DĖMESIO ! Nauja parduotuvė Vilniuje VAIKUTIS, naujas adresas Ukmergės g. 256 , IIa Laukiame Jūsų !
Titulinis > Pristatymas >

Pristatymas

5. Prekių pristatymas ir įteikimas

5.1.Prekių pristatymo kainos Lietuvos Respublikoje:

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių bendro svorio, tūrio bei transportavimo specifikos:

* Pageidaujant siuntą gauti kitą dieną ar peradresuojant siuntą kitu adresu ( kai siunta jau perduota vežėjui) taikomas papildomas mokestis.  Kaina priklauso nuo siuntos svorio. Pristatymo išlaidas apmokėti reikia gryniaisiais pinigais, pristatymo metu. Prie pristatymo sumos bus priskaičiuojami 1,20 Eu už grynųjų pinigų paėmimo paslaugą.

     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 0.1 kg iki  4,99 kg - pristatymo kaina 3,60 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo    5 kg iki  9,99 kg - pristatymo kaina 4,20 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  10 kg iki 19,99 kg - pristatymo kaina 5,70 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  20 kg iki 29,99 kg - pristatymo kaina 7,00 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  30 kg iki 49,99 kg - pristatymo kaina 9,50 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  50 kg iki 74,99 kg - pristatymo kaina 13,00 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo  75 kg iki 99,99 kg - pristatymo kaina 19 €
  
 
   • Už pristatymą Neringoje,Nidoje,Kuršių Nerijoje papildomas mokestis 49 Eu.
   • pasirenkant apmokėjimą gryniaisiais pinigais,prie bendrosios užsakymo sumos bus priskaičiuojami 1,20 Eu už grynųjų pinigų paėmimo paslaugą.
   Jei pasirinkote užsakymą apmokėti grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.
   •Nusprendus atsisakyti siuntos tuo metu, kai ji jau pristatoma arba pristatyta,Pirkėjas privalo kompensuoti visas su siuntos siuntimu ir grąžinimu susijusias išlaidas.
5.1.1 Dėl prekių siuntimo į užsienį prašome kreiptis el.paštu vaikutis@vaikutis.lt
5.2.   Kai Klientas pasirenka išankstinį apmokėjimą, Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Prekes Klientui per 2 - 4  darbo dienas po užsakymo apmokėjimo, jei nesusitarta kitaip. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.Jei norima,kad prekės būtų pristatytos konkrečią dieną ar valandą,tai būtina pažymėti skiltyje komentarai pastabos.

5.2.1  2-4 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas,jei Pirkėjas neteisingai nurodo savo duomenys,tokius kaip kontaktinis telefonas,ar pašto kodas.

5.2.2 2-4 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių,o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.
Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų,nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju el.paštu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.
Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis el.paštu vaikutis@vaikutis.lt ir konsultantai atsakys į Jūsų klausimus.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos anksčiausiai pirmadienį.

5.3. Pardavėjas Prekių pristatymą vykdo pasitelkdamas trečiuosius asmenis - pašto kurjerius. Prieš pristatydami prekę kurjeriai iškilus būtinybei turi teisę susisiekti su Klientu ir pasitikslinti dėl tikslaus laiko, kuriuo Klientas priims pristatomas Prekes. Jeigu užsakyme nenurodytas kitas Prekes priimantis asmuo, jas priimti privalo pats Klientas.

5.4. Tais atvejais, kai Klientas negali priimti sutartu laiku Prekių, jis nedelsdamas informuoja telefonu Prekes pristatantį kurjerį ir Pardavėją.

5.5. Jeigu Kliento nurodytu adresu ir su juo suderintu laiku Prekės pristatomos, tačiau Klientas nerandamas, Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo.

5.6. Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę Klientas kruopščiai patikrina Prekės perdavimo momentu. Priimdamas Prekę Klientas privalo pasirašyti Prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad Prekė jam buvo įteikta.

5.7. Pardavėjas įsipareigoja Prekes pristatyti užsakyme nurodytu adresu ir terminais. Jeigu paaiškėja, kad Pardavėjas negali pristatyti Prekės numatytu terminu, jis nedelsdamas apie tai informuoja Klientą.

5.8. Sąskaitą faktūrą pridedama prie siunčiamos prekės.Jei reikalinga išankstinė sąskaita faktūra,apie tai prašome pranešti el.paštu vaikutis@vaikutis.lt

5.9. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu šis pažeidimas atsirado dėl Kliento kaltės.

5.10. Prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, ar neprisiskambinus duotuoju telefono numeriu,prekės grąžinamos pas pardavėją.

5.11.Triratukai,dviratukai,vaikštynės,užsėdamosios mašinos gali būti pristatyti nesurinkti.