Menu
Your Cart

Hot Wheels

 Hot Wheels džipas monstras ir lenktyninkas
Šiuo metu prekės neturime
 Hot Wheels džipas monstras ir lenktyninkasMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana  vaikams.   ..
33.00€
Be PVM:27.27€
 Hot Wheels konstruktorius asort. *kiekvienas rinkinys parduodamas atskiraiMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana vaikams.   ..
16.00€
Be PVM:13.22€
 Hot Wheels lenktyninio automobilio ir kartingo rinkinysMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams.   ..
20.00€
Be PVM:16.53€
 Mega Construx™ Hot Wheels rinkinys - "Vilkikas"
-20 %
 Mega Construx™ Hot Wheels rinkinys - "Vilkikas"Tapkite lenktynių trasos čempionu su šiuo "Hot Wheels Twinduction Super Carrier Truck Pack" konstruktoriumi!Rinkinyje rasite sunkvežimį su priekaba ir automobilį, kurie dera  tarpusavyje.Įdėki..
42.40€ 53.00€
Be PVM:35.04€
Dviejų Hot Wheels automodelių rinkinys
-20 %
Dviejų Hot Wheels automodelių rinkinysMašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams, tiek kolekcionieriams.Vaikai gali kolekcionuoti mašinėles ir keistis jomis su draugais Su autenti..
5.44€ 6.80€
Be PVM:4.50€
HOT WHEELS automodelis 1 vnt
-20 %
Pildykite savo „Hot Wheels“ mašinėlių kolekciją! Mašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovana tiek vaikams, tiek kolekcionieriams.Vaikai gali kolekcionuoti mašinėles ir kei..
3.04€ 3.80€
Be PVM:2.51€
HOT WHEELS automodelių 5vnt. rinkinys
-20 %
Pildykite savo „Hot Wheels“ mašinėlių kolekciją! Pakuotėje yra 5 aukštos kokybės die-cast mašinėlės ir tinka įvairausamžiaus vaikams. Mašinėlės sukurtos vienijančia tema su autentiškomis detalėmis, akį traukiančiomis dekoracijomisyra puiki dovan..
14.72€ 18.40€
Be PVM:12.17€
HOT WHEELS automodeliukas purvo lenktynės asort.*kiekvienas medeliukas parduodamas atskirai.Teminiai Hot Wheels automodeliukai, asortimente rasite įvairių modeliukų su dideliais ratais ir dekoruotais purvo purslais.Ypatybės:Metaliniai automodeliukai. 1:64 mastelis. Amžius 3+ ..
4.50€
Be PVM:3.72€
HOT WHEELS Betmano automodeliukas asort.*kiekvienas automodelis parduodamas atsiraiLeiskitės į nuotykius su naujaisiais Betmano kolekcijos automodeliukais, jie puikiai tiks ne tik mažiesiems žaidėjams, tačiau ir kolekcininkams, Betmano filmo gerbėjams.Asortimente rasite ne tik Batmano au..
4.50€
Be PVM:3.72€
HOT WHEELS lėktuvasIšmatavimai: 14 x 4,5 x 16,5 cm.Kaina yra nurodyta už vieną modelį. Nėra galimybės pasirinkti konkretų modelį.  ..
4.99€
Be PVM:4.12€
Hot Wheels miestas „Ryklys“
MAŽAS LIKUTIS -20 %
 Hot Wheels miestas „Ryklys“„Hot Wheels“ mieste atsirado naujas ir pavojingas ryklys! Ar pavyks jį apgauti ir visą kelią įveiktinepatekus į jo nasrus? Pakelk mašinėlę specialiu liftu ir paleisk žemyn, tik atsargiai – nepatek rykliui į nasrus.Tras..
69.60€ 87.00€
Be PVM:57.52€
Hot Wheels rinkinys "Automobilių servisas" Hot Wheels rinkinys "Automobilių servisas"
-20 %
Hot Wheels rinkinys "Automobilių servisas"Pasinerkite į nepamirštamus Hot Wheels nuotykius! Prieš lenktynes nepamirškite užsukti į autoservisą, pasitikrinti ar nėra gedimų.Naudodamiesi specialia rankenėle pakelkite automobiliuką ant keltuvo, kad galėtumėte pati..
22.40€ 28.00€
Be PVM:18.51€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 41 (4 puslapių)