Menu
Your Cart

Išmanusis plastilinas, gleivės

ECO Slime masė Dinozauro kiaušinis 1 vnt -140 ml.
Šiuo metu prekės neturime
ECO Slime masė Dinozauro kiaušinisAplinkai nekenksminga antistresinė gleivių masė „Mr. Boo“ yra spalvota, kvapi ir tąsi masė, skirta žaisti.Gleivių masė puikiai šalina protinę įtampą: ją galima tampyti, minkyti ir netgi pripūsti šiaudeliu.Rekomenduojama v..
2.90€
Be PVM:2.40€
GENIO KIDS išmanusis plastilinas “Smart gum” GENIO KIDS išmanusis plastilinas “Smart gum”
Šiuo metu prekės neturime
GENIO KIDS išmanusis plastilinas “Smart gum”GENIO KIDS išmanusis plastilinas – lipdymo masė, pasižyminti išskirtinėmis savybėmis: tuo pat metu skysta ir kieta, tvirta ir plastinė, trapi ir tvirta. Lengvai tamposi, o suformuota į kamuoliuką, šokinė..
2.80€
Be PVM:2.31€
ECO Slime masė Crystal Pearl 350 gAplinkai nekenksminga antistresinė gleivių masė „Mr. Boo“ yra spalvot, kvapi ir tąsi masė, skirta žaisti.Gleivių masė puikiai šalina protinę įtampą: ją galima tampyti, minkyti ir netgi pripūsti šiaudeliu.Rekomenduojama vaikams n..
4.30€
Be PVM:3.55€
ECO Plastilino-modelino rinkinys 6 spalvos ECO Series mediniais įrankiaisAplinkai nekenksminga žaidimams skirta tešla „Lovin'Do“ yra maloni liesti. Minkšta, pagaminta iš natūralių produktų,švelnaus vaisių kvapo tešla yra saugi vaikams.Re..
23.00€
Be PVM:19.01€
ECO plastilino-modelino rinkinys supakuotas dailioje širdelės formos dėžutėjeAplinkai nekenksminga žaidimams skirta tešla „Lovin'Do“ yra maloni liesti. Minkšta, pagaminta iš natūralių produktų,švelnaus vaisių kvapo tešla yra saugi vai..
5.40€
Be PVM:4.46€
Eco Toys Kūrybinis rinkinys Modelino rinkinys Play Dough - Laukinės džiunglėsRinkinyje 36 dalysAplinkai nekenksminga žaidimams skirta tešla „Lovin'Do“ yra maloni liesti. Minkšta, pagaminta iš natūralių produktų,švelnaus vaisių kvapo tešl..
13.80€
Be PVM:11.41€
HAS PLAY-DOH Plastilino indelis „Kristalas“* kiekviena spalva parduodama atskiraiIšlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“! Kristalo formos indelyje slepiasi nauja tekstūra ir gražūs spalvų deriniai!„Play-Doh“ plastilinas sumaišytas su tra&scaro..
15.50€
Be PVM:12.81€
POOPSIE Slime -siurprizas POOPSIE Slime -siurprizas
-20 % Šiuo metu prekės neturime
POOPSIE Slime -siurprizasRinkinyje yra indas su dangteliu, vienaragio maistas (gleivių milteliai), vienaragio magijos mišinys(spec. efektų milteliai), kvapas, auksinis šauktelis, buteliukas su dangteliu, raktų pakabutis,matavimo indelis, vienaragio spindėjimo mišinys..
14.40€ 18.00€
Be PVM:11.90€
BO rinkinys "Gleivių fabrikas"
-20 %
Pasigamink gleivių monstrus ir pašėlusiai smagią gelinę masę! Kurk nematomas medūzas ir spalvotus sliekus! "Gleivių fabrikas" yra mokomasis žaidimas, lavinantis daugybę įgūdžių: motorinius įgūdžius, mokymąsi, bendravimo įgūdžius, kūrybiškumą, susikaupimą. Šio rinkinio ..
23.20€ 29.00€
Be PVM:19.17€
PLAY DOH rinkinys "BLYNAI"Pakurstyk savo vaizduotę ir pakviesk draugus į blynų fiestą su šauniu „Play-Doh“ blynų kepimo rinkiniu! Rinkinyje esanti blynų keptuvė vos vienu mygtuko paspaudimu leis blyną apversti tiesiog ore! Nulipdyk įvairių formų ir spalvų plastilinin..
32.00€
Be PVM:26.45€
PLAY DOH rinkinys "Bulvytės"Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“! „Play-Doh“ virtuvėlėje gaminamos įvairių rūšių bulvytės – tiesios, raitytos ar banguotos. Kad jas pagamintum, prireiks specialaus aparato, peilio ir bulvyčių pakelio. Pagamintas ..
32.00€
Be PVM:26.45€
PLAY-DOH Rinkinys „Whimsical“ 1 rink.Pakurstyk savo vaizduotę ir pakviesk draugus į blynų fiestą su šauniu „Play-Doh“ blynų kepimo rinkiniu! Rinkinyje esanti blynų keptuvė vos vienu mygtuko paspaudimu leis blyną apversti tiesiog ore! Nulipdyk įvairių formų ir spalv..
7.50€
Be PVM:6.20€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)