Menu
Your Cart

LEGO

LEGO

LEGO ICONIC Veiklos knygelė „5 minučių statiniai“ LEGO ICONIC Veiklos knygelė „5 minučių statiniai“
MAŽAS LIKUTIS -20 %
LEGO ICONIC Veiklos knygelė „5 minučių statiniai“Sukurk superherojų! Pastatyk mini miestą! Išrask jūrų monstrą! Atrask daugiau kaip 100 šaunių LEGO® statinių, žaidimų,galvosūkių ir iššūkių idėjų. Visas veiksmo kupinas veiklas galima atlikti naudoja..
10.40€ 13.00€
Be PVM:8.60€
LEGO NINJAGO Veiklos knygelė „Konstruok ir klijuok: NINJAGO drakonai“ LEGO NINJAGO Veiklos knygelė „Konstruok ir klijuok: NINJAGO drakonai“
-20 % Šiuo metu prekės neturime
LEGO NINJAGO Veiklos knygelė „Konstruok ir klijuok: NINJAGO drakonai“Sukonstruok savo „Ninjago“ karalystės drakonus naudodamasis LEGO® kaladėlėmis ir pakuotėje esančiomis instrukcijomis! Išsirink Elementų drakoną, Drakoną-robotą arba Blogio drakoną, kuris bus v..
10.40€ 13.00€
Be PVM:8.60€
LEGO ICONIC Veiklos knygelė „Konstruok ir klijuok: išskirtiniai automobiliai" LEGO ICONIC Veiklos knygelė „Konstruok ir klijuok: išskirtiniai automobiliai"
-20 % Šiuo metu prekės neturime
LEGO ICONIC Veiklos knygelė „Konstruok ir klijuok: išskirtiniai automobiliai"Sekdamas viduje esančias instrukcijas iš LEGO® kaladėlių susikonstruok savo super galingą lenktyninį automobilį! Išsirink bet kurį iš trijų pagrindinių modelių ir modifikuok jį..
10.40€ 13.00€
Be PVM:8.60€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)