Menu
Your Cart

Termometrai, svarstyklės

Jane medicinos rinkinys Jane medicinos rinkinys
-30 %
Jane rinkinys vaistams Skirtas kūdikiams nuo gimimo. Komplekte: Lipdukas, nustatantis vaiko temperatūrą, Silikoninis čiulptukas su dangteliu, Čiulptukas - termometras, Medicininis švirkštas...
12.80€ 18.29€
Be PVM:10.58€
TOPCOM svarstyklės vaikui sverti TOPCOM svarstyklės vaikui sverti
-30 % Šiuo metu prekės neturime
TOPCOM svarstyklės kūdikiui svertiSvarstyklės kuriomis vaikutį galima sverti nuo gimimo iki 20 kg. Skaitmeninis ekranas. Rodymas kg bei lb. Savaime iššsijungia po 5 min. Slenkančių elementų indikatorius. Komplekte yra matavimo juosta. ..
76.84€ 109.77€
Be PVM:63.50€
NUK skaitmeninis vonios termometras
Šiuo metu prekės neturime
NUK skaitmeninis vonios termometrasŠis skaitmeninis vonios termometras yra smagus, tačiau patikimas būdas matuoti mažylio vonios vandens temperatūrą. Temperatūra parodoma LCD ekranėlyje, o kad užtikrintų didesnį saugumą jūsų mažyliui, maža LED lemputė užsidega su žodžiu HOT kuomet vanduo ..
26.00€
Be PVM:21.49€
BABYONO ELEKTRONINĖS SVARSTYKLĖS IKI 20 KG, BABYONO ELEKTRONINĖS SVARSTYKLĖS IKI 20 KG,
-25 % Šiuo metu prekės neturime
"BabyOno" elektroninės kūdikių svarstyklės yra skirtos tikrinti vaiko svorį.Ypač tinka sverti kūdikius, taip pat neišnešiotus, kuomet vaiko svoris turi esminę reikšmę jo vystymuisi.Specialiai suprojektuota svarstyklių konstrukcija leidžia sverti kūdikį iki 20 k..
47.25€ 63.00€
Be PVM:39.05€
Canpol termometras su jutikliu prie ausytės ir kaktytės Canpol termometras su jutikliu prie ausytės ir kaktytės
Šiuo metu prekės neturime
Canpol termometras su jutikliu prie ausytės ir kaktytės Greitai ir tiksliai pamatuoja vaikučio temperatūrą; Skaitmeninis ekranas: užtikrina temperatūros nuskaitymą +/-0,2-0,3°CSu garsiniu signalu; Yra automatinio įrašų archyvavimo funkcija. Įspėjantis aliarmas esan..
41.71€
Be PVM:34.47€
MES MED elektroninis termometras
Šiuo metu prekės neturime
MESMED elektroninis termometras Termometras matavimui ausyje, kaktoje.Aplinkos temperatūros matavimas.Didelis, lengvai skaitomas ekranas su apšvietimuLaikrodis.Paskutinio matavimo rodymas.Įspėjimas apie aukštos ir žemos temperatūros -pyptelėjimasAuto..
33.99€
Be PVM:28.09€
SARO skaitmeninis termometras
Šiuo metu prekės neturime
SARO skaitmeninis termometrasMultifunkcinis skaitmeninis termometras BABYONO 116.Saugus - nustačius karščiavimą, pasigirsta garsas.Matavimo tikslumas +/- 0.2°C.Temperatūros intervalas - 32,0℃-42,9℃ .Didelis ir patogus LCD displėjus.Svoris 90g..
5.60€
Be PVM:4.63€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)