Menu
Your Cart

HOT WHEELS transporteris su kilpa

HOT WHEELS transporteris su kilpa
HOT WHEELS transporteris su kilpa
HOT WHEELS transporteris su kilpa
-20 %
HOT WHEELS transporteris su kilpa
HOT WHEELS transporteris su kilpa
HOT WHEELS transporteris su kilpa
HOT WHEELS transporteris su kilpa

HOT WHEELS transporteris su kilpa

Šiame nuostabiame įrenginyje telpa iki 18 automobilių, bet pažiūrėkite dar kartą, tai nėra įprastas vilkikas, tai mobilus žaidimų rinkinys, pirmasis vežėjas su kilpa! Užfiksuokite abi kilpos puses ir ištraukite sulankstomą paleidimo įrenginį, tada patraukite kabiną priekyje, kad sukurtumėte dramatišką šuolį. Paleiskite per kilpą ir šoktelėkite vėl ir vėl arba pridėkite papildomą takelį, kad šuolėtumėte dar ilgiau. „Stunt & Go“ transformuojantis transporteris yra visiškai nešiojamas, kad galėtumėte stulbinančius veiksmus bet kur ir bet kada! Sulenkite visą žaidimo rinkinį atgal, įkelkite automobilius į sunkvežimio lovą ir nuvažiuokite iki kito Hot Wheels kaskadininkų pasirodymo. Kiekvienas parduodamas atskirai, priklausomai nuo užimtumo. Spalvos ir dekoracijos gali skirtis.

Kelioninis kaskadininkų šou „Hot Wheels®“; patraukite, atidarykite ir atlikite EPIC triukus.

Patraukite sunkvežimį iš abiejų galų, kad pamatytumėte jaudinantį Hot Wheels® kaskadininkų rinkinį.

Reguliuojamas 4 greičių paleidimo įrenginys siunčia Hot Wheels automobilius per didelę kilpą ir į trasą!

Šis epinis vilkikas talpina iki 18 automobilių,

Komplektacijoje vienas Hot Wheels® automobilis ir autentišką kilpos bei žaidimų rinkinys! 
  • Sandėlis: Prekyboje
  • Modelis/spalva: GCK38 25589
  • Svoris: 1.00kg
49.60€
62.00€
Be PVM: 40.99€
Pastaba :
Pateikiamos prekės nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Reali prekės spalva, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu yra iš tikrųjų. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės sudėtis gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu vaikutis@vaikutis.lt Jei pastebėjote aprašyme klaidą prašome mus informuoti. Prekė pažymėta CE ženklu. CE- yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus
Įspėjimas
Žaislus parinkite pagal vaiko amžių ,vadovaukitės gamintojo nurodomomis amžiaus rekomendacijomis . Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Nepalikite žaidžiančio vaiko be suaugusiojo priežiūros. Jei žaislui reikalingos baterijos : baterijų skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementus gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementus dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Netinkamas naudoti baterijas reikia palikti specialiose surinkimo talpose, kurias galima rasti visose parduotuvėse, mokyklose, pašto skyriuose ir kitose masinio susibūrimo vietose.