Menu
Your Cart

Olandų firmos VOLARE 16" dviratukas BATMAN

Olandų firmos VOLARE 16" dviratukas  BATMAN
Olandų firmos VOLARE 16" dviratukas BATMAN

Olandų firmos VOLARE 16" dviratukas  SPORTIVO


16 colių vaikiški dviračiai tinka 4-7 vaikams .

Dviratis gali augti kartu su jūsų vaiko sugebėjimais, nes jame yra nuimami pagalbiniai ratukai .

Su daugybe funkcijų, tokių kaip rankiniai stabdžiai, purvasaugiai, visiškai uždara  grandinės apsauga, reguliuojamas vairo ir sėdynės aukštis.

Komplekte yra gertuvė, skambutis ant vairo.

Oficialus licencijuotas produktas

Dviratuko svoris 9,3 kg

Pagaminta Europoje .

  • Sandėlis: Prekyboje
  • Modelis: 21739 24889
  • Svoris: 10.00kg
145.00€
Be PVM: 119.83€
Pastaba :
Pateikiamos prekės nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Reali prekės spalva, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu yra iš tikrųjų. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės sudėtis gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu vaikutis@vaikutis.lt Jei pastebėjote aprašyme klaidą prašome mus informuoti. Prekė pažymėta CE ženklu. CE- yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus
Įspėjimas !
Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba prašalaičiai. Įspėjimas! Netinka jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams. Yra smulkių detalių, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, to pasekoje vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos naudojamos pakavimo medžiagos ir detalės nėra prekės dalys, todėl prieš naudojant vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems.