Menu
Your Cart

Pakabinami žaisliukai

Minkštas pakabinamas žaislas (įvairių spalvų) Minkštas pakabinamas žaislas (įvairių spalvų)
-17 %
Minkštas pakabinamas žaislas (įvairių spalvų)Žaislą lengva pritvirtinti prie vežimėlio rankenos ar lovytės krašto. Žaisliukas sudomina Jūsų kūdikį ir stimuliuoja jo akių koordinaciją bei siekimo įgūdžius. Tinka lovytėms, vežimėliams, maniežiukas,nešioklėms. Puikiai tinka ..
15.60€ 18.79€
Be PVM:12.89€
LAMAZE pakabinamas lavinamasis žaislas AVYTĖ
-40 %
LAMAZE pakabinamas lavinamasis žaislas Specialiai sukurta kūdikiams pažinti naujas spalvas, garsus ir tekstūras.Žaisliukas sudomina Jūsų kūdikį ir stimuliuoja jo akių koordinaciją bei siekimo įgūdžiusĮvairių tekstūrų audiniai lavina vaikučio lytėjimo įgūdžius.   ..
19.80€ 33.00€
Be PVM:16.36€
TINY minkštas pakabinamas vibruojantis  žaislasŽaislas lengvai tvirtinamas virš lovytės, vežimėlio, maniežo - ten kur galima prisegti žaisliuką.Žaislas ryškus, pagamintas iš įvairų tekstūrų medžiagėlių sudomina vaikutį, skatina jį sekti akutėmis, koncentruot..
13.99€
Be PVM:11.56€
TINY minkštas pakabinamas vibruojantis  žaislasŽaislas lengvai tvirtinamas virš lovytės, vežimėlio, maniežo - ten kur galima prisegti žaisliuką.Žaislas ryškus, pagamintas iš įvairų tekstūrų medžiagėlių sudomina vaikutį, skatina jį sekti akutėmis, koncentruot..
13.99€
Be PVM:11.56€
TINY LOVE   pakabinamas žaisliukas STIRNIUKAS Šis lengvas ir kompaktiškas žaislas puikiai tinka kelionėms, nes galite lengvai pasiimti bet kur su savimi.Labai paprastu būdu žaislas vaikui rodo  priežasties ir pasekmės santykį.Spalvingos ir kontrast..
7.99€
Be PVM:6.60€
TINY LOVE   pakabinamas žaisliukas PELYTĖ Šis lengvas ir kompaktiškas žaislas puikiai tinka kelionėms, nes galite lengvai pasiimti bet kur su savimi.Labai paprastu būdu žaislas vaikui rodo  priežasties ir pasekmės santykį.Spalvingos ir kontrastingo..
9.00€
Be PVM:7.44€
Taf Toys Pakabinamas žaislas „Mini Moon“Linksmybės ir pramogos kūdikiui keliaujant! Puikiai suprojektuotas ir universalus pakabinamas žaislas yra patrauklus aksesuaras jūsų vežimėliui, suteikiantis daugybę sodrių faktūrų, gražių spalvų ir patrauklių garsų. Juostuotame centriniame cil..
23.00€
Be PVM:19.01€
SARO pakabinamas žaislas   Minkštas, žaismingas žaislas yra pasiruošęs eiti kartu pasivaikščioti ar pasivažinėti. Žaislas ryškus, pagamintas iš įvairų tekstūrų medžiagėlių sudomina vaikutį, skatina jį sekti akutėmis, koncentruoti žvilgsnį, taip pat turi ba..
17.99€
Be PVM:14.87€
Pakabinamas  žaisliukas Bright Starts ŽIRAFAŽaisliuką galima pakabinti. prie lovelės, maniežo žaislų lanko.Prikabinus prie vežimėlio žaisliukas taps puikiu pasivaikščiojimo draugu.Dydis apie 38 x 9 x 5 cm.  ..
14.00€
Be PVM:11.57€
ONO pakabinamas šuniukaslavina kūdikio regos ir klausos pojūčius muzikos garsai padeda kūdikiui atskirti skirtingus garso stiprumus tikras žmonių ir gyvūnų figūras primenantis žaislas padeda mažyliui atpažinti jų siluetus sužadina kūdikio susidomėjimą ir sutelkia jo dėmesį turi ramina..
20.00€
Be PVM:16.53€
Mamas & Papas pakabinamas drambliukasMinkštas, žaismingas drambliukas yra pasiruošęs eiti kartu pasivaikščioti ar pasivažinėti. Žaislas  sudomins vaikutį, skatins jį sekti akutėmis, koncentruoti žvilgsnį. Žaislas lengvai tvirtinamas virš lovytės, vežimėli..
14.00€
Be PVM:11.57€
Su šiuo makaruno stiliaus žaisliuku pradžiuginsite mažylį. ·Populiaraus makaruno stiliaus barškutis. · Žaisliuką kratant jis linksmai skamba. ·Apačioje pritvirtintos juostelės skatina lytėjimą ir padeda atskirti skirtingas medžiagas. ·Žaisli..
7.99€
Be PVM:6.60€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 53 (5 puslapių)