Menu
Your Cart

Balansinis dviratukas pripučiamais ratais  SCHUMACHER KID GO-12

Balansinis dviratukas pripučiamais ratais  SCHUMACHER KID GO-12
NEMOKAMAS PRISTATYMAS -20 %
Balansinis dviratukas pripučiamais ratais  SCHUMACHER KID GO-12
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.

Balansinis dviratukas pripučiamais ratais  SCHUMACHER KID GO-12

Tvirtos konstrukcijos metalinis rėmas

Išskirtinis, modernus dizainas,

Patogi eko odos sėdynė,

Reguliuojamas sėdynės aukštis (31-42cm), Vairo aukštis (nuo žemės) - nuo 57 iki 65 cm.,

Ratai su guoliais.

12 " colių pripučiami ratai 

Rekomenduojama vaikams nuo 2 metukų.

Guminės rankenos su apsauga griūvant.

Svoris: 3,8 kg

  • Sandėlis: Prekyboje
  • Modelis: HD-015 RED 20707
36.80€
46.00€
Be PVM: 30.41€
Pastaba :
Pateikiamos prekės nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Reali prekės spalva, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu yra iš tikrųjų. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės sudėtis gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu vaikutis@vaikutis.lt Jei pastebėjote aprašyme klaidą prašome mus informuoti. Prekė pažymėta CE ženklu. CE- yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus
Įspėjimas !
Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba prašalaičiai. Įspėjimas! Netinka jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams. Yra smulkių detalių, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, to pasekoje vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos naudojamos pakavimo medžiagos ir detalės nėra prekės dalys, todėl prieš naudojant vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems.