Menu
Your Cart

Vonios žaislai

AKUKU Vonios žaislai Ančiukai Vonios žaislas maudynes paverčia tikru smagiu žaidimu!Žaisdami vaikučiai taip pat mokosi suprasti priežasties-pasėkmės ryšius...
6.60€
Be PVM:5.45€
INFANTINO Minkšta vonios knygelė Vonios žaislas maudynes paverčia tikru smagiu žaidimu!Žaisdami vaikučiai taip pat mokosi suprasti priežasties-pasėkmės ryšius...
9.00€
Be PVM:7.44€
KIK MĖLYNA VANDENS KNYGELĖ  - JŪROS GYVŪNAI KIK MĖLYNA VANDENS KNYGELĖ  - JŪROS GYVŪNAI
Šiuo metu prekės neturime
MĖLYNA VANDENS KNYGELĖ  - JŪROS GYVŪNAIFantastiška spalvinimo knygelė vaikams.Jums nereikia jokių kreidelių, žymeklių ar dažų, kad knygos paveikslėliai būtų spalvoti.Tereikia prie rinkinio pritvirtintą žymeklį užpildyti vandeniu.Nėra baimės peržengti ribą ar netiksliai nu..
4.00€
Be PVM:3.31€
HENCZ vonios žaisliukas - antytės
Šiuo metu prekės neturime
HENCZ vonios žaisliukas - antytėsGuminiai žaisliukai puikiai tiks žaidimams vonioje. Spalvingi, patogūs laikyti vaikučiams.Prekės ženklas: HENCZRekomenduojamas amžius: nuo  6  mėn.ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko maudinių ir žaidimo metu  be suaugusiojo priežiūros! Dėmesio..
4.99€
Be PVM:4.12€
KIK Raidės ir skaičiai KIK Raidės ir skaičiai
-20 % Šiuo metu prekės neturime
KIK Raidės ir skaičiaiPuiki mokomoji priemonė supažindinti vaikus su raidėmis ir skaičiais. Žaidimas  lavina vaizduotę, skatina vaikučio rankyčių - akyčių koordinaciją. Galima naudoti vonioje .Pagamintos iš saugios vandeniui atsparios medžiagos  ..
3.60€ 4.50€
Be PVM:2.98€
LUDI vonios žaislai Žuvytės
Šiuo metu prekės neturime
LUDI vonios žaislai ŽuvytėsRinkinuką sudaro 4 figurėlės.Po kiekvieno naudojimo perplaukite vandeniu.Prekės ženklas: LUDIRekomenduojamas amžius: nuo  10  mėn.ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko maudinių ir žaidimo metu  be suaugusiojo priežiūros! Dėmesio ! Rinkinuko pakuotė..
6.50€
Be PVM:5.37€
LUDI vonios žaislas GĖLYTĖ LUDI vonios žaislas GĖLYTĖ
-20 %
LUDI vonios žaislas GĖLYTĖVonios žaislas maudynes paverčia tikru smagiu žaidimu!Žaisdami vaikučiai taip pat mokosi suprasti priežasties-pasėkmės ryšius.Rekomenduojamas amžius: nuo 10   mėn.Dydis 15,5x4 cmĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko maudinių ir žaidimo metu  be su..
6.00€ 7.50€
Be PVM:4.96€
KIK Kreidelės piešti vonioje 6 spalvos KIK Kreidelės piešti vonioje 6 spalvos
MAŽAS LIKUTIS -20 %
Kreidelės piešti vonioje 6 spalvosIšryškinkite savo vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę naudojant  6 vonios pieštukų rinkinį, smagu piešti spalvingus paveikslus ant vonios plytelių !Norėdami pašalinti meno kūrinį, pamirkykite kempinę..
6.24€ 7.80€
Be PVM:5.16€
MOLTO  kreidelės piešti vonioje MOLTO  kreidelės piešti vonioje
MAŽAS LIKUTIS
MOLTO  kreidelės piešti voniojeIšryškinkite savo vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę naudojant  6 vonios pieštukų rinkinį, smagu piešti spalvingus paveikslus ant vonios plytelių ar savo kūno!Norėdami pašalinti meno kūrinį, pamir..
10.70€
Be PVM:8.84€
LITTLE TIKES Pirmasis vonios praustuvas LITTLE TIKES Pirmasis vonios praustuvas
-20 %
LITTLE TIKES Pirmasis vonios praustuvasInteraktyvus žaislinis praustuvas atrodo visai kaip tikras, todėl mažylis gali įsivaizduoti, kaip kasryt prausiasi ir ruošiasi naujai dienai – visai kaip suaugusieji! Praustuvas turi funkcionuojantį čiaupą su elektrine pompa, orą pučiantį rankų..
71.20€ 89.00€
Be PVM:58.84€
Ludi vonios žaislų krepšys ŽUVIS
Šiuo metu prekės neturime
Ludi vonios žaislų krepšys ŽUVISTvirtinama su  trimis siurbtukais.Pagrindas yra tinklelis - tinkamiausias  džiovinimui, lengvai išbėgs likes vanduo nuo žaisliukų.Matmenys: 30 x 52 cm.   ..
13.40€
Be PVM:11.07€
SES AQUA  kreidelės piešti vonioje 8 spalvos
MAŽAS LIKUTIS
SES AQUA  kreidelės piešti voniojeIšryškinkite savo vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę naudojant  8 vonios pieštukų rinkinį, smagu piešti spalvingus paveikslus ant vonios plytelių !Norėdami pašalinti meno kūrinį, pamirkykite ke..
14.30€
Be PVM:11.82€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (2 puslapių)