Menu
Your Cart

Žaidžiame namus

Barbės SPA rinkinys „Veido kaukė“Barbė lėlė žino kaip atsipalaiduoti ir pasirūpinti savimi bei savo gyvūnėliu. Metas grožio procedūroms,pasodinkite lėlę į salono kėdę, žymekliu padarykite dėmių ant lėlės veido, pasigaminkite kaukių su specialia forma, uždėkite ant veido, pala..
39.99€
Be PVM:33.05€
Sodo namelis Candy Shop Mochtoys KONDITERIJA Namas pagamintas iš patvaraus plastiko, atsparaus oro sąlygoms ir UV spinduliams.Aukštos kokybės žaislo apdirbimas užtikrins jūsų vaikui saugų žaidimą. Patvari medžiaga ryškiomis spalvomis garantuoja ilgą žaislo tarnavimo..
84.00€
Be PVM:69.42€
TOPBRIGHT Rinkinys „Picerija“OP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų.Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį.Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra v..
21.00€
Be PVM:17.36€
TOPBRIGHT Rinkinys „Keksiukai“TOP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų. Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį. Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra vaiko..
21.00€
Be PVM:17.36€
TOPBRIGHT Rinkinys „Grilis“TOP BRIGHT žaislai jau 30 metų vykdo paprastą misiją: padėti vaikams lavinti daugybę skirtingų talentų.Būtent todėl TOP BRIGHT lavinamieji žaislai paremti natūraliu vaikų smalsumu ir noru tyrinėti pasaulį.Šie žaislai jau nuo mažų dienų yra va..
21.00€
Be PVM:17.36€
Peppa Pig Rinkinys „Kiaulytės Pepos nuotykis“
-20 %
Peppa Pig Rinkinys „Kiaulytės Pepos nuotykis“Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Teminis nešiojamas rinkinys smagiausius Pepos nuotykius iš animacinio serialo leis perkelti į realybę. Šis rinkinys bus puiki dovana kiaulytės Pepos nuotykių gerbėjams!..
25.60€ 32.00€
Be PVM:21.16€
PEPPA PIG Rinkinys „Kiaulytės Pepos nuotykiai“
-20 %
PEPPA PIG Rinkinys „Kiaulytės Pepos nuotykiai“*kiekvienas rinkinys parduodamas atskiraiSveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Prisijunk prie Pepos, jos broliuko paršelio Džordžo, mamos ir tėčio, ir visi kartu leiskitės į smagius nuotykius. Kiaulytė Pepa – visų mažylių mylimas personažas. Sus..
43.20€ 54.00€
Be PVM:35.70€
PEPPA PIG Kiaulytės Pepos šeimynėlė, 4 vnt.
-20 %
PEPPA PIG Kiaulytės Pepos šeimynėlė, 4 vnt.Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Susipažink su linksma Pepos šeima – mama, tėčiu ir broliuku Džordžu. Tai keturios 7,5 cm figūrėlės su judančiomis kūno dalimis ir smagiomis detalėmis, kad žaidimai būtų dar smagesni ir kuo l..
20.00€ 25.00€
Be PVM:16.53€
NAKKO pyragėlių kepyklėlė NAKKO pyragėlių kepyklėlė
-40 %
NAKKO pyragėlių kepyklėlėKomplekte rasite viską, kas reikalinga mažajai šeimininkei.Virtuvė su patogiomis lentynėlėmis, orkaite bei virykle .indai, maisto produktai. Pagaminta iš kokybiško ryškių spalvų plastiko.Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų. ..
16.20€ 27.00€
Be PVM:13.39€
MOLTO virtuvėOlandai naujomis technologijomis sukūrė realią medinę virtuvėlę, kuri yra pranašesnėir dailesnė už kitas plastmasines virtuves. Kiekvienas vaizduotę turintis vaikas mėgs žaisti ja ir bus neatskiriami ilgam laikui.Medinė virtuvėlė puikiai atitinka visus standa..
75.00€
Be PVM:61.98€
MOLTO virtuvėOlandai naujomis technologijomis sukūrė realią medinę virtuvėlę, kuri yra pranašesnėir dailesnė už kitas plastmasines virtuves. Kiekvienas vaizduotę turintis vaikas mėgs žaisti ja ir bus neatskiriami ilgam laikui.Medinė virtuvėlė puikiai atitinka visus standa..
119.00€
Be PVM:98.35€
MOLTO virtuvė XLOlandai naujomis technologijomis sukūrė realią medinę virtuvėlę, kuri yra pranašesnėir dailesnė už kitas plastmasines virtuves. Kiekvienas vaizduotę turintis vaikas mėgs žaisti ja ir bus neatskiriami ilgam laikui.Medinė virtuvėlė puikiai atitinka visus sta..
129.00€
Be PVM:106.61€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 100 (9 puslapių)