Menu
Your Cart

Hot Wheels

MEGA HOT WHEELS Gaisrinės sunkvežimis ir keturratis MEGA HOT WHEELS Gaisrinės sunkvežimis ir keturratis
-20 %
MEGA HOT WHEELS Gaisrinės sunkvežimis ir keturratisKonstruok galingus „Mega Construx Hot Wheels“ džipus ir leiskis į nepamirštamus nuotykius!Su šiuo rinkiniu gali sukurti dviejų skirtingų tipų transporto priemones: džipą su itin dideliais ratais ir važiuokle ir džip..
33.60€ 42.00€
Be PVM:27.77€
MB Geriausi Rusijos automodeliukai*Kiekviena mašinėlė parduodama atskiraiMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams, tiek kolekcionieriams. ..
3.00€
Be PVM:2.48€
MATCHBOX rinkinys Gaisrinė"Matchbox" gaisrinės rinkinys leis Jūsų vaikui imituoti tikrą gaisrininkų darbą, o šviesos ir garsai leis pasijusti tikru herojumi!..
32.99€
Be PVM:27.26€
Matchbox Geriausi Italijos automodeliukaiMetaliniai automodeliai. Didžiulė modelių įvairovė. Jau beveik 70 metų Matchbox įkvėpė kartų kartas išlaisvinti savo vaizduotęir sėsti prie kasdien matomų realių transporto priemonių vairo. Matchbox siekis atspindėti kuo  tikroviški..
3.60€
Be PVM:2.98€
HOT WHEELS žaidimų rinkinys džipams*Kiekvienas rinkinys parduodamas atskiraiPasinerkite į įspūdingus „Hot Wheels“ džipų nuotykius su šiais išskirtiniais žaidimų rinkiniais. · Trys skirtingi džipai su skirtingais nuotykių rinkiniais..   ..
25.00€
Be PVM:20.66€
HOT WHEELS trijų automodelių  rinkinys
-20 %
Pildykite savo „Hot Wheels“ mašinėlių kolekciją! Pakuotėje yra 3 aukštos kokybės die-cast mašinėlės ir tinka įvairausamžiaus vaikams. Mašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki ..
9.60€ 12.00€
Be PVM:7.93€
Hot Wheels transporterio ir automodelio rinkinys
-20 %
Hot Wheels transporterio ir automodelio rinkinysMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams, tiek kolekcionieriams.Vaikai gali kolekcionuoti mašinėles ir keistis jomis su draugais ..
20.80€ 26.00€
Be PVM:17.19€
Pildykite savo „Hot Wheels“ mašinėlių kolekciją! Mašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams, tiek kolekcionieriams.Vaikai gali kolekcionuoti mašinėles ir kei..
4.50€
Be PVM:3.72€
HOT WHEELS Rinkinys „Kuro bakelis su triukais“
-20 %
HOT WHEELS Rinkinys „Kuro bakelis su triukais“ „Hot Wheels®“ kuro bakelis su triukais – tai originalaus dizaino kaskadinis rinkinys, su kuriuo patirsi dar daugiau veiksmo ir nuotykių! Kuro bakelio formos pakuotėje rasi tiesių ir lenktų bėgių, i&scaron..
48.00€ 60.00€
Be PVM:39.67€
HOT WHEELS RINKINYS „IŠŠŪKIS DŽIPAMS“Šis džipo iššūkis parodys, koks galingas yra Jūsų džipas. · Įstatykite džipą į paleidiklį ir pataikykite į taikinį priekyje, kad sutriuškinti automodeliukai pakiltų į orą. · Platformą su ta..
23.99€
Be PVM:19.83€
Pasiruoškite nepamirštamiems nuotykiams su Hot Wheels! Šį kartą nepakartojami lenktynių nuotykiai prasideda sutemus. Hot Wheels trasašviečia tamsije įviariomis spalvomis - mėlyna, geltina ir žalia. Paleiskite mašinėles ir stebėkite, kuri bus greitesnė.Įd..
47.00€
Be PVM:38.84€
Hot Wheels rinkinys "Miestas" Hot Wheels rinkinys "Miestas"
-20 %
Hot Wheels rinkinys "Miestas" * galimi 3 dizainai ** užsakyme komentaruose parašykite , kurio rinkinio norite1, 2  ar 3Statykite „Hot Wheels“ miestą tokį didelį, kokį tik galite įsivaizduoti.Junkite įvairius rinkinius: užkandines, plovyklas, garažus su skirtingais priedais į v..
31.20€ 39.00€
Be PVM:25.79€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 77 (7 puslapių)