Menu
Your Cart

Lauko nameliai , palapinės, baseinai

22 NAKKO krepšinis - piratų laivasTai netik aikštelė krepšiniui, bet galima sugalvoti daug įdomios veiklos naudojant laivo karkasą ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko žaidimo metu  be suaugusiojo priežiūros! Dėmesio ! Rinkinuko pakuotė nėra žaislas, pakuotę laikyki..
34.00€
Be PVM:28.10€
Sodo namelis Candy Shop Mochtoys KONDITERIJA Namas pagamintas iš patvaraus plastiko, atsparaus oro sąlygoms ir UV spinduliams.Aukštos kokybės žaislo apdirbimas užtikrins jūsų vaikui saugų žaidimą. Patvari medžiaga ryškiomis spalvomis garantuoja ilgą žaislo tarnavimo..
84.00€
Be PVM:69.42€
KIK vaikiška kareiviška palapinė
MAŽAS LIKUTIS
KIK vaikiška kareiviška palapinėVisiems vaikams patinka maži nameliai, jie sugalvoja daugybęžaidimų - tai gali būti ir namas, kur galima pasislėpti nuo suaugusiųjų,ir tvirtovė, kurioje ginamasi nuo priešų, ir slėptuvė, skirta tik vaikams.Ši spalvinga lengv..
29.00€
Be PVM:23.97€
22 NAKKO palapinė OCEANVisiems vaikams patinka maži nameliai, jie sugalvoja daugybęžaidimų - tai gali būti ir namas, kur galima pasislėpti nuo suaugusiųjų,ir tvirtovė, kurioje ginamasi nuo priešų, ir slėptuvė, skirta tik vaikams.Ši spalvinga lengva karkasinė palapinė ..
28.00€
Be PVM:23.14€
22 NAKKO palapinė su priedais
-35 %
22 NAKKO palapinė su priedaisVisiems vaikams patinka maži nameliai, jie sugalvoja daugybęžaidimų - tai gali būti ir namas, kur galima pasislėpti nuo suaugusiųjų,ir tvirtovė, kurioje ginamasi nuo priešų, ir slėptuvė, skirta tik vaikams.Ši spalvinga lengva karkasinė pal..
20.15€ 31.00€
Be PVM:16.65€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)