Menu
Your Cart

HOT WHEELS Mario Kart rinkinys "Augalas piranija"

HOT WHEELS Mario Kart rinkinys "Augalas piranija"
HOT WHEELS Mario Kart rinkinys "Augalas piranija"
-20 %
HOT WHEELS Mario Kart rinkinys "Augalas piranija"
HOT WHEELS Mario Kart rinkinys "Augalas piranija"
HOT WHEELS Mario Kart rinkinys "Augalas piranija"

HOT WHEELS Mario Kart rinkinys "Augalas piranija".

„Hot Wheels®“ perkelia greitą Mario Kart™ pasaulio veiksmą į realų gyvenimą su dviem takelių rinkiniais, įkvėptais ikoniškų kritikų pripažinto vaizdo žaidimo kursų. Kiekviename rinkinyje yra štampuoto Mario Kart transporto priemonės kopija, kurią vaikai paleidžia norėdami įveikti kliūtis ir iššūkius – kaip ir žaidime, bet šį kartą Hot Wheels® trasoje! Norint būti greičiausiu lenktynininku trasoje, svarbu likti trasoje! „Pakelkite lygį“ ir pridėkite daugiau iššūkių, kiekvieną iš šių takelių rinkinių prijungę prie viso Mario Circuit takelių rinkinio (parduodamas atskirai). Puikūs kaskadininkų ir lenktynių įspūdžiai jaunesniems vaikams, kurie mėgsta Mario Kart! Kiekvienas parduodamas atskirai nuo 3 metų amžiaus.

Vaikai atsigaus su šiais dviem „Mario Kart“ trasų rinkiniais ir smagiai praleis „Hot Wheels®“!

Puiki dovanos idėja jaunesniems vaikams, norintiems žaisti Mario Kart žaidimus.

„Piranha Plant Slide“ žaidimų rinkinys pateikiamas kartu su Luigi liejimo kartingu, o „Thwomp Ruins“ rinkinyje yra „Mario“ slydimo kartingas.

​3 metų ir vyresni vaikai gali lenktyniauti su draugais kaip vaizdo žaidime su mėgstamais personažais, kad įveiktų iššūkius.

Valandos linksmybių atkuriant triukus ir konkuruojant dėl greičiausio lenktynininko trasoje! 

 
  • Sandėlis: Prekyboje
  • Modelis/spalva: GFY47 25588
  • Svoris: 1.00kg
49.60€
62.00€
Be PVM: 40.99€
Pastaba :
Pateikiamos prekės nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Reali prekės spalva, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu yra iš tikrųjų. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės sudėtis gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu vaikutis@vaikutis.lt Jei pastebėjote aprašyme klaidą prašome mus informuoti. Prekė pažymėta CE ženklu. CE- yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus
Įspėjimas
Žaislus parinkite pagal vaiko amžių ,vadovaukitės gamintojo nurodomomis amžiaus rekomendacijomis . Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Nepalikite žaidžiančio vaiko be suaugusiojo priežiūros. Jei žaislui reikalingos baterijos : baterijų skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementus gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementus dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Netinkamas naudoti baterijas reikia palikti specialiose surinkimo talpose, kurias galima rasti visose parduotuvėse, mokyklose, pašto skyriuose ir kitose masinio susibūrimo vietose.