Menu
Your Cart

GOO JIT ZU- žaislai

GOO JIT ZU- žaislai

HEROES OF GOO JIT ZU MARVEL herojaus figūrėlė, W4 ( asort.)*kiekviena figūrėlė parduodama atskiraiPrie „Goo Jit Zu“ prisijungė populiariausi „Marvel“ herojai, tad dabar jie tapo tamprūs ir minkšti. Atrask naują būdą žaisti su superherojais! Kiekvienas jų turi s..
27.50€
Be PVM:22.73€
HEROES OF GOO JIT ZU MARVEL herojaus figūrėlė IRON MAN HEROES OF GOO JIT ZU MARVEL herojaus figūrėlė IRON MAN
-20 %
HEROES OF GOO JIT ZU MARVEL herojaus figūrėlė IRON MANPrie „Goo Jit Zu“ prisijungė populiariausi „Marvel“ herojai, tad dabar jie tapo tamprūs ir minkšti. Atrask naują būdą žaisti su superherojais! Kiekvienas jų turi skirtingą užpildą, ir juos gali ištempti ir suspausti taip, kaip niekad anksčiau..
17.60€ 22.00€
Be PVM:14.55€
HEROES OF GOO JIT ZU HALKO figūrėlė Super didelis, super minkštas ir tamprus! Kaip ir kiti „Goo Jit Zu“ herojai, Halkas turi išskirtinį skysčiu užpildytą kūną ir yra 20 cm dydžio, todėl su juo atrasi daug naujų žaidimo būdų! Halkas itin patvarus, jis gali p..
54.00€
Be PVM:44.63€
GOOZONIANS Herojaus figūrėlė, W1*kiekviena figūrėlė parduodama atskiraiSusipažink su „GooZonians“ – pačiais tampriausiais superherojais, saugančiais magišką GooZonia karalystę – šalį, kurioje visur teka vaivorykštės spalvų gleivės! Pasiruoš..
22.60€
Be PVM:18.68€
 GJZ MARVEL herojaus figūrėlė asort.*kiekviena figūrėlė parduodama atskiraiTai pačios minkščiausios, labiausiai išsitempiančios ir nuotaikingiausios figūrėlės!Kiekvienas herojus turi išskirtinės tekstūros užpildą, tad juos liesti ir su jais žaisti išties ..
21.00€
Be PVM:17.36€
TROLLS Tamprus herojus "GooJiZu" TROLLS Tamprus herojus "GooJiZu"
-20 %
TROLLS Tamprus herojus "GooJiZu"Figūrėlė išskirtiniu gleivių užpildu. Šie herojai išsitempia iki trijų kartų jų pačių dydžio, o tada grįžta atgal į pradinę formą! Suspausk, ištempk ir transformuok ! „Heroes of Goo Jit Zu“ laukia tavęs!DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių...
28.00€ 35.00€
Be PVM:23.14€
HEROES OF GOO JIT ZU Mini ežiukas Sonic
-20 %
EROES OF GOO JIT ZU Mini ežiukas SonicSONIC mini herojai – tai nauji „Goo Jit Zu" personažai, su kuriais taip smagu žaisti! Šios herojų mini figūrėlės yra vos 6 cm dydžio, bet itin tamprios ir minkštos. iekviena SONIC mini figūrėlė gali ištempti iki 4 kartų! Ištempk ir apvyniok herojus&nbs..
8.80€ 11.00€
Be PVM:7.27€
HEROES OF GOO JIT ZU GOO MARVEL herojus,
-20 % Šiuo metu prekės neturime
 HEROES OF GOO JIT ZU GOO SHIFTERS herojus,*kiekviena figūrėlė parduodama atskiraiPrie „Goo Jit Zu“ prisijungė populiariausi „Marvel“ herojai, tad dabar jie tapo tamprūs ir minkšti. Atrask naują būdą žaisti su superherojais! Kiekvienas jų turi skirtingą užpildą ir juos gali ištempti ir ..
24.00€ 30.00€
Be PVM:19.83€
HEROES OF GOO JIT ZU Didelė herojaus figūrėlė HEROES OF GOO JIT ZU Didelė herojaus figūrėlė
Šiuo metu prekės neturime
HEROES OF GOO JIT ZU Didelė herojaus figūrėlė „Goo Jit Zu“ herojai – tai pačios minkščiausios, labiausiai išsitempiančios ir nuotaikingiausios figūrėlės! Kiekvienas herojus turi išskirtinės tekstūros užpildą, tad juos liesti ir su jais žaisti i..
42.00€
Be PVM:34.71€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)