Menu
Your Cart

Ahojbaby lopšiai kūdikiams

Ahojbaby kūdikio lopšys

Ahojbaby stovas lopšiui - smart standNatūralaus buko medienos spalvos gaminys be lako. Idealus pasirinkimas ieškantiems natūralaus gaminio arba norintiems nudažyti stovą bet kuria norima spalva.Taip pat galima įsigyti: stovas lakuotas skaidriai ir stovas lakuotas baltai.Stovas SMART STAND tai stovas..
35.00€
Be PVM:28.93€
Ahojbaby lopšys vystymui - Smart BasketAhojbaby lopšys vystymui – stilinga alternatyva vystumo lentai arba vystymo čiunukui.Lopšį patogiai padėsite ant komodos, lovos arba grindų.Lopšį galima naudoti ir kaip miegojimo vietą.Krepšis yra mobilūs, ji nesunkiai galite perkelti iš miegamojo ar vaikų..
63.00€
Be PVM:52.07€
Ahojbaby kūdikio lopšys be čiužinukoMOZĖS LOPŠYS AHOJBABYGaminio komplektacijoje yra Ahojbaby Mozės lopšys be čiužinio.Sukurtas tam, kad kūdikis nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų jaustųsi saugus ir galėtų būti šalia tėvų dieną ar naktį.Dėl savo dydžio, svorio ir konstrukcijos lopšį lengva perkelti iš v..
54.00€
Be PVM:44.63€
Ahojbaby kūdikio lopšio čiužinukas 72x33cmAhojbaby čiužinys sukurtas Mozės lopšiui, kurispuikiai pritaikytas Ahojbaby Mozės lopšiui.Turi teigiamą Motinos ir vaiko instituto Varšuvoje atsiliepimą ir Nacionalinio higienos instituto sveikatos kokybės sertifikatą.Elastinga ir stabili nugaros atrama.Kiet..
18.00€
Be PVM:14.88€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)