Menu
Your Cart

Žirklutės, higienos rinkiniai

AVENT higienos rinkinys AVENT higienos rinkinys
Šiuo metu prekės neturime
AVENT higienos rinkinys Tai labai praktiškas rinkinukas kūdikio priežiūrai . Patogu pasiimti keliaujant,nes viskas ko kali prireikti rasite kompaktiškame dėkle.AVENT higienos rinkinyje yra:*Dantenų masažuoklis *Kriaušytė nosytei *Termometras *Plaukų šepetys ..
34.00€
Be PVM:28.10€
Jane žirlutės nuo gimimo itin saugios.Pagamintos iš nerūdijančio plienoSuapvalintais galais - saugu naudoti*užsakyme, skiltyje komentarai parašykite norimą spalvą. ..
6.00€
Be PVM:4.96€
SARO  kūdikio nagų žirklutės 1vntSaugios naudoti, užapvalinti galai.Ispanų firmos SARO*užsakyme , skiltyje komentarai, parašykite norimą spalvą..
4.60€
Be PVM:3.80€
Canpol   kūdikio nagų žirklutės
Šiuo metu prekės neturime
Canpol kūdikio nagų žirklutės Kūdikio nagų žirklutės yra specialios formos, pritaikytos mažiems nageliams kirpti.Užapvalinti galiukai suteikia daugiau saugumo.Komplekte yra žnyplytės nagučiams bei spalvota dildelė. ..
4.00€
Be PVM:3.31€
BabyOno manikiūro rinkinys komplektas susideda iš žirklučių, dildės bei žnyplučių, kurie sudėti į patogią dėžutę; žirklutės pagamintos iš nerūdijančio plieno ir yra užapvalintais galiukais, kad nagučius kirpti būtų saugu; patogus ir praktiškas.i...
8.40€
Be PVM:6.94€
CHICCO žirklutės
Šiuo metu prekės neturime
CHICCO žirklutės Žirklutės skirtos puoselėti švelnius vaiko nagučius. Specialūs suapvalinti žirklučių galai užtikrina saugų jų naudojimą ir pašalina vaiko pažeidimo riziką. Žirklutės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno...
6.40€
Be PVM:5.29€
Baby Ono kūdikių nagų žnyplytėsKūdikio nagai visada turi būti trumpi, o juos nukarpyti patogu su  žnyplėmis, specialiai sukurtomismažyčiams nageliams kirpti.Specialiai sukurtos mažiems nageliams tinkamai suformuoti. ..
2.09€
Be PVM:1.72€
NUBY kūdikio  žirklutės
Šiuo metu prekės neturime
NUBY kūdikio  žirklutėsKūdikio nagai visada turi būti trumpi, o juos nukarpyti patogu su  žirklutėmisspecialiai sukurtomis mažyčiams nageliams kirpti. ..
6.70€
Be PVM:5.54€
NUBY kūdikio nagų žnyplės
Šiuo metu prekės neturime
NUBY kūdikio nagų žnyplėsKūdikio nagai visada turi būti trumpi, o juos nukarpyti patogu su  žnyplėmis,specialiai sukurtomis mažyčiams nageliams kirpti. ..
7.40€
Be PVM:6.12€
AKUKU  žirklutės Žirklutės skirtos puoselėti švelnius vaiko nagučius. Specialūs suapvalinti žirklučių galai užtikrina saugų jų naudojimą ir pašalina vaiko pažeidimo riziką. Žirklutės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno...
2.20€
Be PVM:1.82€
AKUKU KŪDIKIŲ NAGŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS
MAŽAS LIKUTIS
AKUKU KŪDIKIŲ NAGŲ PRIEŽIŪROS RINKINYSPraktiškas manikiūro komplektas padės kiekvienai rūpestingai mamai lengviau prižiūrėti vaiko nagučius. Žirklės (su plonais metaliniais ašmenimis ir užapvalintais kraštais) ir žnyplėmis padės saugiai ir patikimai kirpti mažus n..
5.20€
Be PVM:4.30€
BabyOno žirklutės Žirklutės BabyOno skirtos puoselėti švelnius vaiko nagučius.Specialūs suapvalinti žirklučių galai užtikrina saugų jų naudojimą ir pašalina vaiko pažeidimo riziką. Žirklutės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno...
2.60€
Be PVM:2.15€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)