Menu
Your Cart

Pakabinami žaisliukai

AKUKU BARŠKUTIS VEŽIMĖLIUI FROGS. Apvalios formos yra saugios kūdikiui. Žaisliuką galima pritvirtinti prie vežimėlio , kėdutės ar lovytės. Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, saugus kūdikiams. Linksmos formos ir intensyvios spalvos patraukia vaiko dėmesį, lavina..
6.50€
Be PVM:5.37€
AKUKU BARŠKUTIS VEŽIMĖLIUI Meškučiai back/white
Šiuo metu prekės neturime
AKUKU BARŠKUTIS VEŽIMĖLIUI Meškučiai back/white.Juoda ir balta spalvos skatina regėjimą kūdikiui, kuris dar neskiria spalvų. Apvalios formos yra saugios kūdikiui. Pakabuką galima pritvirtinti prie vaikiško vežimėlio ar lovytės. Jis pagamintas iš aukščia..
6.00€
Be PVM:4.96€
LAMAZE pakabinamas lavinamasis žaislas AVYTĖ
-40 %
LAMAZE pakabinamas lavinamasis žaislas Specialiai sukurta kūdikiams pažinti naujas spalvas, garsus ir tekstūras.Žaisliukas sudomina Jūsų kūdikį ir stimuliuoja jo akių koordinaciją bei siekimo įgūdžiusĮvairių tekstūrų audiniai lavina vaikučio lytėjimo įgūdžius.   ..
19.80€ 33.00€
Be PVM:16.36€
TINY LOVE   pakabinamas žaisliukas STIRNIUKAS Šis lengvas ir kompaktiškas žaislas puikiai tinka kelionėms, nes galite lengvai pasiimti bet kur su savimi.Labai paprastu būdu žaislas vaikui rodo  priežasties ir pasekmės santykį.Spalvingos ir kontrast..
7.99€
Be PVM:6.60€
TULILO pliušinis, grojantis pakabinamas žaislas 35 cmMinkštas ir švelnus.Mielas draugas mažyliui.Suteikia saugumo jausmą.Groja raminanti lopšinės melodija   ..
15.00€
Be PVM:12.40€
TULILO pliušinis, grojantis pakabinamas žaislas 35 cmMinkštas ir švelnus.Mielas draugas mažyliui.Suteikia saugumo jausmą.Groja raminanti lopšinės melodija   ..
15.00€
Be PVM:12.40€
AKUKU PAKABINAMAS PLIUŠINIS ŽAISLAS SU PATRAUKIAMA VIRVELE VARLĖPliušinis ryškiaspalvė varlė su muzikinės dėžutės melodija nuramins jūsų vaiką.Praktiško kabliuko dėka muzikos dėžutę galima pritvirtinti bet kur namuose ar keliaujant. Ryškios ..
14.90€
Be PVM:12.31€
AKUKU PAKABINAMAS PLIUŠINIS ŽAISLAS SU PATRAUKIAMA VIRVELE ŽIRAFAPliušinė ryškiaspalvė žirafa su muzikinės dėžutės melodija nuramins jūsų vaiką.Praktiško kabliuko dėka muzikos dėžutę galima pritvirtinti bet kur namuose ar keliaujant. Ryškios spal..
14.90€
Be PVM:12.31€
AKUKU PAKABINAMAS VIBRUOJANTIS ŽAISLAS ŠUOĮvairių medžiagų ir faktūrų spalvingas žaisliukas - tai tikras iššūkis mažiems pirštukams.Ryškios spalvos teigiamai nuteikia. Lengva pagriebti net mažoms rankytėms. Iš įvairių medžiagų pagamintas žaislas pa..
7.90€
Be PVM:6.53€
AKUKU PAKABINAMAS VIBRUOJANTIS ŽAISLAS VARLĖĮvairių medžiagų ir faktūrų spalvingas žaisliukas - tai tikras iššūkis mažiems pirštukams.Ryškios spalvos teigiamai nuteikia. Lengva pagriebti net mažoms rankytėms. Iš įvairių medžiagų pagamintas žaislas padeda ..
7.90€
Be PVM:6.53€
AKUKU PLIUŠINIS PAKABINAMAS ŽAISLAS ŠUOPliušinis pakabukas neabejotinai patrauks kiekvieno vaiko dėmesį.Pliušinis žaislas aprūpintas universalia, lengvai tvirtinama plastikine rankena-kabliuku. Jį galima tvirtinti bet kur namuose ir kelionėje. Spalvingos ir..
4.30€
Be PVM:3.55€
BabyOno pakabinamas žaislasPliušinis pakabukas neabejotinai patrauks kiekvieno vaiko dėmesį.Pliušinis žaislas aprūpintas universalia, lengvai tvirtinama plastikine rankena-kabliuku. Jį galima tvirtinti bet kur namuose ir kelionėje. Spalvingos ir įdomios formos patraukia ..
18.90€
Be PVM:15.62€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 35 (3 puslapių)