Liepos 6 d. VAIKUTIS parduotuvės DIRBS : VILNIUJE - 10-18 val., PANEVĖŽYJE - 10-15 val., KLAIPĖDOJE - 10-20 val., KAUNE ir ŠIAULIUOSE parduotuvės VAIKUTIS - NEDIRBS
Titulinis > Pristatymas >

Pristatymas

Bekontakčio siuntų pristatymo procedūra

Gavėjo parašas Kurjerio skaneryje, siekiant išvengti tiesioginio kontakto, keičiamas į vieną iš šių būdų:
Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (Rekomenduojamas būdas);
Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido; Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“;
NAUJAS BŪDAS!

Kurjeris paprašo Gavėjo parodyti galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 4 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje. Kurjeris skaneryje įrašo Gavėjo vardą, pavardę ir vietoje parašo įrašo padiktuotus skaitmenis.
Kiti paslaugų suteikimo pakeitimai, siekiant išvengti tiesioginio kontakto:
 • Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims;
 • Užsakomieji krovos darbai vykdomi tik iki privačių patalpų durų;
 • Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y.
 • Laiptines, koridorius ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.
 • Siekdami apsaugoti savo klientus, klientų gavėjus bei mūsų darbuotojus plintant COVID-19, karantino laikotarpiu pradėjome taikyti bekontaktį siuntų pristatymą.
 •  
  Nuo šiol bekontaktis pristatymas B2C gavėjams nuo šiol bus vykdomas su PIN kodais - Venipak kurjeriai fiziniams asmenims pristatys siuntas su PIN kodu, išsiųstu siuntos Gavėjui SMS žinute.
 • Kaip tai veiks?

  Kurjeris atvykęs pas gavėją išsiųs PIN kodą į nurodytą Gavėjo mobilų telefono numerį. Gavėjui teliks padiktuoti gautą PIN kodą, kurį kurjeris suvedęs į skanerį patikrins, ar PIN kodas teisingas
 • Jeigu PIN kodas teisingas - kurjeris pristatys siuntą Gavėjui.

  Jeigu siuntos su PIN kodu Gavėjui pristatyti nepavyks dėl techninių kliūčių, pavyzdžiui, nurodytas neteisingas Gavėjo telefono numeris, bus taikomi iki šiol naudoti bekontakčio pristatymo būdai:

  Kurjeris paprašo Gavėjo parodyti galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 4 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje. Kurjeris skaneryje įrašo Gavėjo vardą, pavardę ir vietoje parašo įrašo padiktuotus skaitmenis.

 • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką;
 • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido; Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“;

Informuojame, kad nuo kovo 16 d. VENIPAK laikinai sustabdė siuntų išdavimą ir išsiuntimą dalyje VENIPAK Pickup punktų, kadangi sustabdyta veikla vietų, kur įsikūrę siuntų taškai, t. y. ne maisto prekių parduotuvių, salonų ir kitų paslaugų teikimo vietų, veikla vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu. Veikiantys Pick up punktai yra pateikiami - čia: https://www.venipak.lt/pickup-siuntu-taskai/
 

 

5. Prekių pristatymas ir įteikimas

5.1.Prekių pristatymo kainos Lietuvos Respublikoje:

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių bendro svorio, tūrio bei transportavimo specifikos:

     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 0.1 kg iki  4,99 kg - pristatymo kaina 3,60 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo    5 kg iki  9,99 kg - pristatymo kaina 4,20 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  10 kg iki 19,99 kg - pristatymo kaina 5,70 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  20 kg iki 29,99 kg - pristatymo kaina 7,00 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  30 kg iki 49,99 kg - pristatymo kaina 9,50 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  50 kg iki 74,99 kg - pristatymo kaina 13,00 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  75 kg iki 99,99 kg - pristatymo kaina 19 €
  
 
   • Už pristatymą Neringoje,Nidoje,Kuršių Nerijoje papildomas mokestis 49 Eu.
   • pasirenkant apmokėjimą gryniaisiais pinigais,prie bendrosios užsakymo sumos bus priskaičiuojami 1,20 Eu už grynųjų pinigų paėmimo ar atsiskaitymą banko kortele paslaugą.
   Jei pasirinkote užsakymą apmokėti grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

   • Nusprendus atsisakyti siuntos tuo metu, kai ji jau pristatoma arba pristatyta, Pirkėjas privalo kompensuoti visas su siuntos siuntimu ir grąžinimu susijusias išlaidas. Pirkėjui bus išrašoma sąskaita transporto išlaidoms apmokėti. Apmokėjimas turi būti atliekamas  per 10 d.d. . Neapmokėtoms sąskaitoms bus skaičiuojami delspinigiai 0,3% ir toliau bus perduodamos skolų išieškojimo tarnyboms 

    Užsakytas prekes galite atsiimti patys bei nemokėti prekių pristatymo mokesčio. Prekių užsakymo metu Jums reikia, skiltyje komentarai, pažymėti, kad prekes norite atsiimti patys vienoje mūsų parduotuvių Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir užsakymą pateikti. Užsakymas bus perskaičiuotas be pristatymo mokesčio. Užsakymas bus paruoštas atsiėmimui po apmokėjimo pavedimu.

 

5.1.1 Dėl prekių siuntimo į užsienį prašome kreiptis el.paštu vaikutis@vaikutis.lt
5.2.   Kai Klientas pasirenka išankstinį apmokėjimą, Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Prekes Klientui per 2 - 4  darbo dienas po užsakymo apmokėjimo, jei nesusitarta kitaip. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.Jei norima,kad prekės būtų pristatytos konkrečią dieną ar valandą,tai būtina pažymėti skiltyje komentarai pastabos.

5.2.1  2-4 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas,jei Pirkėjas neteisingai nurodo savo duomenys,tokius kaip kontaktinis telefonas,ar pašto kodas.

5.2.2 2-4 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių,o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.
Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų,nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju el.paštu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.
Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis el.paštu vaikutis@vaikutis.lt ir konsultantai atsakys į Jūsų klausimus.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos anksčiausiai pirmadienį.

5.3. Pardavėjas Prekių pristatymą vykdo pasitelkdamas trečiuosius asmenis - pašto kurjerius. Prieš pristatydami prekę kurjeriai iškilus būtinybei turi teisę susisiekti su Klientu ir pasitikslinti dėl tikslaus laiko, kuriuo Klientas priims pristatomas Prekes. Jeigu užsakyme nenurodytas kitas Prekes priimantis asmuo, jas priimti privalo pats Klientas.

5.4. Tais atvejais, kai Klientas negali priimti sutartu laiku Prekių, jis nedelsdamas informuoja telefonu Prekes pristatantį kurjerį ir Pardavėją.

5.5. Jeigu Kliento nurodytu adresu ir su juo suderintu laiku Prekės pristatomos, tačiau Klientas nerandamas, Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo.

5.6. Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę Klientas kruopščiai patikrina Prekės perdavimo momentu. Priimdamas Prekę Klientas privalo pasirašyti Prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad Prekė jam buvo įteikta.

5.7. Pardavėjas įsipareigoja Prekes pristatyti užsakyme nurodytu adresu ir terminais. Jeigu paaiškėja, kad Pardavėjas negali pristatyti Prekės numatytu terminu, jis nedelsdamas apie tai informuoja Klientą.

5.8. Sąskaitą faktūrą pridedama prie siunčiamos prekės.Jei reikalinga išankstinė sąskaita faktūra,apie tai prašome pranešti el.paštu vaikutis@vaikutis.lt

5.9. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu šis pažeidimas atsirado dėl Kliento kaltės.

5.10. Prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, ar neprisiskambinus duotuoju telefono numeriu,prekės grąžinamos pas pardavėją.

5.11.Triratukai,dviratukai,vaikštynės,užsėdamosios mašinos gali būti pristatyti nesurinkti.