Menu
Your Cart

Trasos

MB Geriausi Rusijos automodeliukai*Kiekviena mašinėlė parduodama atskiraiMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams, tiek kolekcionieriams. ..
3.00€
Be PVM:2.48€
MATCHBOX rinkinys Gaisrinė"Matchbox" gaisrinės rinkinys leis Jūsų vaikui imituoti tikrą gaisrininkų darbą, o šviesos ir garsai leis pasijusti tikru herojumi!..
32.99€
Be PVM:27.26€
HOT WHEELS žaidimų rinkinys džipams*Kiekvienas rinkinys parduodamas atskiraiPasinerkite į įspūdingus „Hot Wheels“ džipų nuotykius su šiais išskirtiniais žaidimų rinkiniais. · Trys skirtingi džipai su skirtingais nuotykių rinkiniais..   ..
25.00€
Be PVM:20.66€
HOT WHEELS Rinkinys „Kuro bakelis su triukais“
-20 %
HOT WHEELS Rinkinys „Kuro bakelis su triukais“ „Hot Wheels®“ kuro bakelis su triukais – tai originalaus dizaino kaskadinis rinkinys, su kuriuo patirsi dar daugiau veiksmo ir nuotykių! Kuro bakelio formos pakuotėje rasi tiesių ir lenktų bėgių, i&scaron..
48.00€ 60.00€
Be PVM:39.67€
HOT WHEELS RINKINYS „IŠŠŪKIS DŽIPAMS“Šis džipo iššūkis parodys, koks galingas yra Jūsų džipas. · Įstatykite džipą į paleidiklį ir pataikykite į taikinį priekyje, kad sutriuškinti automodeliukai pakiltų į orą. · Platformą su ta..
23.99€
Be PVM:19.83€
Pasiruoškite nepamirštamiems nuotykiams su Hot Wheels! Šį kartą nepakartojami lenktynių nuotykiai prasideda sutemus. Hot Wheels trasašviečia tamsije įviariomis spalvomis - mėlyna, geltina ir žalia. Paleiskite mašinėles ir stebėkite, kuri bus greitesnė.Įd..
47.00€
Be PVM:38.84€
HOT WHEELS automobilis "Mutantas"*Kiekviena mašinėlė parduodama atskiraiMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams, tiek kolekcionieriams. ..
9.99€
Be PVM:8.26€
Cars transporteris mini lenktynininkams 1 vnt
-20 %
Cars transporteris mini lenktynininkamsPasiimkite mėgstamiausius Cars mini lenktynininkus ir leiskitės į kelią pergaliųlink kartu su transporteriu Maku ir Džeksonu Audra. Kiekvienas transporteris talpina 18modeliukų (vienas pridėtas). Kiekvienas transporteris turi šaunią rampą, ku..
28.80€ 36.00€
Be PVM:23.80€
NAKKO medinė trasa Lengva ir patogu laikyti mažoms rankytėms.Ryškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti suvokimą .37 detalės      ..
39.00€
Be PVM:32.23€
TEAMSTERZ Degalinė TEAMSTERZ Degalinė
-20 %
TEAMSTERZ DegalinėPrižiūrėk savo transporto priemones, kad jos niekada nesustotų! Šis „Teamsterz“ rinkinys – tai degalinė, 10 cm metalinis automobilis su kuro cisterna ir daugybė kitų smagių priedų. Tai puiki dovana mažiesiems transporto priemonių entuziastams, kuri paskatins vaizduotę lavinančius ž..
24.80€ 31.00€
Be PVM:20.50€
MATCHBOX rinkinys "Automobilių servisas" MATCHBOX rinkinys "Automobilių servisas"
-20 %
MATCHBOX rinkinys "Automobilių servisas"Matchbox automodeliukai techninę priežiūrą gali atlikti šiame automobilių servise judančios figūrėles ir specialios rinkinio dalys suteikia galimybė kurti naujas nesibaigiančias žaidimų istorijas.Daugybė judančių detalių.Paspauskite šone esančią geltoną paleid..
17.60€ 22.00€
Be PVM:14.55€
HW rinkinys „Transformeris T-Rex“ HW rinkinys „Transformeris T-Rex“
-38 %
Tai išskirtinis ir itin daug funkcijų turintis „Hot Wheels“ trasporteris.· Transporteryje galima vežti net 20 automodeliukų.· Transporterio nugaroje yra 2 juostų lenktynių trasa.· Transporteris stumiamas į priekį gali praryti automodeliukus.· Transporteris transformuojasi į dinozaurą T-Reksą.· Dinoz..
148.00€ 240.00€
Be PVM:122.31€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 45 (4 puslapių)