Menu
Your Cart

DODO lavinamosios dėlionės

DODO lavinamosios dėlionės

Dodo dėlionė Meškis ir draugai (35 det.)Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį ..
1.80€
Be PVM:1.49€
DODO DĖLIONĖ VAIKAMS PAŠĖLUSIOS KATĖS (35 DET.)Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, moko..
1.80€
Be PVM:1.49€
Dodo dėlionė vaikams Mažosios undinėlės (35 det.)
Šiuo metu prekės neturime
 Dodo dėlionė vaikams Mažosios undinėlės (35 det.)Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą,..
2.00€
Be PVM:1.65€
Dodo dėlionė vaikams Pakeliui į svečius (35 det.)Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi sp..
2.00€
Be PVM:1.65€
Dodo pirmoji dėlionė vaikams Boružėlė (6 det.)Rinkinį sudaro rėmelis ir 5 didelės detalės. Dėl savo dydžio ir formų dėlionė ideali supažindinant mažylį su dėlionėmis.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaci..
2.80€
Be PVM:2.31€
Dodo pirmoji dėlionė vaikams Varlytė  (6 det.).Rinkinį sudaro rėmelis ir 5 didelės detalės. Dėl savo dydžio ir formų dėlionė ideali supažindinant mažylį su dėlionėmis.Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai e..
2.80€
Be PVM:2.31€
Dodo spalvinimo ritinys Dinozaurai.Dydis: 70x16 cm...
2.90€
Be PVM:2.40€
Dodo dėlionė Ančiukas (16 det.).Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti ..
3.40€
Be PVM:2.81€
DODO DĖLIONĖ VAIKAMS LAPUTĖS (21 DET.)
Šiuo metu prekės neturime
DODO DĖLIONĖ VAIKAMS LAPUTĖS (21 DET.)Dodo dėlionė vaikams Laputės (21 det.)Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvo..
3.60€
Be PVM:2.98€
Dodo dėlionė Arkliukas (16 det.)Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti ..
4.00€
Be PVM:3.31€
Dodo dėlionė Dambliukas (16 det.)Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti..
4.00€
Be PVM:3.31€
Dodo dėlionė Kačiukas (16 det.).Dėlionės tai puikus būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Žaidimo metu vaikas lavina vaizduotą, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį. O sudėliojus paveikslėlį galima aptarti ..
4.00€
Be PVM:3.31€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 64 (6 puslapių)