Menu
Your Cart

MATTEL - žaislai

Hot Wheels rinkinys "Automobilių servisas" Hot Wheels rinkinys "Automobilių servisas"
-20 %
Hot Wheels rinkinys "Automobilių servisas"Pasinerkite į nepamirštamus Hot Wheels nuotykius! Prieš lenktynes nepamirškite užsukti į autoservisą, pasitikrinti ar nėra gedimų.Naudodamiesi specialia rankenėle pakelkite automobiliuką ant keltuvo, kad galėtumėte pati..
22.40€ 28.00€
Be PVM:18.51€
Hot Wheels rinkinys "Automobilių stovėjimo aikštelė" Hot Wheels rinkinys "Automobilių stovėjimo aikštelė"
-20 %
Hot Wheels rinkinys "Automobilių stovėjimo aikštelė"Leiskitės į nuotykius su Hot Wheels! Mieste atsirado nauja daugiaaukštė stovėjimo aikštelė, kuri turi nusileidimo rampą. Pasiruoškite lenktynėms!Parkuokite savo Hot Wheels automodeliukus net 4 skirtingu..
22.40€ 28.00€
Be PVM:18.51€
Hot Wheels rinkinys "Miestas" Hot Wheels rinkinys "Miestas"
-20 %
Hot Wheels rinkinys "Miestas" Statykite „Hot Wheels“ miestą tokį didelį, kokį tik galite įsivaizduoti.Junkite įvairius rinkinius: užkandines, plovyklas, garažus su skirtingais priedais į vieną didelį žaidimą, kuriame nuotykių ir greičio tikrai nepritrūks. ·..
22.40€ 28.00€
Be PVM:18.51€
Hot Wheels transporterio ir automodelio rinkinys
-20 %
Hot Wheels transporterio ir automodelio rinkinysMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams, tiek kolekcionieriams.Vaikai gali kolekcionuoti mašinėles ir keistis jomis su draugais ..
20.80€ 26.00€
Be PVM:17.19€
UNO kortos skirtos 50 metų sukakčiaišskirtinis auksinis dizainas, skirtas 50-ies metų UNO kortų jubiliejui. ·Rinkinyje yra speciali auksinė laukinė korta, skirta 50-ies metų jubiliejaus progai. ·Rinkinyje yra 112 kortų ir instrukcijų lapas.· 2–10 žaidėjų..
7.00€
Be PVM:5.79€
UNO tik veiksmo kortos! UNO tik veiksmo kortos!
-20 %
UNO tik veiksmo kortos!Tai visų pamėgtas ir labai gerai žinomas UNO žaidimas. Tik šį kartą jame rasite tik veiksmo kortas, jokio spalvų, skaičių ar simbolių derinimo. · Rinkinyje yra naujų veiksmo kortų, praleisti 2 žaidėjus, apsikeisti kortomis ir dar daugiau naujienų. · ..
8.00€ 10.00€
Be PVM:6.61€
POLLY POCKET MAŽASIS GYVŪNĖLIO RINKINUKAS*kiekvienas gyvūnėlis parduodamas atskiraiViduje rasite tris gyvūnėlius ir jų laisvalaikio erdvę.· Asortimente yra 6 skirtingi rinkinukai. · Kiekvienas jų dekoruotas žaismingu bumbulu. · Viduje yra šukos, skirtos pl..
8.00€
Be PVM:6.61€
Uno kortos mažiesiems
-100 %
Uno kortos mažiesiemsSupažindinkite savo vaiką su UNO – šis žaidimas skatina jį mokytis ir auga kartu su vaiku jam žaidžiant. Kiekviename naujame lygyje rasite pranašumų, naudojamų kartu su jūsų mėgstamo klasikinio žaidimo žiniomis. ŽAIDIMO TIKSLAS Atsikratykite visų savo..
5.92€ 0.00€
Be PVM:4.89€
Polly Pocket atostogų priedų rinkinysŽaisti su „Polly Pocket“ lėlytėmis visada smagu!Jos stilingos, madingos ir besišypsančios, o dabar kartu su lėlytėmis rasite ir rūbelių komplektą, todėl galėsite kurti naujus stilius, o taip žaisti tik dar įdomiau.  Am..
10.00€
Be PVM:8.26€
POLLY POCKET dviratis su maisto ir aksesuarų vežimėliuMažoji lėlytė pasiruošusi draugams pristatyti skanėstų ir mados gaminių.Riedantis dviratis su vežimėliu, lėlytė ir katinėlis.20 rūbelių ir skanėstų.Miela lėlytės išvaizda su rožine apranga ir rožiniais plaukais.N..
30.00€
Be PVM:24.79€
Polly Pocket Flamingo Party - pramogų rinkinys Polly Pocket Flamingo Party - pramogų rinkinys
MAŽAS LIKUTIS -20 %
Polly Pocket Flamingo Party - pramogų rinkinysPasinerkite į mažąjį Polly Pocket pasaulį su šiuo flamingo pramogų rinkiniu, kuriame slepiasi labai daug netikėtumų.:Rinkinyje yra konfeti ir 25 siurprizai. Flamingo rinkinys turi rankeną, tad gali tapti puikia  nešiojama ..
49.60€ 62.00€
Be PVM:40.99€
POLLY POCKET Laisvalaikio rinkinys
Šiuo metu prekės neturime
POLLY POCKET Laisvalaikio rinkinys*Kiekvienas rinkinys parduodamas atskiraiKiekviena diena bus kupina nepakartojamų įspūdžių su šiais „Polly Pocket“ pramogų rinkiniais. Pasirinkite, žaidimų ar paplūdimio aikštelė jums mielesnė. Paplūdimio rinkinys Paplūdimi..
17.99€
Be PVM:14.87€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 48 (4 puslapių)