Menu
Your Cart

LLORENS lėlytės

LLORENS lėlytės

Llorens lėlytė Sirham, 38 cmGražuolė Llorens lėlytė Sirham Lloron  - puiki dovana, kuri tikrai patiks Jūsų mergaitei. Lėlytės veidelio bruožai labai realistiniai ir gražūs, tamsesnės spalvos oda, tamsiai rudos spalvos akytės, gražiai blizgančios lupos. Lėlytės drabužėliai: minkštas b..
49.00€
Be PVM:40.50€
Llorens lėlė mulatė Cuqui, 30 cmMiela Llorens lėlė mulatė Cuqui - puiki dovana bet kuriai mergaitei. Lėlytės veidelio bruožai labai realistiniai ir gražūs, tamsi oda, rudos akytės. Drabužėliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Lėlė aprengta baltais šliaužtinukais, baltu..
37.00€
Be PVM:30.58€
Llorens lėlė Cuqui, 30 cmLlorens lėlė Cuqui yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų.Jos pilvas prikimštas minkštu pamušalu. Rankos, kojos ir veidas yra pagamintas iš minkšto vinilo.Lėlė supakuota į gražią kartoninę dėžutę, tadėl yra puik..
34.00€
Be PVM:28.10€
Llorens kūdikis Pablo Lloron, 38 cmMielas berniukas Llorens kūdikis Pablo Lloron - puiki dovana, kuri tikrai patiks Jūsų mergaitei. Lėlytės veidelio bruožai labai realistiniai ir gražūs, sviesi švelni oda, mėlynos akytės, šviesūs plaukai.  Drabužėliai: baltas minkš..
52.00€
Be PVM:42.98€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)