Menu
Your Cart

Šildyklės

Šildyklė su rapsų sėklų užpildu WATERMELONŠildyklė skirta numalšinti diegliukus, kitus skausmus, šilumos terapijai, ar tiesiog, kad mažylis jaustūsi šiltai. Dydis apie 16 cm..
18.00€
Be PVM:14.88€
Šildyklė su rapsų sėklų užpildu HEINIŠildyklė skirta numalšinti diegliukus, kitus skausmus, šilumos terapijai, ar tiesiog, kad mažylis jaustūsi šiltai. Matmenys: 18x27cm Užpildas: rapsų sėklų; Medžiaga: 54 % poliakrilas,46% poliesteris Užvalkalas: nuimamas ..
18.80€
Be PVM:15.54€
Fashy šildyklės yra pagamintos laikantis griežčiausių  Didžiosios Britanijos standartų, kurie atitinka Europos saugos reikalavimus prekėms, skirtoms vaikams ir kūdikiams.  Gaminiai yra visiškai saugūs bei tinkami net ir kūdikiams.Žaislas-šildyklė skirt..
9.40€
Be PVM:7.77€
Šildyklė su rapsų sėklų užpildu DODOFashy šildyklės yra pagamintos laikantis griežčiausių  Didžiosios Britanijos standartų, kurie atitinka  Europos saugos reikalavimus prekėms, skirtoms vaikams ir kūdikiams.  Gaminiai yra visiškai saugūs bei tinkami net i..
13.90€
Be PVM:11.49€
Šildyklė silikagelio užpildu BOBBYUžpildas: silikagelio Užvalkalas: nuimamas ir plaunamas; Sertifikatai ir standartai: Öko-Tex Standard 100; TÜV Šildymas: mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje Kita: žaisminga šildyklė, kurią galima naudoti ir kaip žaislą...
18.00€
Be PVM:14.88€
Šildyklė Bocioland su vyšnių kauliukų užpilduVyšnių kauliukais užpildyta šildyklė/šaldyklė tai produktas, skirtas vėsinti arba šildyti skaudamas vietasDėl vyšnių kauliukų užpildo šis produktas yra saugus nuo nudegimų, nušalimų, apsinuodijimo pačiu užpildu ar odos alergijos grėsmiųPagamintas iš aukšč..
6.80€
Be PVM:5.62€
Šildyklė  su vyšnių kauliukų užpildu Šiame gaminyje nėra skysčių, kurie galėtų išsilieti. Kaitinamas palaiko temperatūrą iki 1 valandos. Jis natūraliai išskiria šilumą, todėl pašalinama nudegimų ir odos pažeidimų galimybė. Forma p..
8.40€
Be PVM:6.94€
Šildyklė su Vynuogių kauliukų užpildu
MAŽAS LIKUTIS
Šildyklė su Vynuogių kauliukų užpilduVynuogių kauliukais užpildyta 12 x 12 cm dydžio šildyklė-pagalvėlė tinka tiek kūdikėliui, tiek suaugusiam atsipalaidavimui ir gerai savijautai, skausmo malšinimui, kai yra rekomenduojama šilumos terapija. Šildyklę galima..
12.70€
Be PVM:10.50€
Šildyklė su rapsų sėklų užpildu VRONI
MAŽAS LIKUTIS
Fashy šildyklės yra pagamintos laikantis griežčiausių  Didžiosios Britanijos standartų, kurie atitinka  Europos saugos reikalavimus prekėms, skirtoms vaikams ir kūdikiams.  Gaminiai yra visiškai saugūs bei tinkami net ir kūdikiams. Žaislas-šildyklė skirta kū..
12.79€
Be PVM:10.57€
Šildyklė-apykaklė FASHY
Šiuo metu prekės neturime
 Šildyklė-apykaklė FASHYNatūraliais grūdais užpildyta šildyklė-apykaklė tinka tiek kūdikėlių, tiek suaugusiųjų atsipalaidavimui ir gerai savijautai, skausmo malšinimui, kai yra rekomenduojama šilumos terapija, esant žarnyno sutrikimams, pilvo skausmų mal&sc..
19.40€
Be PVM:16.04€
Šildyklė su vyšnių kauliukų užpildu Saulutė
Šiuo metu prekės neturime
Šildyklė su vyšnių kauliukų užpilduŠildyklė su vyšnių kauliukų užpilduFashy šildyklės yra pagamintos laikantis griežčiausių  Didžiosios Britanijos standartų, kurie atitinka  Europos saugos reikalavimus prekėms, skirtoms vaikams ir kūdikiams.   ..
12.40€
Be PVM:10.25€
Šildyklė su vyšnių kauliukų užpildu
Šiuo metu prekės neturime
Fashy šildyklės yra pagamintos laikantis griežčiausių Didžiosios Britanijos standartų, kurie atitinka Europos saugos reikalavimus prekėms, skirtoms vaikams ir kūdikiams. Gaminiai yra visiškai saugūs bei tinkami net ir kūdikiams. Žaislas-šildyklė skirta kūdikiams ir vaikam..
7.53€
Be PVM:6.22€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 40 (4 puslapių)