Menu
Your Cart

Aspiratoriai, kriaušytės nosytei

NUK nosytės aspiratorius Saugiai, švelniai atsiurbsite susikaupusias gleives.Platus, suapvalintas galas nepažeis nosytėspagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, patentuotas NUK gaminys Siurbiama tik tada, jei tikrai yra gleivių, netinka, jei yra tik..
4.40€
Be PVM:3.64€
CHICCO nosies aspiratoriusNosies aspiratorius Chicco PhysioClean leidžia išvalyti susikaupusį nosies sekretą patogiai ir švelniai.Ergonomiškas dizainas ir minkštas natgalis pritaikyti jautriai mažylio nosytei. Vienkartiniai filtrai užtikrina higieną...
17.20€
Be PVM:14.21€
JANE aspiratorius su šlanguteJane nosies gleivių aspiratorius švelniai pašalina išskyras, kurios trukdo kūdikiui kvėpuoti.Aspiratorius sukurtas taip, kad gleivių išskyros būtų pašalintos saugiai ir veiksmingai – apvalios formos antgalis, įki&sc..
9.00€
Be PVM:7.44€
BabyOno kriaušytė nosytei  Kriaušytė nosiai, kurios pagalba lengvai ir saugiai pašalinsite iš kūdikėlio nosytės susidariusias gleives ..
2.17€
Be PVM:1.79€
NUBY aspiratorius 2 in 1
Šiuo metu prekės neturime
NUBY aspiratorius 2 in 1Aspiratorius su minkštu silikoniniu antgaliu skirtas išskyrų atsiurbimui iš užgultos nosytės ir ausyčių valymui.Be bisfenolio A...
6.70€
Be PVM:5.54€
DIFRAX kriaušytė nosytei
Šiuo metu prekės neturime
DIFRAX kriaušytė nosyteiPuiki priemonė - kol vaikas pats nemoka išsipūsti nosytės. ..
4.60€
Be PVM:3.80€
DIFRAX kriaušytė nosytei
Šiuo metu prekės neturime
DIFRAX kriaušytė nosyteiPuiki priemonė - kol vaikas pats nemoka išsipūsti nosytės. ..
4.60€
Be PVM:3.80€
BABYONO  aspiratorius su šlangute
Šiuo metu prekės neturime
BABYONO  aspiratorius su šlanguteNosies gleivių aspiratorius švelniai pašalina išskyras, kurios trukdo kūdikiui kvėpuoti.Aspiratorius sukurtas taip, kad gleivių išskyros būtų pašalintos saugiai ir veiksmingai – apvalios formosantgalis,..
8.40€
Be PVM:6.94€
AKUKU NOSIES SIURBTUKAS/ASPIRATORIUS AKUKU NOSIES SIURBTUKAS/ASPIRATORIUS
Šiuo metu prekės neturime
AKUKU NOSIES SIURBTUKAS/ASPIRATORIUSAspiratoriaus veikimo mechanizmas yra toks, kad vienas iš tėvų savo plaučių jėgomis pasiima likutinį sekretą. Susideda iš antgalio, kuris įkišamas į kūdikio nosį, vamzdelio, rezervuaro ir kandiklio, kurį tėveliai laiko burnoje. Toks aspi..
8.80€
Be PVM:7.27€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)