Menu
Your Cart

Advento kalendoriai

Advento kalendoriai

„Polly Pocket“ advento kalendoriusLaukti švenčių su Polės advento kalendoriumi smagu ir įdomu. Spalvingas, ryškus žiemos tematikos rinkinys. Kasdien atidarykite po 1 langelį ir laukite gražiausių žiemos švenčių drauge.· 25 siurprizai įskaitant imbierinio namelio formą su 8 kambarėliais.· Rinkinį sud..
42.00€
Be PVM:34.71€
„Harry Potter“ advento kalendoriusPraleiskite advento laikotarpį ir pasitikite Kalėdas su šiuo magijos kupinu „Harry Potter“ advento kalendoriumi.· Kasdien, nuo advento pradžios iki Kalėdų atidarykite po 1 langelį. Kiekviename jų rasite įspūdingus priedus. Dalį pakuotės sulankstysite į 3D formato si..
87.00€
Be PVM:71.90€
„Disney Princess“ advento kalendoriusLaukti drauge Kalėdų bus daug smagiau su šiuo „Disney Princess“ advento kalendoriumi. · Kalendoriuje rasite 24 siurprizus.· Čia rasite 4 mažesnio dydžio princeses.· 4 mažieji geriausi princesių draugai.  · Princesės turi nuimamus sijonėlius ir skra..
68.00€
Be PVM:56.20€
„Barbie FAB“ advento kalendorius Praleiskite advento laikotarpį ir pasitikite Kalėdas su šiuo stiliaus įdėjų kupinu „Barbie“ advento kalendoriumi. · Kalendoriuje rasite lėlę ir 24 siurprizus.· Kasdien atidarykite po 1 langelį ir laukite gražiausių žiemos švenčių drauge.· Kiek daug stilingų..
62.00€
Be PVM:51.24€
„Barbie Dreamtopia“ advento kalendorius Praleiskite advento laikotarpį ir pasitikite Kalėdas su šiuo karališku „Barbie Dreamtopia“ princesės advento kalendoriumi. · Kalendoriuje rasite lėlę ir 24 siurprizus.· Kasdien atidarykite po 1 langelį ir laukite gražiausių žiemos švenčių drauge.· Ki..
68.00€
Be PVM:56.20€
Prekės ženklas: AgaDesign
Barbės „Cutie Reveal“ advento kalendoriusPraleiskite advento laikotarpį ir pasitikite Kalėdas su šiuo stiliaus įdėjų kupinu „Barbie Cutie Reveal“ advento kalendoriumi.· Kasdien atidarykite po 1 langelį ir laukite gražiausių žiemos švenčių drauge.· Kiek daug stilingų drabužių ir aksesuarų.· Žiemos te..
74.00€
Be PVM:61.16€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)