Menu
Your Cart

QUERCETTI - Dėlionės, lavinamieji žaidimai

QUERCETTI - Dėlionės, lavinamieji žaidimai

Quercetti žaidimas mažyliams HAMMER PEGGYVaikas kietu plastikiniu plaktuku gali daužyti spalvotus kaiščiusir laisvai išreikšti save.Kaiščiai liečia paviršių apačioje ir neiškris. Tiesiog apverskite žaidimą ir pradėkite iš naujo.Žaidimo sto..
29.00€
Be PVM:23.97€
Quercetti Varstymo žaidimas "ABC + 123 " Quercetti Varstymo žaidimas "ABC + 123 "Lavinamasis varstymo žaidimas. Siūlų pagalba vaikai gali sujungti raides , skaičius, žodžius .Žaisdami vaikai lavins rankų akių koordinaciją, tikslumą, susikaupimą.Žaidimas s..
26.00€
Be PVM:21.49€
Quercetti Varstymo dėlionėLavinamasis varstymo žaidimas. Raištelių pagalba vaikai gali sujungti paveiksliukusŽaisdami vaikai lavins rankų akių koordinaciją, tikslumą, susikaupimą.Žaidimas skatina bendravimą, lavina vaizduotę , kūrybiškumą.  ..
22.00€
Be PVM:18.18€
Italų firmos Quercetti žaisminga dėlionė-mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui.Šis kūrybinis darbas puikiai lavins vaiko akis bei pirštukus ir pastabumą.Jam bus įdomu kaskart sudėlioti vis naują piešinį ant tam skirto padėkliuko, duokite galimybę kurti. ..
28.00€
Be PVM:23.14€
Italų Quercetti firmos keturių įvairių formų žaisliukai-dėlionė  puikiai tiks mažyliams nuo 1 metukų. Jie pagaminti iš kokybiškos nekenksmingos  plastmasės bei yra įvairių ryškių spalvų, kad vaikelis išmoktų pažinti spalvas. Dėlionės detalės yra nesmulkios, t..
17.20€
Be PVM:14.21€
Italų Quercetti firmos įvairių formų žaisliukai-dėlionė  puikiai tiks mažyliams nuo 1 metukų. Jie pagaminti iš kokybiškos nekenksmingos  plastmasės bei yra įvairių ryškių spalvų, kad vaikutis išmoktų pažinti spalvas. Dėlionės detalės yra nesmulkios, todėl neb..
20.00€
Be PVM:16.53€
Quercetti PEGGY GEARS kūrybinis žaidimas mažyliamsKrumpliaračio konstrukcijos sistema- lavinamoji kūrybinė grandinėlė.Sukant rankenėlę, greta viena nuo kitos esančios detalės juda įspūdinga grandinėle.Vaikas išmoks pagrindinių mechanikos principų ir tuo pačiu smagiai praleis ..
23.00€
Be PVM:19.01€
Quercetti Mozaika Play Bio FantaColor Baby Italų firmos Quercetti žaisminga dėlionė-mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui.Fantacolor Baby tai žaislas, kuris suteiks galimybę spalvotais kaištukais sukurti gražias mozaikas.Dideli smeigtukai lengvai įterpiami į s..
24.00€
Be PVM:19.83€
Quercetti Mozaika Play Bio Chunky PeggyItalų firmos Quercetti žaisminga dėlionė-mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui.Didelės ir spalvingos detalės, kurios yra pagamintos iš patvaraus ir visiškai saugaus plastiko.Formos yra specialiai suprojektuoto..
17.00€
Be PVM:14.05€
Quercetti Mozaika PIN FAIRYItalų firmos Quercetti žaisminga mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui.Su 300 spalvingų apvalių ir kvadratinių smeigtukų užpildysite 8 iliustruotas korteles vadovaudamiesi apačioje esančiu raštu, kad sukurtumėte gražias mozaikas.Rėmas puo..
20.00€
Be PVM:16.53€
Quercetti Mozaika PIN BOSCOItalų firmos Quercetti žaisminga mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui.Su 300 spalvingų apvalių ir kvadratinių smeigtukų užpildysite 8 iliustruotas korteles vadovaudamiesi apačioje esančiu raštu, kad sukurtumėte gražias mozaikas.Rėmas puo..
20.00€
Be PVM:16.53€
Quercetti  medinė dėlionėItalų firmos Quercetti žaisminga medinė dėlionė puiki dovana vaikui. Spalvingų gyvūnų figūrėlių, kurios yra pritaikytos vaikų rankytėms ir pagamintos iš aukštos kokybės saugių medžiagų. Formos yra specialiai suprojektuotos taip, kad atitiktų Jūsų vai..
31.20€
Be PVM:25.79€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 118 (10 puslapių)