Menu
Your Cart

Barbie

Barbės SPA rinkinys „Veido kaukė“Barbė lėlė žino kaip atsipalaiduoti ir pasirūpinti savimi bei savo gyvūnėliu. Metas grožio procedūroms,pasodinkite lėlę į salono kėdę, žymekliu padarykite dėmių ant lėlės veido, pasigaminkite kaukių su specialia forma, uždėkite ant veido, pala..
39.99€
Be PVM:33.05€
Lėlės barbės namas Lėlės barbės namas
-20 %
Amžius: 3+ m.Prekės ženklas: MATTEL BARBIEKurkite namų įdėją su Barbės sulankstomu namu.Name yra 2 aukštai.4 skirtingos žaidimo zonos. Virtuvė, vonios kambarys, valgomasis ir miegamasis palėpėje.Stilingos detalės ir modernus stilius.Rinkinyje yra mažasis drau..
69.60€ 87.00€
Be PVM:57.52€
Lėlės barbės automobilis Lėlės barbės automobilis
-20 %
Lėlės barbės automobilisSmagus ir spalvingas geriausios draugės Barbės pasaulis!Nuostabus automobilis lėleiAutomodelis su atviru stogu.Su Barbie logotiipu numerio vietoje.Viduje telpa dvi lėlės.Realistiškai atrodančios padangos, vidus, saugos diržai.Lėlė parduodama..
29.60€ 37.00€
Be PVM:24.46€
BARBĖ VAIVORYKŠTĖS SPALVŲ PLAUKAIS· Ilgi, vaivorykštės spalvų plaukai. · Lėlė turi spalvos keitimo funkciją.· Pamerkite šukas į šaltą vandenį ir jas patrinkite galvos šone, išryškės gepardo kailio raštas. &mid..
33.99€
Be PVM:28.09€
Barbė princesė DreamtopiaKiekviena lėlė parduodama atskirai. „Dreamtopia“ princesės pasiruošę bet kokiai šventei ar pasakiškiems nuotykiams! Jų sijonėliai, tiaros bei bateliai nusiima,jog mergaitės galėtų juos keisti bei kurti nuostabius derinius. ..
16.99€
Be PVM:14.04€
Barbė princesė Dreamtopia asort. Ši pasakiškai miela ir gera fėja atskrenda tiesiai iš „Dreamtopia“ šalies. Ji turi žaismingussparnelius, o apranga papuošta svajingais ornamentais. Fėjos sijonėlis bei sparneliai nusiima,ožinius plaukus ..
16.99€
Be PVM:14.04€
Barbė myli Vandenyną Linija „Barbie myli Vandenyną“ pagaminta iš perdirbto plastiko. Šios linijos tikslas atkreipti vaikų dėmesį į žemės išteklių naudojimą ir plėtoti vaikų aplinkosauginę patirtį, žadinant poreikį pažinti aplinkinį pasaulį, pratinant jame el..
18.00€
Be PVM:14.88€
Barbė myli Vandenyną asort.Kiekviena lėlė parduodama atskirai.Barbės  nenustoja stebinti spalvingais, stilingais drabužiais bei jų deriniais. Viena nuo kitos skiriasi ne tik drabužiais, tačiau ir odos, akių bei plaukų spalvomis,veido formomis, Visai taip kaip ir realiame pa..
18.00€
Be PVM:14.88€
Barbė madistė rausvais plaukaisBarbės madistės nenustoja stebinti spalvingais, stilingais drabužiais bei jų deriniais.Dabar, madistės viena nuo kitos skiriasi ne tik drabužiais, tačiau ir odos, akių bei plaukų spalvomis,veido formomis, Visai taip kaip ir realiame pasaulyje! Visos mergait..
15.00€
Be PVM:12.40€
Barbė madistė melsvais plaukaisBarbės madistės nenustoja stebinti spalvingais, stilingais drabužiais bei jų deriniais.Dabar, madistės viena nuo kitos skiriasi ne tik drabužiais, tačiau ir odos, akių bei plaukų spalvomis,veido formomis, Visai taip kaip ir realiame pasaulyje! Visos mergait..
15.00€
Be PVM:12.40€
Barbė maBarbė madistė blizgančia alyvine sukneleBarbės madistės nenustoja stebinti spalvingais, stilingais drabužiais bei jų deriniais.Dabar, madistės viena nuo kitos skiriasi ne tik drabužiais, tačiau ir odos, akių bei plaukų spalvomis,veido formomis, Visai taip kaip ir realiame pasauly..
15.00€
Be PVM:12.40€
Barbė Extra mini lėlė violetine suknele
-20 %
Barbė Extra mini lėlė violetine sukneleLėlės Barbie Extra mini - niekada nepaliauja stebinti savo unikaliu stiliumi ir nepakartojamais aksesuarais.Prisijunk prie mados pasaulio ir tu!Lėlė su ilgais šviesiais plaukais.Lėlė turi stilingus akinius nuo saulės.Lėlė dėvi ilgą vi..
16.00€ 20.00€
Be PVM:13.22€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 78 (7 puslapių)