Gerb. Pirkėjai, parduotuvė VAIKUTIS KAUNE uždaroma spalio 28d. Naujos parduotuvės atidarymas planuojamas lapkričio 16d. Prekybos centre DAINAVA, V. Krėvės pr. 43
Titulinis > MIEGAS > Patalynė > Šildyklės > Šildyklė su vyšnių kauliukais >
Prekių kategorijos
Katalogas

Šildyklė su vyšnių kauliukais

  • Šildyklė su vyšnių kauliukais
Kaina: 7.70€
Prekės kodas: 6333 41
Į krepšelį
Radai šią prekę kitoje el.parduotuvėje pigiau?
Derėkis
Mokilizingas
Prekės aprašymas

šildyklė su vyšnių kauliukais

19 x 20 cm

Šildyklė Fashy su vyšnių kauliukų užpildu padeda užmigti, ramina, šildo, mažina skausmą. Šildyklės yra aukštos kokybės, pagamintos laikantis griežčiausių Didžiosios Britanijos standartų B.S.1970:2006 ir CE, kurie atitinka Europos saugos reikalavimus prekėms, skirtoms vaikams ir kūdikiams. Šildyklės su vyšnių kauliukų užpildu. Vyšnių kauliukai yra termiškai apdoroti. Tokiu būdu yra išsaugomas higieninis ir natūralus produktas. Pagalvėlės užvalkalas pagamintas iš 100% medvilnės.

Panaudojimas: atsipalaidavimui ir gerai savijautai. Skausmo malšinimui, kai yra rekomenduojama šilumos terapija, kaip pavyzdžiui: esant žarnyno peristaltikos sutrikimams, kraujotakos skatinimui, spazmų atsipalaidavimui mėnesinių metu, raumenų patempimo atpalaidavimui. 

Naudojimo instrukcija: 

šildant mikrobangų krosnelėje, prašome atkreipti dėmesį į sekančias nuorodas:

  1. Šildykite pagalvę maždaug 60 sekundžių esant 500 W galiai.
  2. Pašildytą pagalvę pakratykite ir patikrinkite jos įkaitimo lygį.
  3. Jeigu pageidaujate daugiau šilumos, tai pakartokite veiksmus 1+2. Bendras šildymo laikas neturi viršyti dviejų minučių. Šildymą galima atlikti tik mikrobangų krosnelei tinkamuose induose, bet niekuomet nenaudoti metalo (pvz. mikrobangų krosnelės kepsninės grotelių). Šildymas orkaitėje maks. 10 minučių prie 80C temperatūros. Jeigu šildymo pagalvė yra per karšta, tai prieš naudojimą leiskite jai atvėsti.

Prašome atkreipti dėmesį: būtinai prisilaikykite nurodyto šildymo laiko. Ilgesnis šildymo laikas gali sukelti produkto gedimus. Venkite ilgesnio tiesioginio kontakto su oda. Prieš sekantį produkto panaudojimą leiskite jam atvėsti. Duodami šildyklėmis naudotis vaikams, rekomenduojame, kad šie būtų prižiūrimi suaugusiųjų. Visuomet patikrinkite vyšnių kauliukų pagavės siūles, prieš panaudojant ją kūdikiams ir mažamečiams vaikams. Esant palaidiems vyšnių kauliukams gresia pavojus užspringti ir uždusti. Būtinai laikykitės nurodytų instrukcijų.

Priežiūros nuorodos: neskalbkite vyšnių kauliukų pagalvės. Naudokite šį produktą tik pagal nustatytą paskirtį. Esant netinkamam naudojimui ir priežiūrai, sauga negarantuojama! Rekomenduojama šildomąją pagalvę pakeisti nauja, vėliausiai praėjus 5 m.

Laikymo sąlygos: laikykite sausoje vietoje.