Menu
Your Cart

Dėlionės mažyliams iki 3 metų

Dėlionės mažyliams iki 3 metų

Dodo dėlionė vaikams Ką gyvūnai valgo? (24 det.)Rinkinyje rasite 12 dviejų dalių dėliones.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką..
7.40€
Be PVM:6.12€
Dodo dėlionė Pingvinas (16 det.).Dėlionė susideda iš 16 detalių, kurios yra dvipusės: viena pusė spalvota, o kita juodai balta ir mažylis gali nuspalvinti kaip tik nori.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduo..
4.90€
Be PVM:4.05€
Dodo dėlionė Meškiukas (16 det.).Dėlionė susideda iš 16 detalių, kurios yra dvipusės: viena pusė spalvota, o kita juodai balta ir mažylis gali nuspalvinti kaip tik nori.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina ..
4.00€
Be PVM:3.31€
Dodo dėlionė Dambliukas (16 det.)Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti..
4.00€
Be PVM:3.31€
Dodo dėlionė Arkliukas (16 det.)Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti ..
4.00€
Be PVM:3.31€
Dodo dėlionė Ančiukas (16 det.).Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti ..
3.40€
Be PVM:2.81€
TREFL Mažylių dėlionė „Spalvų pažinimas"Dėlionės – tai klasika, kuri patiks įvairaus amžiaus vaikams, padės lavinti loginį mąstymą, motorinius įgūdžius ir koordinaciją. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.Žaislas paženklintas CE ženkluGamintojas - TREFL..
15.80€
Be PVM:13.06€
TREFL Mažylių dėlionė „Formos" Dėlionės – tai klasika, kuri patiks įvairaus amžiaus vaikams, padės lavinti loginį mąstymą, motorinius įgūdžius ir koordinaciją. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.Žaislas paženklintas CE ženkluGamintojas - TREFL..
12.60€
Be PVM:10.41€
POLARB kubelių dėlionėKlasikinė medinių kubelių dėlionė yra labai smagus ir naudingas žaidimas mažyliams . Iš kubelių susidedasu įvairūs spalvingi paveikslėliai arba netgi galite pastatyti bokštą!Kubelių dėlionė lavina loginį mąstymą, vaizduotę, lavina a..
15.00€
Be PVM:12.40€
POLARB Dėlionė - gyvūnaiSpalvinga medinė dėlionė „Gyvūnai“ padės vaikui išmokti spalvų, formų ir supažindins su gyvūnais.Vaiko užduotis – įdėti gyvūno formą į tinkamą vietą. O patogios rankenėlės mažoms rankytėms padės lengviau suimti detales ir įveikti užd..
8.80€
Be PVM:7.27€
Mini puzlė mažiesiems "Linksmasis traukinukas" 1+Kodas93003Pirmoji dėlionė mažiesiems. Spalvingi paveikslėliai susideda iš keturių dalių. Dėžutėje rasite 4 dėliones po 4 dalis. Lavina rankų motorika, spalvų pažinimą, erdvinį mąstymą...
9.80€
Be PVM:8.10€
KENDI Medinė dėlionė "Aprenk meškutės šeimyną"Kodas90810Medinė dėlionė "Aprenk meškutės šeimyną". 54 skirtingų detalių rinkinys su įvairiausiomis spalvomis.Vaikui, tai vienas iš malonumų aprengti meškutes skirtingais rūbais. ..
21.50€
Be PVM:17.77€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (3 puslapių)