Menu
Your Cart

VIGA

Prekės ženklas: VIGA
Dėlionė - ūkis * Šią dėlionę sudaro 5 ryškiaspalvės medinės dėlionės detalės. * Smagus būdas lavinti lytėjimo ir pastabumo įgūdžius.  ..
9.99€
Be PVM:8.26€
Prekės ženklas: VIGA
Figūrėlių rūšiavimo dėžutė * Figūrėlių rūšiavimo dėžutė yra medinis žaislas su 8 ryškiaspalvėmis figūrėlėmis, kurias lengva paimti. * Šie ankstyvojo vystymosi žaislai sukurti taip, kad tarnautų ilgą laiką. * Šis spalvingas žaislas, skirtas mažiems ir ikimokyklinukams, skatina spalvų ir formų pažin..
9.99€
Be PVM:8.26€
Prekės ženklas: VIGA
Magnetinių karoliukų sekimas – laikrodis Įdomus žaidimas, kuris skatina vaiko suvokimą apie erdvinius santykius, rankų ir akių koordinaciją, spalvų pažinimą bei lavina vaiko skaičių įgūdžius. Į komplektą įeina 1 magnetinė lazdelė, kuri padeda magnetiniams rutuliukams judėti labirinte.  ..
11.50€
Be PVM:9.50€
Prekės ženklas: VIGA
Kaladėlių dėlionė – abėcėlė mažosiomis raidėmis* Štai nauji blokiniai galvosūkiai iš VIGA! Vaikai gali išmokti raštų, abėcėlės ir spalvų žaisdami su šiomis kaladėlėmis. * Kiekvieną kaladėlę galima nuimti nuo pagrindo, o vaikai gali lengvai jas įsiminti naudodami atitinkamus vaizdus. * Puikūs mo..
13.00€
Be PVM:10.74€
Prekės ženklas: VIGA
Figūrėlių vėrimas - ūkis Veskite medines figūrėles: drugelius, gėles per spalvotą vielų labirintą ir linksminkitės. Ant stambaus medinio pagrindo vaizduojamas ūkis, ūkio gyvūnai ir ūkininkas, kuris taip pat yra ir magnetukas.  ..
16.99€
Be PVM:14.04€
Prekės ženklas: VIGA
Medinė dėlionė su rankenėlėmis - vaisiai * Ši dėlionė yra geriausias žaislas mažiems vaikams norint išmokyti apie vaisius; kiekviena dėlionė vaizduoja atpjautus vaisius. * Medinės rankenėlės pagamintos iš aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingos medienos, tinkamas dydis ir lygus paviršius puikiai ..
5.99€
Be PVM:4.95€
Prekės ženklas: VIGA
Figūrėlių rūšiavimo dėžutė - Šešių pusių kubas turi 12 skirtingų geometrinių formų, įskaitant trikampį, stačiakampį, kvadratą, penkiakampį, apskritimą, ovalą, trapeciją ir pan. - Į atitinkamas skyles įstatykite įvairias medines figūrėles. Atidarykite dangtelį ir išimkite figūrėles, kad vėl galėtumė..
20.99€
Be PVM:17.35€
Prekės ženklas: VIGA
Rinkinys skirtas kalti - Rinkinys skirtas kalti su 6 spalvotais kaiščiais ir plaktuku. - Kalant kaištį su plaktuku, kaištis priešingoje pusėje pakyla; tai puiki proga tobulinti kritinį mąstymą. - Šis kalimo rinkinys skatina pažinti spalvas ir padeda lavinti smulkiosios motorikos įgūdžius. - Kalki..
17.99€
Be PVM:14.87€
Prekės ženklas: VIGA
Figūrėlių rūšiavimo ratas - Figūrėlių rūšiavimo ratas turi 6 skirtingas geometrines figūras, įskaitant trikampį, stačiakampį, apskritimą, širdį ir pan. - Įdėkite įvairias medines figūrėles į atitinkamas skyles ir perkelkite stulpelį su raudonu rutuliu, kad ištrauktumėte figūrėles ir vėl galėtumėte ..
16.99€
Be PVM:14.04€
Prekės ženklas: VIGA
Besisukančios geometrinės kaladėlės * Šis spalvingas medinis žaislas sukurtas iš geometrinių kaladėlių, didelių krumpliaračių, poveržlių ir žiedų. * Vaikai gali žaisti kraudami, derindami, rūšiuodami formas ir sukdami krumpliaračius. * Klasikinis medinis žaislas, lavinantis smulkiąją motoriką, ran..
16.99€
Be PVM:14.04€
Prekės ženklas: VIGA
Virvele traukiamas vikšras * Traukiamas vikšras juda aukštyn ir žemyn. Žaislas skatina vaikus vaikščioti ir bėgioti. Traukiamos virvelės ilgis 70 cm. * Skatina vaikų kūrybiškumą ir rankų-akių koordinacijos įgūdžius. * Skirtas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus; šiuo žaislu gali džiaugtis kiekvienas vaik..
15.49€
Be PVM:12.80€
Prekės ženklas: VIGA
Medinė dėlionė su rankenėlėmis – jūros gyvūnai * Ši dėlionė yra geriausias žaislas mažiems vaikams, norint sužinoti apie jūros gyvūnus; vaizdai po kiekviena dėlionės dalimi padeda pažinti gyvūno skeletą. * Medinės rankenėlės pagamintos iš aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingos medienos, tinkama..
5.99€
Be PVM:4.95€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 53 (5 puslapių)