Menu
Your Cart

EDUKACINIS MEDINIS ŽAIDIMAS STEBUKLINGA SKRYNELĖ

EDUKACINIS MEDINIS ŽAIDIMAS STEBUKLINGA SKRYNELĖ
EDUKACINIS MEDINIS ŽAIDIMAS STEBUKLINGA SKRYNELĖ

EDUKACINIS MEDINIS ŽAIDIMAS STEBUKLINGA SKRYNELĖ

 

„Stebuklinga skrynelė“ padeda skatinti smulkiosios motorikos lavinimą, erdvinį mąstymą, formų ir spalvų pažinimą. Kad galėtų vaikas žaisti, jis turi išmokti tiksliai paimti pirštais, o šis gebėjimas naudingas mokantis rašyti. Vaikas taip pat mokosi geometrinių figūrų bei spalvų. Žaidžiant „Stebuklingą skrynelę“ natūralus vaiko pažintinis susidomėjimas panaudojamas atliekant didaktines užduotis. Ir viskas vyksta žaidimo metu.

Žaidimas padeda ugdyti spalvų pažinimą, lavinti smulkiąją motoriką, skatinti kalbos raidą.

1 ŽINGSNIS

Ant stalo padėkite 4 tos pačios formos figūras, pavyzdžiui, kvadratus, tačiau skirtingų spalvų. Paimkite vieną iš jų, parodykite vaikui, įvardinkite jo spalvą, pavyzdžiui, mėlyna. Paprašykite vaiko: „Suraskime kvadratui namus“.
Paimkite figūrą nuo stalo ir pridėkite paeiliui prie kiekvieno stalčiuko, kol prieisite prie reikiamos spalvos. Įmeskite figūrėlę per viršuje esančią ertmę. Įvardinkite stalčiuko spalvą. Paprašykite vaiko pakartoti tą patį su kita spalva.

2 ŽINGSNIS

Surinkite visas vienodas figūras iš visų stalčiukų, pavyzdžiui, trikampius (turi išeiti 20 trikampių). Paprašykite vaiko: „Suraskime jiems namus“. Vaikas figūrėles pagal spalvas turi sudėlioti į tinkamus stalčiukus. Jeigu vaikas lengvai susidoroja su šia užduotimi, padarykite pertraukėlę mankštai ir tęsti su kita figūra.

3 ŽINGSNIS

Vyresni nei 5 metų vaikai jau sugeba surūšiuoti visas figūras, nurodydami jų spalvą ir formą.

SURINK LENTELĘ

Žaidimas skirtas mokytis skirti geometrines figūras, padeda ugdyti analitinį mąstymą bei smulkiąją motoriką, moko teisingai paimti pirštais mažas detales, padeda skatinti kalbos raidą, greičiau pažinti spalvas. Gali būti naudojamas ugdant skaičiavimo įgūdžius.

1 ŽINGSNIS

Prieš vaiką ant stalo padėkite vieną lentelę – rūšiuoklį. Šalia lentelės išdėliokite vienos spalvos, pvz., raudonos, figūras, atitinkančias lentelę. Parodykite, kaip figūra dedama į atitinkamą ertmę lentelėje, įvardinkite figūrą. Jei vaikas supranta užduotį, paprašykite, kad dabar jis sudėtų figūras į lentelės ertmes. Jaunesniems vaikams reikia parodyti, kaip užpildyti visą lentelę. Ištraukite figūras iš lentelės ir paprašykite vaiko pabandyti pačiam. Kiekvieną savo judesį komentuokite, pavyzdžiui: „Imu raudoną trikampį ir dedu į trikampį lentelėje.“ Verta išmokyti mažylį įvardinti savo veiksmus, kad jis išmoktų priežasties – padarinio sampratos.

2 ŽINGSNIS

Tada galite pakeisti lentelę ir pakartoti žaidimą. Jei vaikas jau moka spalvų pavadinimus, galite sumaišyti figūras ir paprašyti, kad mažylis rastų tinkamą. Galite paprašyti vaiko suskaičiuoti, kiek figūrų telpa lentelėje, jas įvardyti.

3 ŽINGSNIS

Vyresni nei 5 metų vaikai jau gali lentelėse išdėlioti tik tam tikros spalvos figūras. Pavyzdžiui, paprašykite, kad vaikas užpildytų lentelę tik žaliomis figūromis.
Galite pasiūlyti konkrečias užduotis kiekvienai ertmei: „Čia gyvena geltona figūra: pasakyk, kaip ji vadinasi, ir rask tinkamą stalčiuke.“ Pasikeiskite su vaiku vaidmenimis. Dabar lai vaikas duoda jums užduotis ir tikrina, kaip jums sekasi. Jūs galite, tarsi netyčia, suklysti, vietoj žalios figūros paimti mėlyną, neatspėti figūros ir nustebti, kodėl kvadratas netelpa apskritimo ertmėje. Šis pratimas leidžia patikrinti, ar vaikas įsisavina medžiagą ir ar sugeba paaiškinti vykstančių procesų esmę. Kodėl šioje ertmėje netelpa kvadratas? Mums reikėjo raudonos spalvos, o kokia tai spalva?

ATKARTOK EŽIUKĄ
Žaidimas padeda ugdyti ištvermę, palaipsniui didinti dėmesio išlaikymą. Naudojant ežiuką – rūšiuoklį, ugdoma motorika ir stimuliuojami kalbos centrai.

1 ŽINGSNIS

Parodykite vaikui rūšiuoklį, pasakykite, kad tai ežiukas. Įdėkite į ežiuko langelius rutuliukus ir paprašykite vaiko, kad pakartotų.

2 ŽINGSNIS

Parodykite vaikui kortelę Nr. 1 – joje nuspalvintas tik vienas langelis. Pasakykite vaikui, kad pakartosite tą patį, ką kortelėje daro ežiukas, ir įdėkite į ežiuko langelį tos pačios spalvos rutuliuką į tą pačią vietą, kaip nurodyta kortelėje. Ištarkite „vienas“ ir parodykite skaičių, esantį kortelės kampe.

3 ŽINGSNIS

Korteles imkite eilės tvarka, t.y., Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3 ir t.t. Ištarkite skaičių ir parodykite, kur jis parašytas kortelėje. Vaikas į ežiuko langelius turi sudėti rutuliukus taip pat, kaip nupiešta kortelėje. Vaikui įdėjus rutuliuką į langelį, sakykite „vienas“, „du“ ir t.t. Kaskart pasakykite, kokios spalvos rutuliuką vaikas deda.

RŪŠIUOLKIS
Žaidimas padeda ugdyti smulkiąją motoriką, pagerinti judesių koordinaciją, pastabumą, atmintį ir vizualinį mąstymą. Šis rinkinys ilgą laiką gali išlaikyti vaiko dėmesį. Mažylis turės rūšiuoti detales pagal formą. Mokymasis gali virsti įdomiu žaidimu.

Žaidimas pagamintas iš medienos. Naudojami saugūs dažai.

Skirtas vaikams nuo 3 metų.

Pakuotės išmatavimai: 15 x 16 x 4 cm.

  • Sandėlis: Prekyboje
  • Modelis/spalva: 21958
  • Svoris: 0.80kg
22.00€
Be PVM: 18.18€
Pastaba :
Pateikiamos prekės nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Reali prekės spalva, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu yra iš tikrųjų. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės sudėtis gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu vaikutis@vaikutis.lt Jei pastebėjote aprašyme klaidą prašome mus informuoti. Prekė pažymėta CE ženklu. CE- yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus
Įspėjimas
Žaislus parinkite pagal vaiko amžių ,vadovaukitės gamintojo nurodomomis amžiaus rekomendacijomis . Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Nepalikite žaidžiančio vaiko be suaugusiojo priežiūros. Jei žaislui reikalingos baterijos : baterijų skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementus gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementus dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Netinkamas naudoti baterijas reikia palikti specialiose surinkimo talpose, kurias galima rasti visose parduotuvėse, mokyklose, pašto skyriuose ir kitose masinio susibūrimo vietose.