Menu
Your Cart

Žindukai buteliukams

Žindukas Philips Avent "Classic+" silikoninis, 1+ mėnMinkštas silikoninis žindukas turi nuo dieglių apsaugančią sistemą.Naudokite tik su maitinimo buteliukais Philips Avent „Classic+“.Žindukai supakuoti po 2 vienetus.Pagaminti iš bekvapio, beskoni..
7.70€
Be PVM:6.36€
AVENT Classic+ FSilikoninis žindukas PHILIPS AVENT Classic+ F kūdikiams nuo 6 mėn. (4 skylutės), 2 vnt.Minkštas silikoninis žindukas turi nuo dieglių apsaugančią sistemą. Naudokite tik su maitinimo buteliukais Philips Avent Classic.Žindukai supakuoti po 2 vienetus.Greita tėk..
7.70€
Be PVM:6.36€
AVENT  "Classic+" silikoninis žindukas N2 miniMinkštas silikoninis žindukas turi nuo dieglių apsaugančią sistemą.Naudokite tik su maitinimo buteliukais Philips Avent „Classic+“.Žindukai supakuoti po 2 vienetus.Pagaminti iš bekvapio, beskonio s..
7.70€
Be PVM:6.36€
NUK Silikoniniai antspeniai su dėžuteŽindymas – tai geriausias kūdikio maitinimo būdas, nes motinos piene yra visko, ko pirmaisiais mėnesiais reikia vaiko organizmui augti ir formuoti stiprią imuninę sistemą. Tačiau net ir patys natūraliausi dalykai šiame pasauly..
7.70€
Be PVM:6.36€
DR.BROWN'S žindukai 3-6 mėn., silikoniniai, siauru kakleliu, 2 vnt.Siauro kaklelio žindukai tinka tik Dr.Brown's siauro kaklelio buteliukams. Kiekvieno kūdikio valgymo įpročiai yra skirtingi ir individualūs, kuriems neturi įtakos amžius ar ūgis. Atsižvelgdami į individualius poreikius DR..
6.90€
Be PVM:5.70€
DR.BROWN'S silikoniniai žindukai(siauru kakleliu) 9 mėn.DR.BROWN'S silikoniniai žindukai, siauru kakleliu.2 silikoniniai žindukai. Be bisfenolio A.Šie žindukai skirti Dr.Brown‘s Natural Flow buteliukams. Kiti žindukai šiems buteliukams gali netikti, ir kūdikiu..
5.90€
Be PVM:4.88€
DR.BROWN'S silikoniniai žindukai (siauru kakleliu) 0-3 mėn. 2vntSiauro kaklelio žindukai tinka tik Dr.Brown's siauro kaklelio buteliukams.Kiekvieno kūdikio valgymo įpročiai yra skirtingi ir individualūs, kuriems neturi įtakos amžius ar ūgis. Atsižvelgdami į individualius poreikius DR.BROWN’S siūlo s..
6.90€
Be PVM:5.70€
DR.BROWN'S III lygio žindukai OPTIONS+, silikoniniai, 6+ mėn., plačiu kakleliu, 2 vnt.2 silikoniniai žindukai kūdikiams nuo 3 iki 6 mėnesių. Žindukų forma panaši į mamos krūties anatomiją natūralesniam maitinimui. Kūdikiui lengviau pereiti nuo krūties prie buteliuko ir grįžti atgal, n..
10.60€
Be PVM:8.76€
DR.BROWN'S II lygio žindukai OPTIONS+, silikoniniai, 3-6 mėn., plačiu kakleliu, 2 vnt.2 silikoniniai žindukai kūdikiams nuo 3 iki 6 mėnesių.Žindukų forma panaši į mamos krūties anatomiją natūralesniam maitinimui. Kūdikiui lengviau pereiti nuo krūties prie buteliuko ir grįžti atgal..
7.20€
Be PVM:5.95€
AVENT NATURAL žindukas 1+ lėtos tėkmėsPlatus krūties formos čiulptukas užtikrina natūralų žindymąPlatus krūties formos čiulptukas skatina natūralų maitinimą, primenantį žindymą krūtimi, ir suteikia galimybę derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku.Lankstus, ..
6.69€
Be PVM:5.53€
AVENT antspeniai vidutiniai M-dydisSpenelių apsaugos skirtos tam, kad maitinimas būtų patogus ir švelnesnis, kai speneliai pažeisti, suskilę ar skausmingi. Jos padeda sumažinti spenelių trynimą ir tempimą maitinant krūtimi, tad galite patogiai maitinti kūdikį geriausiu savo pienu. Mūsų sp..
9.99€
Be PVM:8.26€
Antspeniai silikoniniai Philips Avent N2 mažiPagaminti iš popieriaus plonumo minkšto bekvapio silikono žindymo metu saugo jautrius bei suskilusius spenelius. Jie yra peteliškės formos, kad kūdikis labiau galėtų priglusti prie Jūsų krūties. Kūdikis jaus ir užuos jūsų odą bei ..
9.99€
Be PVM:8.26€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 22 (2 puslapių)