Menu
Your Cart

Naktinės lempos

JANE begemotukas su lempute JANE begemotukas su lempute
-30 %
JANE begemotukas su lemputeGroja ir šviečia keisdamas spalvas! 2 režimai: muzika ir šviesa; tik šviesa Raminanti muzika padeda stiprinti kūdikio klausos jausmą, o švelniai švytinčios spalvos stimuliuoja regėjimo įgūdžius. Saugumas ir ramybė kūdikiui suteikia..
32.23€ 46.05€
Be PVM:26.64€
SARO Naktinė lempa TEDDY Tai gražaus dizaino naktinė lemputė vaiko kambariui.Ji bus gera draugė mažyliams ,kurie bijo tamsos.Švelnioje šviesoje mažyliai lengviau nusiramins ir pasiners į saldų miegelį.Jutiklio dėka jis automatiškai įsijungia ir išsiju..
14.99€
Be PVM:12.39€
SARO Naktinė lempa SOFT LIGHT įv. spalvų SARO Naktinė lempa SOFT LIGHT įv. spalvų
Šiuo metu prekės neturime
SARO Naktinė lempa SOFT LIGHTTai gražaus dizaino naktinė lemputė vaiko kambariui.Ji bus gera draugė mažyliams ,kurie bijo tamsos.Švelnioje šviesoje mažyliai lengviau nusiramins ir pasiners į saldų miegelį. • iki 25 000 darbo valandų.•  tik 0,..
17.99€
Be PVM:14.87€
Naktinė lempa-migdukas VĖŽLIUKAS Naktinė lempa-migdukas VĖŽLIUKAS
Šiuo metu prekės neturime
Naktinė lempa-migdukas VĖŽLIUKASTai gražaus dizaino naktinė lemputė vaiko kambariui.Ji apšviečia lubas ir sienas žvaigždutėmis, skirtingomis spalvomis.Vėžliuko kiautas šviečia kaip raminanti naktinė lempa.Jis bus geras draugas mažyliams ,kurie bijo tamsos.Nuostabus ..
13.99€
Be PVM:11.56€
Naktinė lempa-migdukas JŪRŲ ARKLIUKAS
-40 % Šiuo metu prekės neturime
Naktinė lempa-migdukas JŪRŲ ARKLIUKAS Tai gražaus dizaino naktinė lemputė vaiko kambariui. Jis bus geras draugas mažyliams ,kurie bijo tamsos. Mažyliai lengviau nusiramins ir pasiners į saldų miegelį.Maitinimo šaltinis: 2xAA elementai ..
14.76€ 24.60€
Be PVM:12.20€
JANE Naktinė lempelė - MEŠKUTIS (keičiantis spalvas) JANE Naktinė lempelė - MEŠKUTIS (keičiantis spalvas)
Šiuo metu prekės neturime
JANE Naktinė lempelė - MEŠKUTIS Tai gražaus dizaino naktinė lemputė vaiko kambariui.Jis bus geras draugas mažyliams ,kurie bijo tamsos.Švelnioje šviesoje mažyliai lengviau nusiramins ir pasiners į saldų miegelį.Komplekte pakrovėjas.Dydis:8 x 5 x 5 c..
16.00€
Be PVM:13.22€
Fisher Price raminamasis BEGEMOTUKAS -naktinė lempelė su projektoriumi Fisher Price raminamasis BEGEMOTUKAS -naktinė lempelė su projektoriumi
Šiuo metu prekės neturime
Fisher Price raminamasis BEGEMOTUKAS -naktinė lempelė su projektoriumiMuzikinė naktinė lemputė - begemotukas, mažyliams nuo gimimo FISHER PRICE (CGN86)Su PROJEKTORIUMI!Šis minkštas begemotukas ne tik atidžiai prižiūrės Jūsų mažylį jo miego metu, bet ir padės jam užmigti bei..
44.00€
Be PVM:36.36€
22 NAKKO Naktinė lempa-migdukas MEŠKUTIS
-20 % Šiuo metu prekės neturime
22 NAKKO Naktinė lempa-migdukas MEŠKUTISŽavingas švelnus žaislas, kuris gali tapti nepamainomu mažylio miego palydovu. Minkštas, besikeičianti spalva sukuria ramią aplinką, kuri padeda užmigti.Žaislo pilvuko šviesos sukuria gražią žvaigždžių, mėnuli..
20.80€ 26.00€
Be PVM:17.19€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)