Menu
Your Cart

Interaktyvūs žaislai

Zuru - Robo Alive - Interaktyvus žaislas vabalas Zuru - Robo Alive - Interaktyvus žaislas vabalas
-20 %
Zuru - Robo Alive - Interaktyvus žaislas vabalasIšgąsdinkite nieko neįtariantį šeimos narį ar draugą Zuru Robo Alive – ropojantį tarakoną! Realistiškomis spalvomis ir ypatybėmis šis šešiakojis gyvūnas lengvai juda lygiais paviršiais kaip tikras tarakonas! Nereikia nuotolinio valdymo pulto, įjunkite ..
9.60€ 12.00€
Be PVM:7.93€
Zuru - Robo Alive - Interaktyvus žaislas gyvatė
-20 %
Zuru - Robo Alive - Interaktyvus žaislas gyvatėPasisaugok! Ši gyvatė – visai kaip tikra! Ar esi pasiruošęs ją prisijaukinti? Tikroviška gyvatė leis pasijusti lyg būtum laukinėje gamtoje. Stebėk, kaip ji tyliai šliaužia žeme ir kaišioja liežuvį stengdamasi sumedžioti grobį. Gyvatė taip pat turi švieč..
23.20€ 29.00€
Be PVM:19.17€
Žaidimas „Piešimas ore“
-20 %
Žaidimas „Piešimas ore“Itin linksmas ir azartiškas žaidimas, tinkamas žaisti ir vaikams, ir suaugusiesiems. Vienas žaidėjas piešia ore, o kiti komandos nariai spėlioja čia atsirandančius paveikslėlius! Laimi komanda, surinkusi daugiausia taškų po 10 turų! Nesudėtingoje mobiliojoje programėlėje yra k..
36.80€ 46.00€
Be PVM:30.41€
VTECH Mokomoji knygelė (Lietuvių k.)
-20 %
VTech - Mokomoji knygelė kūdikiams lietuvių kalbaPirmoji mažylio knygelė – tai smagus žaislas su 4 klasikinėmis vaikiškomis melodijomis. Vaikas lengvai vers knygelės puslapius ir dainuos bei tyrinės spalvotus paveikslėlius. Knygelė turi šviečiantį ir muzikinį mygtuką, kurie leis vaikui sus..
27.20€ 34.00€
Be PVM:22.48€
PURSE PETS PRINT PERFECT Rankinė „Pelėda“ PURSE PETS PRINT PERFECT Rankinė „Pelėda“
-20 %
Stilinga rankinė „Print Perfect Purse Pets“ – tai tavo nauja geriausia ir madingiausia draugė! Ši rankinė iš tikrųjų mirksi ir reaguoja į tavo prisilietimą! Bet to, ji turi daugiau kaip 30 garsų ir reakcijų ir 3 žaidimo režimus! KAIP ĮJUNGTI: atsekite „Purse Pet..
39.20€ 49.00€
Be PVM:32.40€
PURSE PETS Interaktyvi blizgi rankinė „Zebriukas“ PURSE PETS Interaktyvi blizgi rankinė „Zebriukas“
-20 %
Stilinga rankinė „Print Perfect Purse Pets“ – tai tavo nauja geriausia ir madingiausia draugė! Ši rankinė iš tikrųjų mirksi ir reaguoja į tavo prisilietimą! Bet to, ji turi daugiau kaip 30 garsų ir reakcijų ir 3 žaidimo režimus! KAIP ĮJUNGTI: atsekite „Purse Pets“ rankinę ir jungiklį nustatykite į p..
22.40€ 28.00€
Be PVM:18.51€
Pteranodon Mattel Jurassic World Dinozauro figūrėlė Pteranodon Mattel Jurassic World Dinozauro figūrėlė
-20 %
Pteranodon Mattel Jurassic World Dinozauro figūrėlė Paspaudus mygtuką nugaroje suaktyvinamas riaumojimas ir šiai rūšiai būdingas puolimo veiksmas.Rekomenduojamas amžius: Nuo 4 metųJudančios detalės: Judantys sąnariai, GalvaGarso efektai: RiaumojimasElementai, reikalingi šiam žaislui, yra įtrauk..
21.60€ 27.00€
Be PVM:17.85€
OH! MY GIF Figūrėlės „Šokėjai“, 6 vnt.OH! MY GIF – tai tiesiai iš interneto platybių nužengusios kolekcinės figūrėlės, kurios turi jausmus, savitas išraiškas ir išskirtines žinutes. Tiesiog paspausk, patempk, pasuk ar kitaip pajudink figūrėlę,..
15.99€
Be PVM:13.21€
Meškiukas Sapniukas (lietuvių k.)
-20 %
Meškiukas Sapniukas (lietuvių k.)Tai nepaprastas meškiukas! Dainuoja lopšines – mamą, tėtį pavaduoja. Kai meškiukas lopšines dainuoja vaikučiai gražiausius sapnelius sapnuoja.Kai Meškiukas dainuoja iš džiaugsmo ima švytėt..
35.20€ 44.00€
Be PVM:29.09€
MEŠKINAS PASAKORIUS
-20 %
Meškinas- pasakorius  – naujos kartos interaktyvus žaislas.MEŠKINAS PASAKORIUS - PUIKI DOVANA JŪSŲ MAŽYLIUI!Meškinas Pasakorius – švelnus ir minkštas žaislas, turintis ne tik užburiančias ir į sapnų pasaulį nugramzdinančias akis, bet ir..
31.20€ 39.00€
Be PVM:25.79€
Malplay Lavinamasis TV pultas (anglų kalba)Nuotolinio valdymo pultas atrodo visai kaip tikras ir turi tiek daug lavinančių funkcijų!Garsai, melodijos, šviesų efektai.Rekomenduojama suaugusiųjų priežiūra. Prieš duodami žaislą vaikams, pašalinkite visas pakuotės medžia..
8.90€
Be PVM:7.36€
Žaislas yra puiki dovana kiekvienam robotikos ir gyvūnų mylėtojui! Padovanokite savo vaikui robotą šunį, kuris elgiasi kaip tikras. Jis gali vaikščioti pirmyn, atgal, dešinėn ir kairėn.Tuo pačiu metu jis skleidžia įvairius garsus: cypia, urzgia, loja, akys parausta. Komplekte yra laik..
17.00€
Be PVM:14.05€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 124 (11 puslapių)