Menu
Your Cart

Stalo žaidimai

DĖLIONĖ MAŽIAUSIEMS MAMA IR JOS MAŽYLIS DĖLIONĖ MAŽIAUSIEMS MAMA IR JOS MAŽYLIS
Šiuo metu prekės neturime
DĖLIONĖ MAŽIAUSIEMS MAMA IR JOS MAŽYLISStalo žaidimas dėlionė mažiausiems Mama ir jos mažylis skirta vaikams nuo 2 metų.Žaidimo detalės pagamintos iš kartono. Žaidimo tikslas sujungti mažylius su jų mama.Rinkinyje 24 detalės. ..
4.50€
Be PVM:3.72€
Edukacinis žaidimas LOTO, medinisStalo žaidimas „Loto“ skirtas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas padeda vaikui pažinti save ir jį supantį pasaulį, ugdyti erdvinį mąstymą ir lavinti smulkiąją motoriką. Žaisdamas vaikas susipažins su įvairiais daiktais ir išmoks juos atpažinti kasdie..
10.40€
Be PVM:8.60€
Medinė dėlionė Abėcėlė Montessori sraigė, 32 det.Medinė dėlionė – tai tvirtas ir ilgaamžis žaislas. Medinė dėlionė ne tik leis greitai ir linksmai išmokti visą daržoves, bet ir lavins smulkiąją motoriką ir atmintį.Žaidžiant mokytis lengviau.Ši prekinio ženklo „G..
6.20€
Be PVM:5.12€
Mini dėlionė „Kellogg´s“, 50 det.Originali 50 det. dėlionė klasikinėje „Kellogg´s“ dribsnių pakuotėje. Asortimente – 6 skirtingi stiliai. Dėlionės – tai klasika, kuri patiks įvairaus amžiaus vaikams, padės lavinti loginį mąstymą, motorinius įgūdžiu..
3.00€
Be PVM:2.48€
Mini dėlionė „Pringles“, 50 det.Originali 50 det. dėlionė klasikinėje traškučių „Pringles“ pakuotėje. Asortimente – 6 skirtingi stiliai. Dėlionės – tai klasika, kuri patiks įvairaus amžiaus vaikams, padės lavinti loginį mąstymą, motorinius įgūdžius ir k..
3.00€
Be PVM:2.48€
Stalo žaidimas ''Monopolis: išmanioji bankininkystė"
Šiuo metu prekės neturime
Stalo žaidimas ''Monopolis: išmanioji bankininkystė"Stalo žaidimas ''Monopolis: išmanioji bankininkystė"', nuo 8 metų .Smagus žaidmas visai šeimai!  Greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas. ''Monopolis..
53.00€
Be PVM:43.80€
Stalo žaidimas dėlionė mažiausiems ABĖCĖLĖ
Šiuo metu prekės neturime
Stalo žaidimas dėlionė mažiausiems ABĖCĖLĖskirta vaikams nuo 2 metų. Žaidimo detalės pagamintos iš kartono. Žaidimo tikslas sujungti raides su paveiksliukais, kuriuose pavaizduotas daiktas iš tam tikros raidės. Rinkinyje 64 detalės. ..
8.90€
Be PVM:7.36€
TAC Žaidimas „Laivų mūšis“, LTĮdomus dviem žaidėjams skirtas žaidimas. Gudriai išdėstykite savo laivus prieš jam nuskandinant jūsiškius!Rinkinyje yra: 2 pagrindinės lentos, 2 kartoninės grotelės, 2 laivų rinkiniai (2 x 5 langelių, 4 x 4 langelių, 6 x 3..
9.80€
Be PVM:8.10€
TREFL Žaidimas Hot Pot1. Priklausomai nuo įgūdžių, paimki te pagaliukus ar žnyples. 2. Į dubenį sudėkite makaronus ir kitus ingredientus. 3. Ištraukite atsitiktinę kortą ir patikrinkite, kokių ingredientų jums reikės. 4. Kaip galima greičiau išimkite juos iš dubens. Visi žai..
14.00€
Be PVM:11.57€
Vikrumą skatinantis žaidimas „Aštuonkojo vakarėlis“. Ant vienos rankos pirštų užsidėk 3 čiuptuvus, pasiruošk indelių rinkinį, trauk kortelę ir teisingai įvykdyk užduotį!ĮSPĖJIMAS! PAVOJUS UŽSPRINGTI – smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 metų.Rinkiny..
11.60€
Be PVM:9.59€
TREFL Žaidimas „Žetonų futbolas“Žaidimas „Žetonų futbolas“Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų - yra smulkių detalių. Pavojus užspringti...
6.00€
Be PVM:4.96€
STALO ŽAIDIMAS "KAS YRA KAS"Žaidimo tikslas: atspėti, kas nupiešta kortelėje, kuri prikabinta prie juostos jums ant galvos.Rinkinį sudaro:Medžiaginė juosta - 4 vnt.Žaidimo kortelės - 50 vnt.Žaidimo taisyklės - 1 vnt.Žaidėjų skaičius: 2-4Žaidimo eiga: 1. ..
7.70€
Be PVM:6.36€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 83 (7 puslapių)