Menu
Your Cart

FISHER PRICE žaislai

„Mega Bloks“ rinkinys „Muzikinė ūkio grupė“ „Mega Bloks“ rinkinys „Muzikinė ūkio grupė“
-38 %
Prekės ženklas: Fisher-Price
„Mega Bloks“ rinkinys „Muzikinė ūkio grupė“Itin linksmas kaladėlių žaidimas skatins mažylį žaisti, tyrinėti pasaulį, išmokti naujų dalykų. Sukurkite mielus gyvūnėlius, kurie turi išskirtines muzikines savybes.· Išskirtini fermoje randami gyvūnėliai turi skirtingų muzikos elementų savybes. · 10 ..
64.00€ 104.00€
Be PVM:52.89€
Fisher Price  Migdukas Ūdrytė Fisher Price  Migdukas Ūdrytė
-20 %
Fisher Price  Migdukas ŪdrytėTai ūdrytė, kuri savo mielumu ir švelnumu pavergia kiekvieno širdelę! Ji ne tik nuramins bet iružmigdys mažylį. Žaisliuko pilvelis šviečia ir juda imituojant kvėpavimą, groja (apie 30 min)švelnios melodijos. Paviršius l..
60.00€ 75.00€
Be PVM:49.59€
Fisher Price žaislas- Telefonas Fisher Price žaislas- Telefonas
-20 %
Fisher Price žaislas- Telefonas     Vaikučiai labai mėgsta kalbėtis telefonu, tad šis linksmas telefonas taps mėgstamu Jūsų mažylio žaislu.Šis klasikinis telefonas, turintis draugišką veiduką, tempiamas už virvelės dar ir judina akytes;     Vaik..
16.80€ 21.00€
Be PVM:13.88€
Fisher Price žaidimų pultelis LT/LV/EE/RU
-20 %
Fisher Price žaidimų pultelis LT/LV/EE/RUSu šiuo šauniu pulteliu galėsite pasirinkti mokimosi arba žaidimų lygius.  • Paspaudus mygtukus A, B, C ir D, kad išgirstumėte kokia tai rairė ir forma.• Paspauskyte pultelyje esančią mėlyną rankenėlę, kad ..
30.40€ 38.00€
Be PVM:25.12€
FISHER PRICE Veiklos kilimėlis-tuneliukas "Vandens pasaulis"Pasinerkite į linksmybes su vandens gyvūnėliais!Tai muzikinis veiklos kilimėlis, kuris gali virsti nuotaikingu tuneliuku. Jame vaikutis pasijuslyg tikrame povandeniniame pasaulyje!Kilimėlis turi veiklos arkas su ka..
69.99€
Be PVM:57.84€
Fisher Price traukinys su liūtuku ir kaladėlėmisVaikams nuo 6 mėn.Ryškus ir spalvotas traukinukas prikaustys jūsų vaikučio dėmesį.Padeda lavinti smulkiosios motorikos įgudžius.ĮSPĖJIMAS! Nepalikite vaiko žaidimo metu  be suaugusiojo priežiūros! Dėmesio ! Rinkinuko pakuotė..
39.00€
Be PVM:32.23€
Fisher Price Svajonių karuselė su distanciniu valdymu Fisher Price Svajonių karuselė su distanciniu valdymu
-30 %
Fisher Price Svajonių karuselė su distanciniu valdymuDistanciniu būdu valdoma muzikinė karuselė su nuostabiomis lopšinėmis ir naktinė lempele. Švieselė su besisukančių debesėlių iliuzija ant lubų suteikia kūdikiui komfortą ir saugumą, skatina vaizduotę, regėjimo įgūdžius Nuotolin..
65.10€ 93.00€
Be PVM:53.80€
Fisher Price rinkinys "Statykime" Fisher Price rinkinys "Statykime"
-20 %
Fisher Price rinkinys "Statykime"Su „Fisher-Price“ rinkiniu „Statykime“ nuotykių tikrai nepritrūks.Rinkinyje rasite 3 skirtingus, tačiau dėmesį pritraukiančius žaislus, rinkinys puikiai tinka kūdikiams nuo 6 mėnesių. Su linksmuole panda tikrai nebus nuobodu..
36.00€ 45.00€
Be PVM:29.75€
Fisher Price rinkinys "Pajudėkime" Fisher Price rinkinys "Pajudėkime"
-20 %
Fisher Price rinkinys "Pajudėkime"„Fisher-Price“ rinkinys „Pajudėkime“ skatina kūdikį ropoti, supažindina su skirtingais dydžais ir pusiausvyra. Rinkinį sudaro 3 skirtingi žaisliukai, kamuoliukas su liūtuku, riedantis begemotukas ir svyruojanti rampa su gyvūnėl..
36.00€ 45.00€
Be PVM:29.75€
Fisher Price rinkinys "Pajauskime" Fisher Price rinkinys "Pajauskime"
-20 %
Fisher Price rinkinyje Pajauskime rasite net 4 skirtingus žaislus kurie yra skirtingų formų ir tekstūrų, skleidžiantys įvairius linksmus garsus, jie skatina susipažinti su supančiu pasauliu ir yra pritaikyti mažoms rankytėms.Ryškiaspalvio drugelio plastikinės dalys turi skirtingas formas,..
36.00€ 45.00€
Be PVM:29.75€
Fisher Price Planšetinis kompiuteris lietuvių kalba
-20 %
Fisher Price Planšetinis kompiuteris lietuvių kalbaSu FISHER PRICE mokytis žaidžiant ! Planšetinis kompiuteris lietuvių kalba! Itin tikroviškas planšetinis kompiuteris jūsų vaikams žaisti ir lavinti gebėjimus! Žaislo dizainas ir plokščias spalvingas ekran..
39.20€ 49.00€
Be PVM:32.40€
Fisher Price pastatomas bokštelis - piramidė su gyvūnėliais
-20 %
Fisher Price pastatomas bokštelis su gyvūnėliaisŽaislas spalvingas ,patogus laikyti rankytėse. Žaislas vysto vaikučio akyčių bei rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Kaladėlės su piešinukais, tai bus dar smagiau smalsiam mažyliui!..
8.00€ 10.00€
Be PVM:6.61€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 105 (9 puslapių)