Menu
Your Cart

FISHER PRICE žaislai

Fisher price  gyvūnėlis burbule
-20 %
Fisher price  gyvūnėlis burbule Tai skaidrus kamuoliukas su mielu gyvūnėliu viduje, plūduriojančiu spalvotų rutuliukų jūroje. · Kai tik kamuoliukas paridenamas, gyvūnėlis pradeda suptis ant viduje esančio vandens bangų. · Su kamuoliuku galima žaisti ir vandenyje, ir ant grindų...
13.60€ 17.00€
Be PVM:11.24€
Fisher price kramtukas 1 vnt Fisher price kramtukas 1 vnt
-20 %
Fisher price kramtukasKramtukas skirtas vaikams nuo 0 mėn. Lengva ir patogu laikyti mažoms rankytėms. Atvėsintas šaldytuve, kramtukas padeda numalšinti dantenų skausmą. Kramtukas su patogia sagtele , tad bus patogu pasiimti einant pasivaikščioti, prisegsite prie vežim..
3.44€ 4.30€
Be PVM:2.84€
Su šiuo makaruno stiliaus žaisliuku pradžiuginsite mažylį. ·Populiaraus makaruno stiliaus barškutis. · Žaisliuką kratant jis linksmai skamba. ·Apačioje pritvirtintos juostelės skatina lytėjimą ir padeda atskirti skirtingas medžiagas. ·Žaisli..
7.99€
Be PVM:6.60€
Fisher Price Barškutis ŽirafaVaikams nuo 3 mėn.Tai mielas ir jaukus barškutis Jūsų mažyliui su žirafa ir jos mažyliui.Paslinkite mažą žirafiuką į viršų, kad šis pabučiuotų savo mamytę.Tai labai jaukus ir mielas barškutis, kurio dydis specialiai prit..
8.99€
Be PVM:7.43€
Fisher price minkštas barškutis 1 vnt*Kiekvienas žaisliukas parduodamas atskirai Spalvingi ir mieli kramtukai-barškučiai taps pirmaisiais Jūsų mažylio draugais!Minkšto megzto audinio gyvūnėliai turi švelnias siūvinėtas ausytes, ragučius, p..
8.00€
Be PVM:6.61€
FISHER PRICE formelių rušiuoklė - DRUGELIS FISHER PRICE formelių rušiuoklė - DRUGELIS
-20 %
FISHER PRICE formelių rušiuoklė - DRUGELISSkirtingų formų geometrinių figūrų kaladėlės, kurios sudomins vaikutį. Dėžutė su dangteliu ir figūrėlėmis. Vaikas žaisdamas be įpatingų pastangų išmoks formas ir spalvas. Be minėtų mokomųjų funkcijų žaislas dar atlieka ir akyčių/ran..
10.88€ 13.60€
Be PVM:8.99€
Fisher Price Mažasis monstriukas 1 vnt Fisher Price Mažasis monstriukas 1 vnt
Šiuo metu prekės neturime
Fisher Price Mažasis monstriukas 1 vntMažieji monstriukai labai išdykę ir itin linksmi! Jie padės lavinti vaikučių akyčių koordinaciją, sensoriką ir suteiks daugybę džiaugsmo!Ryškios spalvos akių judesių koordinacijai Skirtingos tekstūros padeda lavinti rankų ir akių koordina..
9.49€
Be PVM:7.84€
Fisher Price kabantys kramtukai Fisher Price kabantys kramtukai
-20 % Šiuo metu prekės neturime
Skirtas vaikams nuo 3 mėn.3 kabantys kramtukai..
8.11€ 10.14€
Be PVM:6.70€
Fisher Price kramtukas žirafa Fisher Price kramtukas žirafa
-30 % Šiuo metu prekės neturime
Fisher Price kramtukas  žirafa Skirtas vaikams nuo 3 mėn.Lengva ir patogu laikyti mažoms rankytėms.Padeda numalšinti dantenų skausmą.Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą per įvairias tekstūras, ..
7.30€ 10.43€
Be PVM:6.03€
Fisher Price lavinamasis žaislas -bokštelisSkirtas vaikams nuo 6 mėn. Ryškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Žaisliukas vysto akyčių ir  rankyčių koordinaciją.ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko žaidimo metu  be suaugusiojo priežiūr..
11.70€
Be PVM:9.67€
Fisher Price Bokštelis „Supk ir statyk“ didelisNaujasis bokštelis „Supk ir statyk“ dabar net 38 cm aukščio! 5 skirtingų spalvų ir dydžių žiedeliusvaikučiui įdomu mauti ant bokštelio, kurio pagrindas lengvai siūbuoja. Žaislas vysto vaikučio ..
36.99€
Be PVM:30.57€
Fisher Price lavinamasis žaislas -bokštelis SUPK ir STATYK Fisher Price lavinamasis žaislas -bokštelis SUPK ir STATYK
Šiuo metu prekės neturime
Fisher Price lavinamasis žaislas -bokštelisSkirtas vaikams nuo 6 mėn. Ryškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Žaisliukas vysto akyčių ir  rankyčių koordinaciją.ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko žaidimo metu  be suaugusiojo priežiūr..
11.70€
Be PVM:9.67€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 98 (9 puslapių)