Menu
Your Cart

QUERCETTI - Dėlionės, lavinamieji žaidimai

QUERCETTI - Dėlionės, lavinamieji žaidimai

Quercetti žaidimas mažyliams HAMMER PEGGYVaikas kietu plastikiniu plaktuku gali daužyti spalvotus kaiščiusir laisvai išreikšti save.Kaiščiai liečia paviršių apačioje ir neiškris. Tiesiog apverskite žaidimą ir pradėkite iš naujo.Žaidimo sto..
29.00€
Be PVM:23.97€
Quercetti Varstymo žaidimas "ABC + 123 " Quercetti Varstymo žaidimas "ABC + 123 "Lavinamasis varstymo žaidimas. Siūlų pagalba vaikai gali sujungti raides , skaičius, žodžius .Žaisdami vaikai lavins rankų akių koordinaciją, tikslumą, susikaupimą.Žaidimas s..
26.00€
Be PVM:21.49€
Quercetti Varstymo dėlionėLavinamasis varstymo žaidimas. Raištelių pagalba vaikai gali sujungti paveiksliukusŽaisdami vaikai lavins rankų akių koordinaciją, tikslumą, susikaupimą.Žaidimas skatina bendravimą, lavina vaizduotę , kūrybiškumą.  ..
22.00€
Be PVM:18.18€
Quercetti Mozaika Play Bio Chunky PeggyItalų firmos Quercetti žaisminga dėlionė-mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui.Didelės ir spalvingos detalės, kurios yra pagamintos iš patvaraus ir visiškai saugaus plastiko.Formos yra specialiai suprojektuoto..
17.00€
Be PVM:14.05€
Quercetti Mozaika PIN BOSCOItalų firmos Quercetti žaisminga mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui.Su 300 spalvingų apvalių ir kvadratinių smeigtukų užpildysite 8 iliustruotas korteles vadovaudamiesi apačioje esančiu raštu, kad sukurtumėte gražias mozaikas.Rėmas puo..
20.00€
Be PVM:16.53€
Italų firmos Quercetti žaisminga dėlionė-mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui. šis kūrybinis darbas puikiai lavins vaikelio akis bei pirštukus ir pastabumą. Jam bus įdomu kaskart sudėlioti vis naują piešinį ant tam skirto padėkliuko, suteikite galimybę jam ku..
14.00€
Be PVM:11.57€
Italų firmos Quercetti žaisminga dėlionė-mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui. šis kūrybinis darbas puikiai lavins vaikelio akis bei pirštukus ir pastabumą. Jam bus įdomu kaskart sudėlioti vis naują piešinį ant tam skirto padėkliuko, suteikite galimybę jam ku..
14.00€
Be PVM:11.57€
Quercetti  TUK TUK - GYVŪNAI lavinamasis žaidimasIšreikškite savo kūrybiškumą kurdami įsivaizduojamus gyvūnus .Šis naujas Play Creativo linijos žaislas idealiai tinka lavinti vaikų vaizduotę ir smulkiąją motoriką manipuliuojant daiktais.Dėl specialių kai&..
32.00€
Be PVM:26.45€
Quercetti  mozaika+magnetinė dėlionė COMBI Quercetti klasikinė mozaika magnetinė dėlionė - dvi prekės viename daugiafunkciame dėkle.Viena pusė yra lenta, skirta linksmiems ir spalvingiems piešiniams sukurti, o kita pusė yra lenta, kurioje vaikai galitreniruotis ra&s..
40.00€
Be PVM:33.06€
Italų firmos Quercetti žaisminga dėlionė-mozaika pati geriausia ir naudingiausia dovana vaikui.Šis kūrybinis darbas puikiai lavins vaiko akis bei pirštukus ir pastabumą.Jam bus įdomu kaskart sudėlioti vis naują piešinį ant tam skirto padėkliuko, duokite galimybę jam kurt..
9.00€
Be PVM:7.44€
Italų firmos Quercetti žaisminga dėlionė-mozaika pati gera ir naudinga dovana vaikui.Didelės ir spalvingos formelės, kurios yra suapvalintos ir pagamintos iš patvaraus ir visiškai saugaus plastiko.Formos yra specialiai suprojektuotos taip, kad atitiktų Jūsų vaiko..
14.40€
Be PVM:11.90€
Quercetti  magnetinė dėlionė WORKS MAGNETICMokytis dar niekada nebuvo taip smagu!Fone pavaizduotas virėjas ir statybininkas, o vaiko užduotis yra  teisingai parinkti daiktus pagal profesija.Žaisdamas jūsų vaikas gali toliau tobulins savo smulkiąją motoriką ir ran..
14.80€
Be PVM:12.23€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 80 (7 puslapių)