūpiniesi.Pakutenk ją ir lėlytė pradės juoktis! Pamaitink ir išgirsi, kaip lėlytė valgo!An..
41.60€ 52.00€
Be PVM:34.38€
MY GARDEN BABY MAŽYLIS DRUGELIS (ROŽINIS) MY GARDEN BABY MAŽYLIS DRUGELIS (ROŽINIS)
Šiuo metu prekės neturime
MY GARDEN BABY MAŽYLIS DRUGELIS (ROŽINIS)Mieli „My Garden Baby“ kūdikėliai sukurti glamonėms, smagiems žaidimams ir yra kupini saldžių staigmenų. · Susipažinkite su drugelio kūdikėliu. · Kokia miela išvaizda ir saldus uogų kvapas!· Minkštas ..
37.00€
Be PVM:30.58€
Lėlė kūdikis naujagimis "Baby Annabell", 30 cm Lėlė kūdikis naujagimis "Baby Annabell", 30 cm
Šiuo metu prekės neturime
Lėlė kūdikis naujagimis "Baby Annabell", 30 cmMiela ir minkšta lėlė kūdikis naujagimis iš lėlyčių kolekcijos "Baby Annabell".Naujagimė Baby Annabell - tikras ir gerais draugams patiems mažiausiems vaikams nuo pačių pirmų dienų.  Lėlytė primena tikrą vai..
39.00€
Be PVM:32.23€
BABY BORN SOFT TOUCH Interaktyvi lėlė, mergaitė, 43 cm BABY BORN SOFT TOUCH Interaktyvi lėlė, mergaitė, 43 cm
Šiuo metu prekės neturime
BABY BORN SOFT TOUCH Interaktyvi lėlė, mergaitė, 43 cmInteraktyvi BABY BORN lėlė - net 9 realias funkcijas atliekanti miela lėlė, lyg tikras vaikas! Ši lėlė visame pasaulyje užkariavo daugelio mergaičių širdis ir suteikia joms begalę džiaugsmo.„Baby Born“ lėlė - ..
65.00€
Be PVM:53.72€
Baby Born lėlytė-siurprizas, assort. Baby Born lėlytė-siurprizas, assort.
-20 % Šiuo metu prekės neturime
Baby Born lėlytė-siurprizas, assort.12 skirtingų kolekcijinių lėlyčių- kiekviena lėlytė parduodama atskirai.Sužinok akių spalvą - švelniai nušluostyk lėlytės akis drėgnu skudurėliu, sužinok, kokia akių spalva Tavo mažosios lėlytės;Mažosios lėlytės geria vandenį;Š..
16.00€ 20.00€
Be PVM:13.22€
BABY BORN lėlė, sesutė  43 cm BABY BORN lėlė, sesutė  43 cm
Šiuo metu prekės neturime
BABY BORN lėlė, sesutė  43 cmSusipažinkite su nauja savo drauge - šviesiaplauke Baby Born sese. Pinkite jai kasas ir papuoškite madingais rūbais.Patikėkite jai savo paslaptis ir papasakokite pačias įdomiausias istorijas.43 cm dydžio lėlė vilki madingus marškinėl..
79.00€
Be PVM:65.29€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)