Menu
Your Cart

Pirmosios knygelės

FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelė FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelė
Šiuo metu prekės neturime
FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelėVisi puslapiukai sunumeruoti, todėl mažylis susipažins ir su skaičiukais bei galės mokytis juos pažinti. Knygelėje yra daugybė linksmų detalių, kurios pradžiugins mažylė, paskatins jį liesti ir smalsauti. Specialus žiedelis leis knygelę privirtinti prie..
14.00€
Be PVM:11.57€
Fisher Price minkšta knygelė su naminiais gyvūnėliais
Šiuo metu prekės neturime
Fisher Price minkšta knygelė su naminiais gyvūnėliaisIntensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi.Lavina vaizduotę ir  pirštukų miklumą.Fisher-price žaislai yra pagaminti laikantis aukštos kokybės standartų ir atitinka visus ke..
13.99€
Be PVM:11.56€
BabyOno  sensorinė knygutė LAPIUKAS BabyOno  sensorinė knygutė LAPIUKAS
Šiuo metu prekės neturime
 BabyOno  sensorinė knygutė LAPIUKASĮvairiaspalvių paveikslėlių ir veidrodėlio dėka sensorinė knygutė FOX VINCENT skatina vaiko pastabumą, ragina mažylį ištiesti rankas, treniruoja griebimo refleksą ir papildomai skatina percepciją.Knygutė padeda užmegzti bendravimą su vaiku..
14.70€
Be PVM:12.15€
Taf Toys kūdikio knygelė Taf Toys kūdikio knygelė
-20 %
Taf Toys kūdikio knygelėPirmoji kūdikio knygelė su didžiuliu kūdikiui saugiu veidrodžiu, dideliu kontrastu ir spalvingomis iliustracijomis, kurios skatina kūdikio pojūčius ir emocinį intelektą.XL veidrodis padeda kūdikiui išmokti savimonės, vizualinio stebėjimo ir lavina bendravimo įgūdžiusVeidrodis..
19.20€ 24.00€
Be PVM:15.87€
 Fisher Price  Veiklos knygelė su gyvūnėliais
Šiuo metu prekės neturime
Fisher Price  Veiklos knygelė su gyvūnėliaisTai minkšta knygelė su itin nuotaikingais herojais. Kiekvienas puslapis dovanoja mažyliuipo naują veiklos detalę bei linksmą gyvūnėlį. Veidrodėlis, kramtukas, šlamančios detalės,barškutis ir dar daugiau - visa tai atra..
26.99€
Be PVM:22.31€
Fisher Price Muzikinė knygelė lietuvių kalba Fisher Price Muzikinė knygelė lietuvių kalba
-20 %
Fisher Price Muzikinė knygelėKlausykis mėgstamiausių dainelių ir eilėraštukų kartu su mylimiausiais Mokykimės linksmai® kolekcijos žaisliukais!Verskite knygelės puslapius ir klausykitės mėgstamų dainelių “Tortas bus” arba “Irkis, irkis valtele”.Mažylis ..
36.80€ 46.00€
Be PVM:30.41€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)