Menu
Your Cart

Pirmosios knygelės

VTECH Mokomoji knygelė (Lietuvių k.)
-20 %
VTech - Mokomoji knygelė kūdikiams lietuvių kalbaPirmoji mažylio knygelė – tai smagus žaislas su 4 klasikinėmis vaikiškomis melodijomis. Vaikas lengvai vers knygelės puslapius ir dainuos bei tyrinės spalvotus paveikslėlius. Knygelė turi šviečiantį ir muzikinį mygtuką, kurie leis vaikui sus..
27.20€ 34.00€
Be PVM:22.48€
Fisher Price Muzikinė knygelė lietuvių kalba Fisher Price Muzikinė knygelė lietuvių kalba
-20 %
Fisher Price Muzikinė knygelėKlausykis mėgstamiausių dainelių ir eilėraštukų kartu su mylimiausiais Mokykimės linksmai® kolekcijos žaisliukais!Verskite knygelės puslapius ir klausykitės mėgstamų dainelių “Tortas bus” arba “Irkis, irkis valtele”.Mažylis ..
36.80€ 46.00€
Be PVM:30.41€
CHICCO Ūkio knygelė (Lietuvių kalba)
-20 %
CHICCO Ūkio knygelė (Lietuvių kalba)„Chicco“ – tai italų prekių ženklas, turintis daugiau kaip 60 metų patirties gaminant produktus, padedančius tėvams mėgautis ir džiaugtis kiekvienu kartu su kūdikiu praleistu ypatingu momentu.Interaktyvi dvikalbė knygelė – įdomus lavinamasis žaislas smalsiem..
31.20€ 39.00€
Be PVM:25.79€
Taf Toys kūdikio knygelė Taf Toys kūdikio knygelė
-20 %
Taf Toys kūdikio knygelėPirmoji kūdikio knygelė su didžiuliu kūdikiui saugiu veidrodžiu, dideliu kontrastu ir spalvingomis iliustracijomis, kurios skatina kūdikio pojūčius ir emocinį intelektą.XL veidrodis padeda kūdikiui išmokti savimonės, vizualinio stebėjimo ir lavina bendravimo įgūdžiusVeidrodis..
19.20€ 24.00€
Be PVM:15.87€
Bocioland minkšta ugdomoji knygutė cipsiantiVonios žaislas-knygutė.Cypsinti vonios knygutė yra sudaryta iš spalvingų, minkštų puslapių.Cypsintis elementas skatina kūdikį žaisti su knyga, o ir tuo pačiu dirba mažosios kūdikio rankytės.Ryškios spalvos ir formos skatina kūdikio susidomėjimą ir sutelkia..
5.80€
Be PVM:4.79€
Prekės ženklas: BabyOno
Bocioland minkšta ugdomoji knygutė cipsianti, karvutėCypsinti, vonios knygutė yra sudaryta iš spalvingų, minkštų puslapių.  ..
5.20€
Be PVM:4.30€
Fisher Price mokomasis dinozauras (Lietuviškai įgarsintas) Fisher Price mokomasis dinozauras (Lietuviškai įgarsintas)
-20 % Šiuo metu prekės neturime
Prekės ženklas: Fisher-Price
Pasirūpinkite naminiu dinozauru! Tai – paprasta!·40 dainų, garsų, melodijų ir frazių.· 3 mokymosi lygiai.· 1 Lygis: stumdami arba traukdami dinozaurą išgirsite abėcėlės ir spalvų dainas.· 2 Lygis: dinozauras dainuoja apie skaičiavimą, spalvas, formas, skatina žaisti ir vaikščioti.· 3 Lygis: įsivaizd..
49.60€ 62.00€
Be PVM:40.99€
Fisher Price minkšta knygelė su naminiais gyvūnėliais
Šiuo metu prekės neturime
Fisher Price minkšta knygelė su naminiais gyvūnėliaisIntensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi.Lavina vaizduotę ir  pirštukų miklumą.Fisher-price žaislai yra pagaminti laikantis aukštos kokybės standartų ir atitinka visus ke..
13.99€
Be PVM:11.56€
FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelė FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelė
Šiuo metu prekės neturime
FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelėVisi puslapiukai sunumeruoti, todėl mažylis susipažins ir su skaičiukais bei galės mokytis juos pažinti. Knygelėje yra daugybė linksmų detalių, kurios pradžiugins mažylė, paskatins jį liesti ir smalsauti. Specialus žiedelis leis knygelę privirtinti prie..
14.00€
Be PVM:11.57€
BabyOno  sensorinė knygutė LAPIUKAS BabyOno  sensorinė knygutė LAPIUKAS
Šiuo metu prekės neturime
 BabyOno  sensorinė knygutė LAPIUKASĮvairiaspalvių paveikslėlių ir veidrodėlio dėka sensorinė knygutė FOX VINCENT skatina vaiko pastabumą, ragina mažylį ištiesti rankas, treniruoja griebimo refleksą ir papildomai skatina percepciją.Knygutė padeda užmegzti bendravimą su vaiku..
14.70€
Be PVM:12.15€
 Fisher Price  Veiklos knygelė su gyvūnėliais
Šiuo metu prekės neturime
Fisher Price  Veiklos knygelė su gyvūnėliaisTai minkšta knygelė su itin nuotaikingais herojais. Kiekvienas puslapis dovanoja mažyliuipo naują veiklos detalę bei linksmą gyvūnėlį. Veidrodėlis, kramtukas, šlamančios detalės,barškutis ir dar daugiau - visa tai atra..
26.99€
Be PVM:22.31€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)