Menu
Your Cart

Tullo

Brand: Tullo
Prekės aprašymas: Kramtukas elastingas Tullo, 2 vnt., 051  KRAMTUKAS TULLO kramtukas nepakeičiamas daiktas dantukų augimo metu; lanksti medžiaga grublėtu paviršiumi puikiai masažuoja kūdikio dantenas; lengvas, pritaikytas vaiko mažai burnytei ir rankoms;  TULLO ŽAISLAI SAUGŪS IR PA..
3.79€
Be PVM:3.13€
Brand: Tullo
Šokinėjanti varlėNesenstantis žaislas, skirtas vyresniems nei 3 metų vaikams. Paspaudus pompą, gyvūnėlis pradeda šokinėti. Dėl natūralaus kailio žaislas sukuria gyvo voro įspūdį. Jis taip pat tinka žaisti su kate ar šunimi.TULLO žaislai yra saugūs:  pagaminti Lenkijoje iš aukščiausios kok..
2.99€
Be PVM:2.47€
Brand: Tullo
Tai penki unikalūs sensorinės formos, skirti kūdikio pagrindinių pojūčių patyrimui.Sensorinės formos Tullo® veikia visus kūdikio pojūčius ir juos skatina jų partį. Intensyvios spalvos stimuliuoja regėjimą, dydis leidžia įvairiais būdais pagriebti žaislus ir palyginti jų svorį, o skirtinga tekstūr..
11.99€
Be PVM:9.91€
Brand: Tullo
Vonios žaislai gyvūnėliai Tullo 4 vnt., 034KAS YRA TULLO VONIOS ŽAISLAS: jo dydis ir forma pritaikyti mažai vaiko rankytei vysto vaiko rankų miklumą pripilant vandens ir jį išspaudžiant o jų spalvų ir formų įvairovė skatina žaisti TULLO ŽAISLAI SAUGŪS IR PATIKIMI rankiniu bū..
5.49€
Be PVM:4.54€
Brand: Tullo
 Prekės aprašymas: Kamuoliukai sensoriniam vystymui Tullo, veidukai, 6 vnt., 462 TULLO ŽAISLAI SENSORINIAM VYSTYMUI naudojamos skirtingos medžiagos faktūros, suteikia lytėjimo pojūčius, kurie lavina riešo ir pirštų judesių tikslumą stimuliuoja jutimo receptorius lavina griebimo įgūdžiu..
12.99€
Be PVM:10.74€
Brand: Tullo
Keturių minkštų sensorinių kamuoliukų rinkinys, skirtas sensoriniams pratimams ir žaidimams. Kiekvienas kamuolyiukas turi skirtingą dydį ir tekstūrą, todėl suteikia skirtingų jutiminių pojūčių. Tullo sensoriniai kamuoliukai neturi skylutės, todėl puikiai tinka maudymosi metu. Vanduo neprasiskverbia ..
9.49€
Be PVM:7.84€
Brand: Tullo
Šokinėjantis vorasNesenstantis žaislas, skirtas vyresniems nei 3 metų vaikams. Paspaudus pompą, gyvūnėlis pradeda šokinėti. Dėl natūralaus kailio žaislas sukuria gyvo voro įspūdį. Jis taip pat tinka žaisti su kate ar šunimi.TULLO žaislai yra saugūs:- pagaminti Lenkijoje iš aukščiausios koky..
2.99€
Be PVM:2.47€
Brand: Tullo
 Prekės aprašymas: Kamuoliukai sensoriniam vystymui Tullo, juoda- balta, 4 vnt., 461 TULLO ŽAISLAI SENSORINIAM VYSTYMUI naudojamos skirtingos medžiagos faktūros, suteikia lytėjimo pojūčius, kurie lavina riešo ir pirštų judesių tikslumą stimuliuoja jutimo receptorius lavina griebimo įgū..
9.99€
Be PVM:8.26€
Brand: Tullo
Tai penki unikalūs sensoriniai kamuoliukai, skirti kūdikio pagrindinių pojūčių patyrimui.Sensoriniai kamuoliukai Tullo® veikia visus kūdikio pojūčius ir juos skatina jų partį. Intensyvios spalvos stimuliuoja regėjimą, dydis leidžia įvairiais būdais pagriebti žaislus ir palyginti jų svorį, o skirt..
11.99€
Be PVM:9.91€
Brand: Tullo
Sensorinis pusrutulis skirtas pusiausvyros pratimams, laikysenos defektų korekcijai ir pėdų masažui. Puikiai tinka žaisti su vaikais, o grupinė veikla tampa dar patrauklesnė. Specialūs kūginiai dygliai stimuliuoja jutimo receptorius ir gerina kraujotaką. Kuo ypatingi TULLO žaislai:- žaislo dyd..
16.99€
Be PVM:14.04€
Brand: Tullo
Sensoriniai kamuoliukai Tullo® Sensor be skylutės. Minkšti Tullo® Sensorki sensoriniai kamuoliukai stimuliuoja vaiko pojūčius ir padeda jam vystytis. Kiekvienas kamuoliukas turi skirtingą tekstūrą, kuri suteikia skirtingus jutiminius pojūčius. Intensyvios ir išraiškingos spalvos skatina regėjimo poj..
15.49€
Be PVM:12.80€
Brand: Tullo
 Prekės aprašymas: Kramtukas žiedeliai Tullo, 089 KRAMTUKAS ŽIEDELIAI TULLO Kramtukai iš sujungtų žiedelių – idealus gaminys, kuris leis Jūsų kūdikiui smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu metu atrasti spalvų, formų ir garsų pasaulį Dėl apvalios formos ir judančių dalių vaikutis galės lengv..
2.89€
Be PVM:2.39€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 39 (4 puslapių)