Menu
Your Cart

DODO lavinamosios dėlionės

DODO lavinamosios dėlionės

Dodo žaidimas Gyvūnų domino.Žaidimo taisyklės: kiekvienas dalyvaujantis žaidime gauna 6 korteles, kitos kortelės lieka kaladėje paveikslėliu į apačią. Jauniausias dalyvis pradeda žaidimą padėdamas vieną iš kortelių ant stalo su atvaizdu į viršų. Likę dalyviai pakaitomis pagal laikr..
7.40€
Be PVM:6.12€
Dodo dėlionė Žemėlapis su gyvūnais (80 det.).Dėliodamas dėlionę vaikas ne tik pažins žemynus ir vandenynus, bet ir vietovėms būdingus gyvūnus. Sudėjus dėlionę rėmelyje pamatysite atskirus gyvūnus, kurių su vaiku galėsite ieškoti pagrindiniame paveikslėlyje.Dėlionės tai puikus būdas tu..
12.00€
Be PVM:9.92€
Dodo dėlionė vaikams Vienaragių nuotykiai (30 det.)Dodo dėlionė vaikams Vienaragių nuotykiai (30 det.). Tai smagios dėlionės vaikams nuo 3 metų, kurias dėliojant mažylis atpažins gerai jam pažįstamus objektus. Be to, dėlionės karpytais kraštais ir gali būti sujungiamos su kitomis tos pačios serijos ..
4.20€
Be PVM:3.47€
Dodo dėlionė vaikams Katinas Svajoklis (30 det.)Dodo dėlionė vaikams Katinas Svajoklis (30 det.).Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką,..
4.20€
Be PVM:3.47€
Dodo dėlionė vaikams Ką gyvūnai valgo? (24 det.)Rinkinyje rasite 12 dviejų dalių dėliones.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką..
7.40€
Be PVM:6.12€
Dodo dėlionė Uogytės (24 det.).Rinkinyje rasite 12 dviejų dalių dėliones.Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėm..
7.40€
Be PVM:6.12€
Dodo dėlionė Princesės (100 det.).Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptart..
17.00€
Be PVM:14.05€
Dodo dėlionė Miško gyvenimas (24 det.).Rinkinį sudaro 12 dvipusės dėlionės su išpjautomis forminėmis detalėmis. Vienoje pusėje yra miško gyvūnai su mažyliais, o kitoje - ką jie valgo.Rinkinyje taip pat rasite 10 dvipusių užduočių ir idėjų kortelių lietuvių kalba.Dėli..
19.40€
Be PVM:16.03€
Dodo dėlionė Dambliukas (16 det.)Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti..
4.00€
Be PVM:3.31€
Dodo dėlionė vaikams Žiurkėno linksmybės (30 det.)Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręs..
4.20€
Be PVM:3.47€
Dodo dėlionė vaikams Povandeninis vakarėlis (30 det.)Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi sp..
4.20€
Be PVM:3.47€
Dodo dėlionė Ančiukas (16 det.).
MAŽAS LIKUTIS
Dodo dėlionė Ančiukas (16 det.).Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti ..
3.40€
Be PVM:2.81€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (2 puslapių)