Menu
Your Cart

Šepetėliai, masažuokliai dantukams

BabyOno Šepetukai dantims 3 vnt1. Šepetėlis dantenoms masažuoti- skirti vaikams, kurie dar neturi dantukų.2.Šepetėlis  - skirtas pirmųjų dantukų valymui.3.Šepetėlis - skirtas vyresniems vaikams, yra su minkštais šereliais.• š..
3.70€
Be PVM:3.06€
 NUK  dantų šepetėlis su apsauginiu žiedu NUK pradžiamokslio dantų šepetėlis su apsauginiu žiedu,tinka mokyti vaiką valytis dantukus pačiam.Apvali šepetėlio galvutė su minkštais, suapvalintais šereliais.Su saugia, neslystančia..
4.50€
Be PVM:3.72€
NUBY dantų šepetėlisšvelnus šepetukas su minkštais šereliais. Švelniai pašalina maisto likučius nuo vaiko dantukų ir dantenų; Puikiai tinka dantukų valymo mokymuisi Pagaminti iš tvirtų saugių medžiagų..
3.80€
Be PVM:3.14€
Dantukų masažuolkis Dantukų masažuolkis
-40 %
  Silikoninis šepetėlis skirtas valyti pirmuosius dantukus ir gomurį. Dantenų masažuokliai turėtų būti naudojami jau mažiausiems vaikams, kurie net neturi dantų , taip ugdomi burnos higienos įpročiai. Specialūs skirtukai leidžia jums masažuoti kūdikio dantenas švelniai.Š..
5.94€ 9.90€
Be PVM:4.91€
AKUKU PIRMASIS DANTŲ ŠEPETĖLIS 0-2 M.Reguliariai naudojant dantų šepetėlį ugdome tinkamą įprotį valytis dantukus patiems mažiausiems vaikams, kad jie kuo greičiau priprastų prie burnos higienos. Šepetėlio rankena sukurta taip, kad ji nebūtų įkišta per giliai į vaiko ..
3.00€
Be PVM:2.48€
Brand: InnoGiO
Unikalus sonic dantų šepetėlis vaikams. Sonic dantų šepetėlis vaikams GIOgiraffe palaiko įprotį tinkamai valyti dantis nuo pat ankstyvo amžiaus. Unikalus ir originalus trimatis silikoninis paviršius yra malonus liesti ir užtikrina patogų sukibimą, o 7 spalvomis šviečianti galvutė skatina vaikus pa..
27.00€
Be PVM:22.31€
AKUKU SILIKONINIS DANTŲ ŠEPETĖLIS SU DĖŽUTESilikoninis dantų šepetukas, skirtas pirmiesiems dantukams plauti ir masažuoti dantenas.Silikoninį šepetėlį turėtų naudoti patys mažiausieji, net ir dar neturintys dantų, kad pradėti pratinti prie burnos higiena. Spec..
2.10€
Be PVM:1.74€
Brand: InnoGiO
Unikalus sonic dantų šepetėlis vaikams. Sonic dantų šepetėlis vaikams GIOgiraffe palaiko įprotį tinkamai valyti dantis nuo pat ankstyvo amžiaus. Unikalus ir originalus trimatis silikoninis paviršius yra malonus liesti ir užtikrina patogų sukibimą, o 7 spalvomis šviečianti galvutė skatina vaikus pa..
27.00€
Be PVM:22.31€
Brand: InnoGiO
GIOgiraffe keičiamos dantų šepetėlio galvutės Kartu su Jumis rūpinamės sveikais Jūsų vaiko dantukais. Štai kodėl siūlome keisti GIOgiraffe InnoGIO dantų šepetėlio galvutes. Sonic dantų šepetėlių galvutes reikia keisti taip pat dažnai, kaip ir tradicinį dantų šepetėlį. Odontologai rekomenduoja kei..
7.99€
Be PVM:6.60€
DR.BROWN'S dantų šepetėlis kūdikiams ŽirafaMinkštas ir saugus dantų šepetėlisžaismingos Žirafos formos, padeda ugdyti gerus burnos priežiūros įpročius, šepetėlio dydis – tinkantis augančiai burnytei, minkšti šereliai gerai nuvalo apnašas, bet nepažeidžia dantenų, kotelis su siurbt..
6.99€
Be PVM:5.78€
Mushie silikoninis pirmasis šepetėlis  Blue Mushie silikoninis pirmasis šepetėlis  Blue
-40 %
Padėkite dantis valyti sklandžiai ir pradėkite kurti įpročius naudodami šiuos 100% be BPA, chemikalų neturinčius pirštų dantų šepetėlius! Pagaminti iš maistinio silikono, ant šepetėlio esantys nelygumai padeda skaudančioms dantenoms, o priekyje esantys &scaron..
5.40€ 9.00€
Be PVM:4.46€
Dr.Browns silikoninis  antpirštis dantukams valytiSkirtas vaikams nuo 3 mėn .Puiki priemonė palaikyti pirmųjų dantukų švarą ir masažuoti jautrias dantenas...
4.40€
Be PVM:3.64€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (2 puslapių)