Menu
Your Cart

HAS Plastilinas

PLAY-DOH Rinkinys „Whimsical“ 1 rink.Pakurstyk savo vaizduotę ir pakviesk draugus į blynų fiestą su šauniu „Play-Doh“ blynų kepimo rinkiniu! Rinkinyje esanti blynų keptuvė vos vienu mygtuko paspaudimu leis blyną apversti tiesiog ore! Nulipdyk įvairių formų ir spalv..
7.50€
Be PVM:6.20€
PLAY DOH rinkinys DANTISTAS PLAY DOH rinkinys DANTISTAS
-20 %
PLAY DOH rinkinys DANTISTASNuo šiol kiekvienas vaikas gali tapti tikru dantistu! Smagus žaidimas, leisiantis improvizuoti, tvarkyti dantukus.Rekomenduojama nuo 3 m...
32.00€ 40.00€
Be PVM:26.45€
PLAY DOH rinkinys BURGERIAI
-20 %
PLAY DOH rinkinys BURGERIAIGamindami Play-Doh mėsainius ir sūrį naudokite formeles po 2 plastikinėmis bandelėmis.Linksmos bulvytės: Įrankis, skirtas 3 formų Play-Doh traškučių, tokių kaip traškučiai, virvelės ar raukiniai, gamybai. Taip pat naudokite šį įrankį beprotiškiems pagardams, pvz., kečupui ..
19.20€ 24.00€
Be PVM:15.87€
HAS PLAY-DOH Plastilino indelis „Kristalas“* kiekviena spalva parduodama atskiraiIšlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“! Kristalo formos indelyje slepiasi nauja tekstūra ir gražūs spalvų deriniai!„Play-Doh“ plastilinas sumaišytas su tra&scaro..
15.50€
Be PVM:12.81€
PLAY DOH rinkinys "BLYNAI"Pakurstyk savo vaizduotę ir pakviesk draugus į blynų fiestą su šauniu „Play-Doh“ blynų kepimo rinkiniu! Rinkinyje esanti blynų keptuvė vos vienu mygtuko paspaudimu leis blyną apversti tiesiog ore! Nulipdyk įvairių formų ir spalvų plastilinin..
32.00€
Be PVM:26.45€
PLAY DOH rinkinys VIRTUVĖ
-20 %
Mažieji kepėjai gali iškepti fantastiškus „Play-Doh“ pyragus, kurie tikrai iškils žaidimų krosnyje. Pirmiausia pyrago forma užpildoma Play-Doh tešla, tada pyragas dedamas į orkaitę ir paspaudus rankenėlę, pyragas pradeda plaukti aukštyn. Kai viskas baigiasi, pasigirsta garsas.Dabar pats la..
32.00€ 40.00€
Be PVM:26.45€
PLAY DOH rinkinys LEDAI
-20 %
PLAY DOH rinkinys LEDAIPlay-Doh plastilino rinkinys, su kuriuo galite pasigaminti savo svajonių ledus! Neribokite savo fantazijos kurdami įvairius derinius! Rinkinyje yra specialus spiralinis aparatas formuoti ledų formas ir plastilino „sirupai” dekoruoti pasigamintus ledus.Rinkinyje:6 Play-Doh plas..
28.80€ 36.00€
Be PVM:23.80€
PLAY DOH rinkinys DARŽOVĖS
-20 %
PLAY DOH rinkinys DARŽOVĖSSu šiuo rinkiniu pagaminsite įvairių formų ir nuotaikų kūrinius .Lavinama fantazija , kūrybiškumas , žaidimas skatina bendrauti.rinkinyje 8 spalvos indeliuosePriedai : formelės , įvairūs priedai veidukams , nuotaikoms . ..
11.20€ 14.00€
Be PVM:9.26€
PLAY DOH rinkinys "Bulvytės" PLAY DOH rinkinys "Bulvytės"
Šiuo metu prekės neturime
PLAY DOH rinkinys "Bulvytės"Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“! „Play-Doh“ virtuvėlėje gaminamos įvairių rūšių bulvytės – tiesios, raitytos ar banguotos. Kad jas pagamintum, prireiks specialaus aparato, peilio ir bulvyčių pakelio. Pagamintas ..
32.00€
Be PVM:26.45€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)