Menu
Your Cart

Kūrybiniai rinkiniai

SES Žvakučių gaminimo rinkinysIštirpink spalvingą vašką mikrobangų krosnelėje ir supilk į šešias linksmas gyvūnėlių formeles.Nepamiršk įdėti knato, palauk, kol viskas sustings ir nudažyk bei papuošk blizgučiais.Šios rankų darbo žvakutės bu..
17.00€
Be PVM:14.05€
SES Veido tatuiruotės - "Drugelis"Veido tatuiruotės - princesėĮSPĖJIMAS! PAVOJUS UŽSPRINGTI – smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 metų. Ši prekė pažymėta CE ženklu Gamintojas - SES.  ..
11.00€
Be PVM:9.09€
SES tatuiruotės L.O.L.Rinkinyje yra 2 lapeliai L.O.L. tatuiruočių, instrukcija. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų.DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!..
11.60€
Be PVM:9.59€
SES Rinkinys „Nutrink paveikslėlius“Šeši mieli gyvūnėliai nupiešti ne iki galo. Ar pavyks pabaigti piešinėlius? Juodoje kortelių pusėje nupieštikontūrai – apvedžiok juos mediniu pagaliuku, o tada nugrandyk juodą sluoksnį ir suteik gyvūnėli..
10.70€
Be PVM:8.84€
SES Rinkinys „Mozaikos“Geriausias būdas ko nors išmokti – tai praktika! Šis rinkinys – tai smagus ir įdomus būdas išmokti mozaikų kūrimo meno. Rinkinyje yra linksmi paveikslėliai ir minkštos mozaikų detalės jiems apklijuoti. SES kuria žaislus j..
13.80€
Be PVM:11.41€
SES Rinkinys „Mokykimės siuvinėti“SES produktų serija „I learn“ smagiu ir žaismingu būdu lavina vaikų kūrybiškumą. Šis rinkinys išmokys naudotis adata ir siūlu ir ant spalvingų siuvinėjimo kortelių sukurti linksmus paveikslėlius. Išsiuvinėk kač..
11.50€
Be PVM:9.50€
SES Rinkinys „Blizgantis menas“Kurk blizgančius paveikslėlius! Rinkinyje yra 6 kortelės, kurias gali dekoruoti blizgančiais lipdukais,deimančiukais ir bumbulais. Sukurk gražius vienaragio karčius, o undinėlei – blizgančią uodegą.Viršutinį kortelių sluoksnį gali l..
16.50€
Be PVM:13.64€
SES Lipdukų gaminimo rinkinysPasigamink savo išskirtinių lipdukų, kurie puikiai tiks tavo dienoraščiui ar užrašų knygelei. Į formelę pridėk širdelių ir žvaigždučių formos blizgučių ir užklijuok viršutinį sluoksnį. Rinkinyje rasi ir papildomų spalvingų lipdukų, ..
12.30€
Be PVM:10.17€
SES Kūrybinis žaislas „Žiedai ir apyrankės"Smagus papuošalų kūrimo rinkinys, kuris leis susikurti ir nesudėtingai pasigaminti išskirtinių žiedų ir apyrankių. Šis rinkinys padeda lavinti vaiko rankų-akių koordinaciją, smulkiąją motoriką, yra niekad nepabostanti vei..
16.20€
Be PVM:13.39€
SES Kūrybinis rinkinys „Pinti antkakliai“Su šiuo rinkiniu gali savarankiškai pagaminti gražų antkaklį savo augintiniui! Šuniukas, kačiukas ar triušiukas – visi jie nusipelnė tokios mielos dovanėlės! Pamatuok savo augintinio kaklą ir sek instrukcijas,..
15.60€
Be PVM:12.89€
SES Kūrybinis rinkinys „Keksiukas su kačiuku“Kurk gipsinius kačiukus-keksiukus! Į formeles pripilk saugaus gipso mišinio, palauk,kol jis sustings ir išdžius, o tada rinkinyje esančiais dažais nuspalvink savo kačiukus irpadabink blizgučiais! Šis rinkinys &..
14.00€
Be PVM:11.57€
SES Kūrybinis rinkinys „Blizgantys lankeliai“Argi nebūtų smagu pasigaminti išskirtinį lankelį?! Rinkinyje rasi blizgantį lankelį, ausytes ir instrukciją, kuriosžingsnius sekdamas į lankelio ausytes prikimši kamšalo ir pritvirtinsi jas prie lankelio. Dekoruok ..
14.00€
Be PVM:11.57€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 118 (10 puslapių)