Menu
Your Cart

Malplay robotas su valdymo pultu

Malplay robotas su valdymo pultu
Malplay robotas su valdymo pultu

Nuotoliniu būdu valdomas robotas 

Sensacingas robotas, valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, susidedančiu iš penkių mygtukų.

Paspaudus rodykles: aukštyn, žemyn – robotas juda pirmyn arba atgal.

Kai paspaudžiame dešinę arba kairę rodykles, robotas pradeda suktis. Tačiau paspaudus atskirą,

vieną mygtuką, robotas pradeda vaikščioti ir judinti rankas bei galvą.

Visus judesius lydi garsai, roboto tariamos komandos apie judėjimo kryptį ir apšvietimas, kuris puikiai atrodo tamsoje.

Robotas kalba angliškai. Žaidžiant šviečia.

Robotas – puikus būdas smagiai praleisti laiką su savo artimaisiais. Tokių žaidimų dėka vaikai gali daugiau laiko praleisti su tėvais.

Roboto dydis: 18x8x23cm

Baterijos: nuotolinio valdymo pultas - 2x 1.5V robotas - 4x 1.5V (komplekte nėra)


  • Sandėlis: Prekyboje
  • Modelis/spalva: 106301 25807
  • Svoris: 0.80kg
22.00€
Be PVM: 18.18€
Pastaba :
Pateikiamos prekės nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Reali prekės spalva, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu yra iš tikrųjų. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės sudėtis gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu vaikutis@vaikutis.lt Jei pastebėjote aprašyme klaidą prašome mus informuoti. Prekė pažymėta CE ženklu. CE- yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus
Įspėjimas
Žaislus parinkite pagal vaiko amžių ,vadovaukitės gamintojo nurodomomis amžiaus rekomendacijomis . Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Nepalikite žaidžiančio vaiko be suaugusiojo priežiūros. Jei žaislui reikalingos baterijos : baterijų skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementus gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementus dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Netinkamas naudoti baterijas reikia palikti specialiose surinkimo talpose, kurias galima rasti visose parduotuvėse, mokyklose, pašto skyriuose ir kitose masinio susibūrimo vietose.