Menu
Your Cart

MATTEL - žaislai

„Polly Pocket“ trolių pramogų rinkinys
-20 %
„Polly Pocket“ trolių pramogų rinkinysPasinerkite į mažąjį „Polly Pocket“ pasaulį su šiuo trolių pramogų rinkiniu, kuriame slepiasi labai daug netikėtumų.· Ryškus ir išskirtinis dizainas.· Rinkinys turi rankenėlę, tad tai gali tapti puikia rankine.· Atvėrę žaidimą nustebsite, kiek daug pramogų lauki..
24.80€ 31.00€
Be PVM:20.50€
„Polly Pocket“ šunelio žaidimų rinkinysPasinerkite į mažąjį „Polly Pocket“ pasaulį su šiuo šunelio pramogų rinkiniu, kuriame slepiasi labai daug netikėtumų. Atėjo laikas žaisti, kikenti ir linksmintis.· Ryškių spalvų rinkinys turi rankenėlę.· Patempkite violetinį kutą apačioje ir pabirs spalvotas ko..
68.00€
Be PVM:56.20€
„Polly Pocket“ pramogų lagaminasPasinerkite į mažąjį „Polly Pocket“ pasaulį su šiuo pramogų lagaminu. Kurkite smagius mados kupinus žaidimus.· Išskirtinis ir spalvingas rinkinio dizainas su vienaragio dekoracija ir violetine rankenėle.· 3 aukštų viešbučio zona.· 4 lėlytės.· 1 automobiliukas.· 25 tem..
168.00€
Be PVM:138.84€
„Polly Pocket“ madų spintos deluxe rinkinysPasinerkite į mažąjį „Polly Pocket“ pasaulį su šiuo gyvūnėlio tematika dekoruotu rinkiniu. Kurkite smagius mados kupinus žaidimus.· Spinta – kolekcionavimo dėklas 2in1.· 2 žaidimų erdvės.· 4 lėlytės.· 3 gyvūnėliai.· 40 drabužėlių ir aksesuarų.· Skaidrios du..
68.00€
Be PVM:56.20€
Ieškokite lobio, kurkite džiugias akimirkas ir pramogaukite vandenyje su „Polly Pocket Treasure Chest“ lobių skrynios rinkiniu.· Rinkinys įkvėptas animacinio filmo „Sparkle Cove Adventure“.· Atvėrus skrynią, ją galima pripildyti vandens, bus baseinas nuostabioms vandens pramogoms.· 2 lėlytės ir gaus..
46.00€
Be PVM:38.02€
„Polly Pocket“ advento kalendoriusLaukti švenčių su Polės advento kalendoriumi smagu ir įdomu. Spalvingas, ryškus žiemos tematikos rinkinys. Kasdien atidarykite po 1 langelį ir laukite gražiausių žiemos švenčių drauge.· 25 siurprizai įskaitant imbierinio namelio formą su 8 kambarėliais.· Rinkinį sud..
42.00€
Be PVM:34.71€
„Harry Potter“ lėlė – Haris Poteris ir mago skrybėlėĮsijauskite į magiškus nuotykius ir kurkite vaizduotės žaidimus su „Harry Potter“ realistiškomis lėlėmis, kurios tarsi nužengusios iš populiariųjų „Harry Potter“ filmo serijų.· Hario Poterio lėlė atrodo lygiai taip pat, kaip jo personažas populiara..
80.00€
Be PVM:66.12€
„Harry Potter“ advento kalendoriusPraleiskite advento laikotarpį ir pasitikite Kalėdas su šiuo magijos kupinu „Harry Potter“ advento kalendoriumi.· Kasdien, nuo advento pradžios iki Kalėdų atidarykite po 1 langelį. Kiekviename jų rasite įspūdingus priedus. Dalį pakuotės sulankstysite į 3D formato si..
87.00€
Be PVM:71.90€
„Disney Princess“ advento kalendoriusLaukti drauge Kalėdų bus daug smagiau su šiuo „Disney Princess“ advento kalendoriumi. · Kalendoriuje rasite 24 siurprizus.· Čia rasite 4 mažesnio dydžio princeses.· 4 mažieji geriausi princesių draugai.  · Princesės turi nuimamus sijonėlius ir skra..
68.00€
Be PVM:56.20€
UNO tik veiksmo kortos! UNO tik veiksmo kortos!
-20 %
UNO tik veiksmo kortos!Tai visų pamėgtas ir labai gerai žinomas UNO žaidimas. Tik šį kartą jame rasite tik veiksmo kortas, jokio spalvų, skaičių ar simbolių derinimo. · Rinkinyje yra naujų veiksmo kortų, praleisti 2 žaidėjus, apsikeisti kortomis ir dar daugiau naujienų. · ..
8.00€ 10.00€
Be PVM:6.61€
UNO kortos skirtos 50 metų sukakčiaišskirtinis auksinis dizainas, skirtas 50-ies metų UNO kortų jubiliejui. ·Rinkinyje yra speciali auksinė laukinė korta, skirta 50-ies metų jubiliejaus progai. ·Rinkinyje yra 112 kortų ir instrukcijų lapas.· 2–10 žaidėjų..
7.00€
Be PVM:5.79€
Uno kortos mažiesiems
-20 %
Uno kortos mažiesiemsSupažindinkite savo vaiką su UNO – šis žaidimas skatina jį mokytis ir auga kartu su vaiku jam žaidžiant. Kiekviename naujame lygyje rasite pranašumų, naudojamų kartu su jūsų mėgstamo klasikinio žaidimo žiniomis. ŽAIDIMO TIKSLAS Atsikratykite visų savo..
5.92€ 7.40€
Be PVM:4.89€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 75 (7 puslapių)