Menu
Your Cart

Vonios žaislai

MUNCHKIN vonios žaislas ŠIRDUTĖSVonios žaislas maudynes paverčia tikru smagiu žaidimu! 5 atskiros širdies formelės, kurie saveikauja tarpusavyje, su skylutėmis, kad galėtų išbėgti vanduo. Galima susistatyti bokštą. Spalvingas dizainas, padedantis vystyti smulki..
13.29€
Be PVM:10.98€
LITTLE TIKES Pirmasis vonios praustuvas LITTLE TIKES Pirmasis vonios praustuvas
-20 %
LITTLE TIKES Pirmasis vonios praustuvasInteraktyvus žaislinis praustuvas atrodo visai kaip tikras, todėl mažylis gali įsivaizduoti, kaip kasryt prausiasi ir ruošiasi naujai dienai – visai kaip suaugusieji! Praustuvas turi funkcionuojantį čiaupą su elektrine pompa, orą pučiantį rankų..
71.20€ 89.00€
Be PVM:58.84€
INFANTINO Minkšta vonios knygelė Vonios žaislas maudynes paverčia tikru smagiu žaidimu!Žaisdami vaikučiai taip pat mokosi suprasti priežasties-pasėkmės ryšius...
9.00€
Be PVM:7.44€
Tullo vonios žaislas, žuvytės 4 vnt.- žaislo dydis ir forma pritaikyti mažai vaiko rankutei- ugdykite kūdikio miklumą semiant ir išspaudžiant vandenį- spalvų ir formų įvairumas skatina mažylį žaisti ir linksmintisTULLO žaislai yra saugūs:- žaislai dažyti rankiniu būdu netoksiškais, vaikams nekenksmi..
9.20€
Be PVM:7.60€
TULLO Vonios žaislai gyvūnėliai 4 vnt.Vonios žaislas maudynes paverčia tikru smagiu žaidimu!Žaisdami vaikučiai taip pat mokosi suprasti priežasties-pasėkmės ryšius...
7.60€
Be PVM:6.28€
Tullo vonios žaislai be skylutės vandeniui, žuvytės, 3 vnt.Vonios žaislas maudynes paverčia tikru smagiu žaidimu!Žaisdami vaikučiai taip pat mokosi suprasti priežasties-pasėkmės ryšius...
9.70€
Be PVM:8.02€
TULLO Vonios žaislai ančiukai 4 vntžaisliukų dydis ir forma pritaikyti mažai vaiko rankyteivysto vaiko rankų miklumą pripilant vandens ir jį išspaudžianto jų spalvų ir formų įvairovė skatina žaisti TULLO ŽAISLAI SAUGŪS IR PATIKIMIrankiniu būdu dažyti vaikui nekenksmingais netoksiškais dažaisvis..
7.60€
Be PVM:6.28€
Munchkin Vonios kreidelės Idealus dydis mažoms rankytėms Lengvai nuplaunamos nuo vonios sienelių drėgna šluoste arba kempineSkatina kūrybiškumą, spalvų atpažinimą ir vaizduotės žaidimams Rinkinyje yra 5 kreidelės - geltona, oranžinė, raudona, žalia ir mėlyna. 3+ metųNe toksiš..
9.00€
Be PVM:7.44€
MOLTO  sensorinės kaladėlės 9 detRyškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Žaisliukas vysto akyčių ir  rankyčių koordinaciją.Lavina vaizduotę, suaktyvina jutiminius pojučius.Detalės jungiamos viena su kitaNuo 6 mėn  ..
16.40€
Be PVM:13.55€
MOLTO  sensorinės kaladėlės 14 detRyškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Žaisliukas vysto akyčių ir  rankyčių koordinaciją.Lavina vaizduotę, suaktyvina jutiminius pojučius.Detalės jungiamos viena su kitaNuo 6 mėn   ..
24.00€
Be PVM:19.83€
Brand: BabyOno
Bocioland minkšta ugdomoji knygutė cipsianti, karvutėCypsinti, vonios knygutė yra sudaryta iš spalvingų, minkštų puslapių.  ..
5.20€
Be PVM:4.30€
Bocioland minkšta ugdomoji knygutė cipsiantiVonios žaislas-knygutė.Cypsinti vonios knygutė yra sudaryta iš spalvingų, minkštų puslapių.Cypsintis elementas skatina kūdikį žaisti su knyga, o ir tuo pačiu dirba mažosios kūdikio rankytės.Ryškios spalvos ir formos skatina kūdikio susidomėjimą ir sutelkia..
5.80€
Be PVM:4.79€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (3 puslapių)