Menu
Your Cart

Kilimėliai

Taf Toys žaidimų kilimėlis Savannah 360 (music) Taf Toys žaidimų kilimėlis Savannah 360 (music)
-20 %
Minkštas žaidimų kilimėlis, kurį galima naudoti trimis skirtingomis pozomis, kiekviena padėtis yra naudinga vystymuisi: atsilošimas, pilvuko laikas ir spardymasis. Yra 2 unikalūs plastikiniai laikikliai, kurie buvo specialiai sukurti taip, kad dvipusės kortelės ir veidrodis būtų ant k..
73.60€ 92.00€
Be PVM:60.83€
PLAYGRO  lavinamasis kilimėlis su kamuoliukais 5 in 1Ryškus ir spalvingas kilimėlis suteiks mažyliui atradimo džiaugsmą. Kokybiškas medžiaginis kilimėlis. 4 Kilputės vaiko mėgstamiems žaislams sukabinti.Žaisliukai lengvai nusiima,tad žaisliukus galėsite keisti naujais. Rink..
89.00€
Be PVM:73.55€
FISHER PRICE Veiklos kilimėlis-tuneliukas "Vandens pasaulis"Pasinerkite į linksmybes su vandens gyvūnėliais!Tai muzikinis veiklos kilimėlis, kuris gali virsti nuotaikingu tuneliuku. Jame vaikutis pasijuslyg tikrame povandeniniame pasaulyje!Kilimėlis turi veiklos arkas su ka..
69.99€
Be PVM:57.84€
FISHER PRICE Veiklos kilimėlis "SUPAKUOK IR NEŠKIS"Tai sulankstomas veiklos kilimėlis kūdikiui. Kilimėlis ir žaisliukai padeda lavinti mažylio smulkiososir stambiosios motorikos įgūdžius, mąstymą padės suprasti priežasties ir pasekmės principą,lavina pojūčius. Žaisliuk..
37.99€
Be PVM:31.40€
Fisher price Pagalvėlė " Žaidimų pultelis" Fisher price Pagalvėlė " Žaidimų pultelis"
-20 %
Fisher price Pagalvėlė " Žaidimų pultelis"Jūsų mažyliui tikrai patiks linksmi žaidimai gulint ant pilvuko su naująja „Fisher-Price“ pagalvėle, žaidimų pulteliu.Ryškios spalvos pritraukia mažylio dėmesį. Prikabinami žaislai skatina siekti, griebti, lavina akyčių i..
33.60€ 42.00€
Be PVM:27.77€
22 NAKKO  muzikinis lavinamasis kilimėlis kūdikiuiSpalvingas kilimėlis gali būti naudojamas kūdikiams nuo gimimo Tai ryškių spalvų, sulankstomas žaidimų kilimėlis su smagiais  žaisliukais, nuotaikingomis melodijomis ir linksma muzika.Kilimėlio medžiaga lengvai ska..
54.00€
Be PVM:44.63€
22 muzikinis lavinamasis kilimėlis PIANOSpalvingas kilimėlis gali būti naudojamas kūdikiams nuo gimimo Tai ryškių spalvų, sulankstomas žaidimų kilimėlis su smagiais  žaisliukais, nuotaikingomis melodijomis ir linksma muzika.Kilimėlio medžiaga lengvai skalbiama skalbimo..
36.00€
Be PVM:29.75€
22 muzikinis lavinamasis kilimėlis PIANOSpalvingas kilimėlis gali būti naudojamas kūdikiams nuo gimimo Tai ryškių spalvų, sulankstomas žaidimų kilimėlis su smagiais  žaisliukais, nuotaikingomis melodijomis ir linksma muzika.Kilimėlio medžiaga lengvai skalbiama skalbimo..
24.00€
Be PVM:19.83€
21 NAKKO žaidimų kilimėlis +  6  automobiliai
-40 %
21 NAKKO žaidimų kilimėlis +  6  automobiliaiŽaislas vysto vaiko akyčių/rankyčių koordinaciją, rankyčių vikrumą, padeda pažinti skirtingas daiktųformas,spalvas ugdo mąstymą. Mašinėlės guminės, minkštos , patogios paimti mažomis rankytėmis   ..
18.00€ 30.00€
Be PVM:14.88€
AKUKU EDUKACINIS VANDENS ŽAIDIMŲ KILIMĖLISVandens kilimėlis kūdikiams pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, garantuojančio nepaprastą ilgaamžiškumą. Žaisdamas ant kilimėlio vaikas mokosi panaudoti skirtingas raumenų grupes, kad išlaikytų pusiausvyrą ir savaranki&sc..
14.00€
Be PVM:11.57€
Taf Toys žaidimų kilimėlis Magical Mini MoonSpecialiai sukurtas skatinti kūdikio jutimų vystymąsi, smulkiąją ir stambiąją motoriką bei akių-rankų koordinaciją.Daugiau nei 10 lavinamųjų veiklų, skirtų abipusiam žaidimui ir tyrinėjimui.Yra 5 nuimamos, kelių jutimų funkcijos:Muzikinis žaislas su spalvi..
68.00€
Be PVM:56.20€
Taf Toys Muzikinis lavinamasis kilimėlis - lizdelis „Koala“ Taf Toys Muzikinis lavinamasis kilimėlis - lizdelis „Koala“
-20 %
Taf Toys Muzikinis lavinamasis kilimėlis „Koala“Muzikinis lavinamasis kilimėlis yra gausiai spalvingas ir storai paminkštintas, tai jaukus lavinamasis kilimėlis, kuriame skamba muzika, šviečia švieselės bei daugybę kitų žaidimų, kad atspindėtų svajingus „Kimmy Koala“ ir jos bičiulių nuotykius dž..
76.00€ 95.00€
Be PVM:62.81€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (2 puslapių)