Menu
Your Cart

Lėlių namai, virtuvės

Lėlių, namai, virtuvės,

TOPBRIGHT Rinkinys „Picerija“OP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų.Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį.Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra v..
21.00€
Be PVM:17.36€
TOPBRIGHT Rinkinys „Keksiukai“TOP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų. Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį. Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra vaiko..
21.00€
Be PVM:17.36€
TOPBRIGHT Rinkinys „Grilis“TOP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų.Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį.Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra va..
21.00€
Be PVM:17.36€
Sylvanian Families - Valgomasis su figūrėle„Sylvanian Families“ - tai mieli gyvūnėliai ir jų nameliai su baldais ir daugybe kitų priedų, iš kurių galima pastatyti visą miestą su mokykla, parduotuvėmis, vaikų darželiu, ligonine, turgumi ir daugybe kitų objektų. „Sy..
27.00€
Be PVM:22.31€
Vaikų darželis „Pilis“ Sylvanian FamiliesVaikų darželyje-pilyje visi „Sylvanian Families“ mažyliai jaučiasi puikiai! Čia visą dieną jie gali žaisti ir bendrauti su draugais, suptis ir leistis žemyn didžiule čiuožykla. Dvivietes sūpynes galima apversti ir naudoti kaip stal..
43.00€
Be PVM:35.54€
Tortų parduotuvė Sylvanian Families Visos gyvūnėlių šeimynėlės gyvena Silvanijos miestelyje, gamtos prieglobstyje. Vaikai gali mėgautis šiais žaislais, atrasti vis naujus rinkinius ir kurti savo istorijas. Dėmesį patraukia itin miela figūrėlių išvaizda, gera fo..
74.00€
Be PVM:61.16€
Sylvanian Families - jaukus kotedžas„Sylvanian Families“ - tai mieli gyvūnėliai ir jų nameliai su baldais ir daugybe kitų priedų, iš kurių galima pastatyti visą miestą su mokykla, parduotuvėmis, vaikų darželiu, ligonine, turgumi ir daugybe kitų objektų. „Sylvanian..
53.00€
Be PVM:43.80€
Sylvanian Families - Aviečių namelisSveikas atvykęs į jaukų Aviečių namelį! Šis vieno aukšto namelis turi gražų dizainą, terasos tvorelę su baliustradomis ir laukia savo pirmųjų gyventojų. Rinkinyje yra ir mažylė triušytė Kremė bei jos lovelė, kuri taip pat yra ir smagi čiuo..
43.00€
Be PVM:35.54€
NAKKO pyragėlių kepyklėlė NAKKO pyragėlių kepyklėlė
-40 %
NAKKO pyragėlių kepyklėlėKomplekte rasite viską, kas reikalinga mažajai šeimininkei.Virtuvė su patogiomis lentynėlėmis, orkaite bei virykle .indai, maisto produktai. Pagaminta iš kokybiško ryškių spalvų plastiko.Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų. ..
16.20€ 27.00€
Be PVM:13.39€
MOLTO virtuvė XLOlandai naujomis technologijomis sukūrė realią medinę virtuvėlę, kuri yra pranašesnėir dailesnė už kitas plastmasines virtuves. Kiekvienas vaizduotę turintis vaikas mėgs žaisti ja ir bus neatskiriami ilgam laikui.Medinė virtuvėlė puikiai atitinka visus sta..
129.00€
Be PVM:106.61€
MOLTO virtuvėOlandai naujomis technologijomis sukūrė realią medinę virtuvėlę, kuri yra pranašesnėir dailesnė už kitas plastmasines virtuves. Kiekvienas vaizduotę turintis vaikas mėgs žaisti ja ir bus neatskiriami ilgam laikui.Medinė virtuvėlė puikiai atitinka visus standa..
52.00€
Be PVM:42.98€
MOLTO virtuvėOlandai naujomis technologijomis sukūrė realią medinę virtuvėlę, kuri yra pranašesnėir dailesnė už kitas plastmasines virtuves. Kiekvienas vaizduotę turintis vaikas mėgs žaisti ja ir bus neatskiriami ilgam laikui.Medinė virtuvėlė puikiai atitinka visus standa..
59.00€
Be PVM:48.76€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 50 (5 puslapių)