Menu
Your Cart

HAS FROZEN

HAS FROZEN

HASBRO DISNEY FROZEN 2 „Ledo šalies“ herojus uždaroje pakuotėjeKurį „Ledo šalis 2“ herojų rasi viduje?Atidaryk kristalo formos pakuotę ir rask siurprizą!Be to, siurprizas yra ir pati pakuotė – ją atidarius, pažirs spalvingi konfeti! Surink visa..
7.00€
Be PVM:5.79€
HAS FRZ 2 „Ledo šalies“ princesė su šviečiančiais drabužiais, asort.Princesės gali pasigirti įspūdinga apranga - jų suknelės turi mirgančias švieseles! Elzos suknelė yra su mirgančiomis snaigėmis, o Anos - su mirgančiais krintančiais lapais.* Norimą herojų tu..
29.00€
Be PVM:23.97€
HAS FRZ 2 Klasikinė „Ledo šalies“ lėlytė, asort.Pagrindinis animacinio filmo „Ledo šalis 2“ herojus. Asortimente - 4 herojai: Ana, Elza, Kristofas ir naujasis personažas Matijas.Rinkinyje yra klasikinė „Ledo šalies“ lėlytė* Norimą ..
28.00€
Be PVM:23.14€
„Ledo šalies“ herojai kviečia į smagius nuotykius! Kelkis į magišką pasakų pasaulį su princesėmis Ana ir Elza ir gražiausias filmo scenas perkelk į realybę. Princesės turi keičiamus drabužius ir yra pasiruošusios įvairiausiems nuotykių scenarijams...
19.00€
Be PVM:15.70€
Disney FROZEN  lėlė Elza su elniuku
-20 %
Disney FROZEN  lėlė Elza su elniukuElza išsiruošė į iškylą  – nuotaikingai praleiskite laiką šalia laužo su šiltu apsiaustu ir mažyliu elniuku!Rinkinyje:Lėlė Elza su sukneleApsiaustasElniuko figūrėlėStovyklavietės laužas..
21.60€ 27.00€
Be PVM:17.85€
Disney FROZEN  Elza dainuojanti lėlė Elza (anglų kalba) Disney FROZEN  Elza dainuojanti lėlė Elza (anglų kalba)
-20 %
Disney FROZEN  Elza dainuojanti lėlė Elza (anglų kalba)Susipažinkite su dainuojančia pagrindine heroje Elza iš animacinio filmo „Ledo šalis“.Vieno mygtuko paspaudimu lėlė anglų kalba pradeda dainuoti pagrindinę savo dainą "Let it go", dainos trukmė 30 sekundžių.Elegantiška lėlės išvaizda su švi..
49.60€ 62.00€
Be PVM:40.99€
Disney FROZEN  Elza (1 filmo išvaizda) Disney FROZEN  Elza (1 filmo išvaizda)
-20 %
Disney FROZEN  Elza, Ledo karalienė Pristatome lėlę Elsa, įkvėptą pasitikinčios, galingos karalienės iš „Disney's Frozen“. Ši nešiojama lėlė vilki savo ikonišką aprangą ir aksesuarus, įskaitant batus, peleriną ir medžiaginį sijoną. Tai puiki dovana vaikams, kurie gali atkurti savo mėgstama..
18.40€ 23.00€
Be PVM:15.21€
Disney FROZEN  Elza ( 2 filmo išvaizda) Disney FROZEN  Elza ( 2 filmo išvaizda)
-20 %
Disney FROZEN  Elza ( 2 filmo išvaizda)Susipažinkite su šia lėlė Elsa, įkvėpta pasitikinčios ir galingos karalienės iš „Disney's Frozen 2“! Ši nešiojama madinga lėlė atgyja jos firmine kelionine išvaizda su priedais, įskaitant batus, minkštą peleriną ir sijoną. Ši lėlė Elsa yra pasirengusi įvyk..
18.40€ 23.00€
Be PVM:15.21€
Frozen šviečiantis kamuoliukas 10 cmNedidelis lengvas kamuoliukas su švieselėmis *piešinukas gali skirtis nuo matomo nuotraukoje ..
4.00€
Be PVM:3.31€
 FROZEN  Elza ir Olaf Ledų skanėstai
-20 %
 FROZEN  Elza ir Olaf Ledų skanėstaiVaikai galės smagiai praleisti laiką su šiuo desertų rinkiniu ir 2 gerbėjų mėgstamais draugais, įkvėptais Disney Frozen filmų Elsa ir Olaf! Su savo firmine ledo karalienės apranga Elsa yra pasirengusi patiekti sušalusius malonumus su sniego senio pagalbi..
44.00€ 55.00€
Be PVM:36.36€
HAS Frozen Išskleidžiama ledo pilis HAS Frozen Išskleidžiama ledo pilis
-20 % Šiuo metu prekės neturime
HAS Frozen Išskleidžiama ledo pilis „Ledo šalies“ herojai kviečia į smagius nuotykius! Ženk į Elzos pilį ir atrask pasaką! Ši ledo pilis susilankstoir yra tiek puikus žaidimų rinkinys, tiek patogus dėkliukas „Ledo šalies“ herojams ir p..
49.60€ 62.00€
Be PVM:40.99€
HAS FROZEN 2 Dainuojanti „Ledo šalies“ princesė
Šiuo metu prekės neturime
FROZEN 2 Dainuojanti „Ledo šalies“ princesėDainuok kartu su „Ledo šalies“ princese! Ana ir Elza dainuoja daineles iš Disnėjaus filmo „Ledo šalis 2“. Viskas, ką turi padaryti, norėdamas išgirsti gražų princesės balsą – t..
39.00€
Be PVM:32.23€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)