Menu
Your Cart

Lietuviškai įgarsinti žaislai

Lietuviškai įgarsinti žaislai

VTECH Mokomoji knygelė (Lietuvių k.)
-30 %
VTech - Mokomoji knygelė kūdikiams lietuvių kalbaPirmoji mažylio knygelė – tai smagus žaislas su 4 klasikinėmis vaikiškomis melodijomis. Vaikas lengvai vers knygelės puslapius ir dainuos bei tyrinės spalvotus paveikslėlius. Knygelė turi šviečiantį ir muzikinį mygtuką, kurie leis vaikui sus..
23.80€ 34.00€
Be PVM:19.67€
Meškiukas Sapniukas (lietuvių k.)
-30 %
Meškiukas Sapniukas (lietuvių k.)Tai nepaprastas meškiukas! Dainuoja lopšines – mamą, tėtį pavaduoja. Kai meškiukas lopšines dainuoja vaikučiai gražiausius sapnelius sapnuoja.Kai Meškiukas dainuoja iš džiaugsmo ima švytėt..
30.80€ 44.00€
Be PVM:25.45€
MEŠKINAS PASAKORIUS
-30 %
Meškinas- pasakorius  – naujos kartos interaktyvus žaislas.MEŠKINAS PASAKORIUS - PUIKI DOVANA JŪSŲ MAŽYLIUI!Meškinas Pasakorius – švelnus ir minkštas žaislas, turintis ne tik užburiančias ir į sapnų pasaulį nugramzdinančias akis, bet ir..
27.30€ 39.00€
Be PVM:22.56€
Fisher Price Planšetinis kompiuteris lietuvių kalba
-30 %
Fisher Price Planšetinis kompiuteris lietuvių kalbaSu FISHER PRICE mokytis žaidžiant ! Planšetinis kompiuteris lietuvių kalba! Itin tikroviškas planšetinis kompiuteris jūsų vaikams žaisti ir lavinti gebėjimus! Žaislo dizainas ir plokščias spalvingas ekran..
34.30€ 49.00€
Be PVM:28.35€
Fisher Price Nešiojamasis kompiuteris  „Pažink ir išmok“ (Lietuviškai įgarsintas) Fisher Price Nešiojamasis kompiuteris  „Pažink ir išmok“ (Lietuviškai įgarsintas)
-30 %
Brand: Fisher-Price
Fisher Price Nešiojamasis kompiuteris  „Pažink ir išmok“ (Lietuviškai įgarsintas) Daugiau nei 55 dainelės, melodijos, garsai ir frazės.Išmoksite: abėcėlės, skaičiuoti, spalvų, pasisveikinti, anglų kalbos žodžių.Trys mokymosi lygiai: pažai..
35.00€ 50.00€
Be PVM:28.93€
Fisher Price Muzikinė knygelė lietuvių kalba Fisher Price Muzikinė knygelė lietuvių kalba
-30 %
Fisher Price Muzikinė knygelėKlausykis mėgstamiausių dainelių ir eilėraštukų kartu su mylimiausiais Mokykimės linksmai® kolekcijos žaisliukais!Verskite knygelės puslapius ir klausykitės mėgstamų dainelių “Tortas bus” arba “Irkis, irkis valtele”.Mažylis ..
32.20€ 46.00€
Be PVM:26.61€
FISHER PRICE išmanusis telefonas Laikas mokytis, Lietuviškai įgarsintas FISHER PRICE išmanusis telefonas Laikas mokytis, Lietuviškai įgarsintas
-30 %
Brand: Fisher-Price
FISHER PRICE išmanusis telefonas Laikas mokytis, Lietuviškai įgarsintasNaujasis Fisher - price telefonas taps mylimu jūsų mažylio žaislu, kuris moko skaičių, formų, spalvų, jausmų.Savybės:Moko skaičiavimo ir formų. Paspauskite ant skaičiaus ar formos ir išgirskite pavadinimą arba skaičiuokite kartu ..
30.80€ 44.00€
Be PVM:25.45€
Fisher Price Išmanusis telefonas "Palik žinutę" Fisher Price Išmanusis telefonas "Palik žinutę"
-30 %
Fisher Price Išmanusis telefonas "Palik žinutę"Tai išmanusis mobilusis telefonas, kuris paskatins vaikutį žaisti, mokytis ir bendrauti ( lietuvių kalba).  Spaudinėdamas telefono mygtukus, mažylis klausosi dainelių, melodijų, linksmų frazių, kurios supažindina su sk..
32.20€ 46.00€
Be PVM:26.61€
Fisher Price išmaniųjų lygių šuniukas
-30 %
Fisher Price išmaniųjų lygių šuniukasMokomasis žaislas tai originalus lavinamasis žaislas - Fisher Price šuniukas, kalbantis lietuviškai! Žaisliukas padės ne tik išmokti pagrindines kūno dalis, tačiau mokys ir skaičiuoti, dainuoti, skirti daiktus, spalvas ir p..
51.80€ 74.00€
Be PVM:42.81€
CHICCO Ūkio knygelė (Lietuvių kalba)
-30 %
CHICCO Ūkio knygelė (Lietuvių kalba)„Chicco“ – tai italų prekių ženklas, turintis daugiau kaip 60 metų patirties gaminant produktus, padedančius tėvams mėgautis ir džiaugtis kiekvienu kartu su kūdikiu praleistu ypatingu momentu.Interaktyvi dvikalbė knygelė – įdomus lavinamasis žaislas smalsiem..
27.30€ 39.00€
Be PVM:22.56€
bo. Lavinamoji planšetė „Saugus eismas“, LT bo. Lavinamoji planšetė „Saugus eismas“, LT
-30 %
bo. Lavinamoji planšetė „Saugus eismas“, LTSu nauja lietuviška lavinamąja planšete kelių eismo taisyklių mokykis smagiai ir lengvai! Spausk planšetės mygtukus ir klausykis kelių eismo taisyklių, kelio ženklų pavadinimų ir kitų smagių garsų. Stenkis viską a..
14.00€ 20.00€
Be PVM:11.57€
bo. Lavinamoji planšetė (Lietuvių kalba) bo. Lavinamoji planšetė (Lietuvių kalba)
-30 %
bo. Lavinamoji planšetė (Lietuvių kalba)Su šia šaunia bo. planšete mažylis ne tik smagiai leis laiką, bet ir susipažins su skaičiais, žodžiais, išmoks tarti paraidžiui bei pasakyti visą abėcėlę! Planšetė turi du linksmus ir lavinančius žaidimus, kuriuos ..
16.80€ 24.00€
Be PVM:13.88€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (2 puslapių)